2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam canim..ise baslamasi yakin olanlar foruma gelir artik bende :))

selam kızlar nasılsınız ben mersindeyim geziyorum :)) bebişi anneme bırakıp net kafeye kaçtım size yazmak için herkes iyidir umarım 10 gün sonra evimde olacm o zaman bol bol konuşuruz kızımda çok iyi çok şükür öpüyoruım herrkesi...

selam canim..ise baslamasi yakin olanlar foruma gelir artik bende :))

selam kızlar nasılsınız ben mersindeyim geziyorum :)) bebişi anneme bırakıp net kafeye kaçtım size yazmak için herkes iyidir umarım 10 gün sonra evimde olacm o zaman bol bol konuşuruz kızımda çok iyi çok şükür öpüyoruım herrkesi...

Merhabalar ben 8 haziranda doğum yaptım. 20 ağustosta raporum bitiyor.
Ücretsiz izin istiycem ama özel sektördeyim. Vermezlerse işbaşı yapacağım mecburen.
Mali durum müsait olsaydı işten ayrılacaktım ve ücretsiz izin verilmediği için dava açacaktım ama durumlar malum.
Sizler ne yapacaksınız? Bakıcı tutan var mı? Beylikdüzünde bakıcı ücretleri uçmuş gidiyor 1000 TL diyorlar.
Onu vereceğime kendim oturur bakarım. Max 500 Tl verebilirim. Evime gelip bakabilecek birini arıyorum.
Tanıdığı olanlar bilgi verirse sevinirim.
Hepimize allah kolaylık versin.

merhaba bende ariyorum ama bin tl den asagi hic yok 1 ekimde ise baslicam bende kismetse

Merhabalar ben 8 haziranda doğum yaptım. 20 ağustosta raporum bitiyor.
Ücretsiz izin istiycem ama özel sektördeyim. Vermezlerse işbaşı yapacağım mecburen.
Mali durum müsait olsaydı işten ayrılacaktım ve ücretsiz izin verilmediği için dava açacaktım ama durumlar malum.
Sizler ne yapacaksınız? Bakıcı tutan var mı? Beylikdüzünde bakıcı ücretleri uçmuş gidiyor 1000 TL diyorlar.
Onu vereceğime kendim oturur bakarım. Max 500 Tl verebilirim. Evime gelip bakabilecek birini arıyorum.
Tanıdığı olanlar bilgi verirse sevinirim.
Hepimize allah kolaylık versin.

çok şükür maşallah canım o en büyük hediye bizim için evlatlarımızdan verielen Allaha şükürler olsun... ya gerçekten mi ya aşı vurulurken çok ağlıyorlarya huy yapıyorlar demek ki.. valla öyle idelistlik falan yalan oluyor yanlız mı bakıyorsun o zor gerçekten yemek bile yiyemiyosun o durumda ben anneme taşındım valla çok rahatız yemek temizlik olayı annemde Allah bin kere razı olsun ondan

amin canım anneler büyük kolaylık ama benimkiler uzakta. yalnız idare edtmeye çalışıyorum. dediğin gibi yemek bile yiyemiyor i.nsan bazen...

kız sen adanaya gitmedin mi? ben de diyorum daha 2 ay gelmez esra:KK14: hoşgeldin canım, yerleşebildiniz mi? nasıl yeni evin alıştın mı? hayırlı olsun tekrarr

alıstım tabii :80:adanamıı :KK31::KK31: yok cnm nerdeeee ama gıdebılırım bugun asımız oldu halılarım yıkamada gelsınde bir :KK31: bunaldım artık gıdecem :KK37:

Son düzenleme:

iyiyiz canım sen nasılsınn ? ohh gez bakalım :KK66: bu anneler ne büyük nimet dimi ..artık gelinde burada şenlensin

ohh ohhh bebekpoyraz geldi bebek poyraz geldii artık yanlız değiliz çatlayınn:63: faceciler :KK66::KK37: bu arada iyiyim canım kızımla vakit geçiriyorz bol bol gece uykularımız yokta pek :KK52:

bu arada dün kırkımız çıktııı çok şükürrr teyzeleriii :KK64::KK64::KK64:

hadi gozunuz aydınn darısı 1 yaşına inşallah :KK66:
evet dun telde merve hanımla konustuk face al dıo almıcam ıstee :KK47:
kocam izin vermıo ne yapım adamla kötumu olim yani benı seven buraya gelır :63::63::63::63:
aslında gelecekler geleceklerde vakitlerı dolmadı daha bende o zaman bakmicam yüzlerine işte:63:

Son düzenleme:
bugün 2.ay aşımızı olduk çok korktu oğluşum yaa uyurken bile irkiliyor.bir gündede 3 aşı yapılmaz ki yazık bebişlerimize

face hesabın varsa oraya da gelebilirsn canım, 2011 Haziran Anneleri yaz çıkar... burdakilern hepsi orda...

:63::KK59: herkes oradaymıs aman ne yapım kalın cıkmayın ordan bende tek takılırım hıcte zoruma gıtmes bız burada tanıstık burda her derdımızı paylastık mıllet bır face tutturmus gıdıo gule gule :80:....

hadi gozunuz aydınn darısı 1 yaşına inşallah :KK66:
evet dun telde merve hanımla konustuk face al dıo almıcam ıstee :KK47:
kocam izin vermıo ne yapım adamla kötumu olim yani benı seven buraya gelır :63::63::63::63:
aslında gelecekler geleceklerde vakitlerı dolmadı daha bende o zaman bakmicam yüzlerine işte:63:

inş canım :KK66:banada dediler gel die ama benimde eşim istemiyoo napalımm dimi yani..kız ben hiçç zannetmiyorum gelmzler orda muhabbet daha iyi galiba burayı unuttuklarına göre :63:

X