2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

smllfzl, haklısın canım, mesajı yazdıktan sonra sürekli f5 yaptım, yine kimse yok yine kimse yok:78:
epiebru, Türkiye'ye gelmen inşallah iyi gelir sana canım, en azından sen tedavini olurken evladın açısısndan kafan rahat olur. acil şifalar diliyorum sana...

smllfzl, haklısın canım, mesajı yazdıktan sonra sürekli f5 yaptım, yine kimse yok yine kimse yok:78:
epiebru, Türkiye'ye gelmen inşallah iyi gelir sana canım, en azından sen tedavini olurken evladın açısısndan kafan rahat olur. acil şifalar diliyorum sana...

Cok tesekkur ederim canim.. insallah orda daha iyi olacagim.. butun umidim bu..evet bu bolumde genelde kimse olmuyor:KK43:

Merhaba kızlar ben 2011 şubat annesiyim.Bebeğim için fisher price akvaryum salıncak almıştım çok severek kullandık.şimdi bebeğim büyüdüğünden satmak istiyorum ilgilenen olursa bana özelden ulaşabilir.Salıncağı 2011 mart ayında aldık garantisi hala devam ediyor ve çok temiz onu satıp yerine amma sandalyesi alacağım için aldığım fiyatın neredeyse yarısına satıyorum.Hepinize iyi günler.

Keşke 1 hafta önce satsaydın ben de cuma günü aynısını aldım. Şimdilik iyi gidiyor hayat kurtarıcı oldu. Günde kaç saat tutuyordun salıncakta, uyuyakalıyor ben de kıyamıyorum, terketmişim gibi geliyor:KK43: Bir de pilleri ne kadar idare ediyor, şarj aletli pil almaya gerek var mı?
(Bu arada ürünü herkese tavsiye ederim sağ-sol ve ön arka sallanıyor, yenidoğanın yatmasına uygun)

Selam kıslar ofise geldim geçici vergi zamanı malum burası çok sıcak oğlumu hala getiremiyorum anneme bıraktım kuzumu çok şükür amip bitmiş bugün hastaneye götürdüm kakayı yine bişey çıkmadı çok şükürler olsun ama okdadar çok ağlıyor ki bu ara anlatamam krize giriyo resmen katıyor kuzum çocuğumun keyfi kaçtı aşıdır amiptir derken.. Sizde ne var ne yok

herkese merhabalarrr...
benide face alırmısınız ?
kimseye özelden msj atamıyorum...
nerden face kayıt olabilirim..yardımcı olursanız çok sevinicemmmm...

slm kızlar ya arada bi uğrayın şu topiğe kızlar, hep face olmazki... ne güzel kaynardı burası....
slm fukukum nasılsın

kızlar 2buçuk ay oldu iyileşemedim ben tam olarak... 2 aydır kabızım, lavman yapmadan çıkamıyom lavaboya... bi de göğüslerim çok ağrıyo, sancı gibi bişi... doktora gittim, ultrasona soktu falan, bişi çıkmadı... normalmiş böyle ağrıması ama kimsede duymadım.... çok zorluyo beni... ucu da acıyo.... kaç aydır şöyle canlı kanlı olamadım, evimin işlerini hep anam kardeşim falan yaptı.. ama onlar da 8 saat uzak memleketteler... sağolsunlar pek yalnız bırakmadılar... annem dün gitti.. bugün yalnızım...

X