2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Kısmet canım bende çok memnundum ama benimki emklemeye başladı artık durmuyor orda:) Gün içinde ne kadar sıkılana kadar tuyordum onda önce sallanıyor oyuncaklarıyla filan oynuyor sonra uyuyor toplamda 2 saat filan gün içinde 2-3 kez oturuyor orda benimki 4 aydan sonra yatağında yatmaya başladı önceden hep ya anakucağında yada salıncakta uyuyordu gündüzler sadece gece yatakta yatıyordu.Pilleri bayağı gitti 3 haftaya yakın ama biz adaptör taktırdık elektirikle çalıştırdık daha iyi oldu.

Minelva bazen banada terketmişim gibi geliyordu ama ev işi de yapmam lazım napayım orda o oyalanırken bende işlerimi hallediyordum rahat rahat:)
,

kıslar facee kaydoldum sırf bu üyelik için beni de alın sema mert

bu ara oğlum çok huysuz dün arabayla gezdirdik sırf ağlamasın ve emsin die:)))))

Son düzenleme:
iyiyim canım güle güle büyüt sende iyiyim ofise geldim çalışıyorum oğlumu anneme bıraktım sen nasılsın nasıl gidiyor annelik?kız mı erkek mi nasıl doğdu boyu kilosu falan benimki oğlan spinal nneztesi ikle doğdu 3440 49 cm(???) bence yanlış ölçtüler doğdu sağlıkla büyütün

canım kolay gelsin, işe döndün herhalde. seninki huysuzmuş, benimki de uyumuyor pek kuş gibi, 5 dk., 10 dk. uyuyor geri uyanıyor. sürekli kucak istiyor tüm işler yatıyor

canım kolay gelsin, işe döndün herhalde. seninki huysuzmuş, benimki de uyumuyor pek kuş gibi, 5 dk., 10 dk. uyuyor geri uyanıyor. sürekli kucak istiyor tüm işler yatıyor

döndüm gibi bişey oldu iş zamanı geliyorum bu ara geçici vergi zamanı geldim yapıyorum hemen dönüyorum jet hızıyla aşıdan sonra çocuğa bi haller oldu resmen ağlamaktan katıyor kendine gelemiyor emmmek istemiyor arabayla dün gezdirdik bende emzirdim arabada amip vardı o da geçti çok şükür ondan mı huzurlanıyo desem oda bitti valla alıştırma diyorlarya hepsi yalan bizimkide kucak delisi oldu bide bataniyede sallıyoruz artık bi o durduruyor ağlamasını valla işimiz zor canm ya kollarım kopuyo artık seninkide emiyo mu

canım emiyo çok şükür ama nazlı nazlı. bu arada 2. ay aşısından sonra huysuzlandığını bir tanıdığımız da söylemişti. kızım hiç ağlamıyordu, aşıdan sonra ağlamaya başladı dedi. geçer inşallah canım, ama ben de idealistliği çoktan bıraktım. adam bulsam benim de battaniyeyle sallayasım geliyor bazen

çok şükür maşallah canım o en büyük hediye bizim için evlatlarımızdan verielen Allaha şükürler olsun... ya gerçekten mi ya aşı vurulurken çok ağlıyorlarya huy yapıyorlar demek ki.. valla öyle idelistlik falan yalan oluyor yanlız mı bakıyorsun o zor gerçekten yemek bile yiyemiyosun o durumda ben anneme taşındım valla çok rahatız yemek temizlik olayı annemde Allah bin kere razı olsun ondan

çıkıyorum kıslar facei açan arkadaşın nickini biliyomusunuz ona özelden mesaj atayım da beni de alsın diyorum:)))) heheh malum sırf onun için hesap açtım::99 öpüyorum sizi ve meleklerinizi kendinize ii bakın

merhaba arkadaslar
cok cokk cokkk uzun zaman oldu foruma girmeyeli
benim oglum anil 26 mayista dunyaya geldi
herseyin icin sukurler olsun
beni unutmus olabilirsiniz bu arada

selam kızlar nasılsınız ben mersindeyim geziyorum :)) bebişi anneme bırakıp net kafeye kaçtım size yazmak için herkes iyidir umarım 10 gün sonra evimde olacm o zaman bol bol konuşuruz kızımda çok iyi çok şükür öpüyoruım herrkesi...

merci bende unutmadim :)
hepimiz saglikla buyutelim insallah

fatma dan bahsetmissin ne oldu fatma hilmi ye yaa

canım ya okonuda net bilgim yok ne oldu diye bende çok sordum bebeği kordona dolanmış sanırım sağ olarak doğmuş kordon kananış sanırım anne karnında sonra kaybetmiş bebeğini Allahım büyük sabırlar versin ona

Son düzenleme:
ay canim kaybetmis mi ( of yaaaaa icim gitti allahim sabir versin yaa (

iiyiz canım çok şükür bi problem yok sadece biraz huysuz bugünlerde oğlum senin kızın nasıl bakalım sen nasılsın:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…