2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

haziran başında ise beklenen doğum tarihi
mayıs oluyo büyük ihtimal doğum
sezeryana erken alıyolar 2 hafta kadar, çoğu bebek 40. haftayı beklemiyo filan....
sağlıcakla doğsunlar ayı günü pek mühim değil :Saruboceq:

he şu çin takvimide tutmuyo kızlar
ilk bebeğimi kız diye göstermişti oğlum oldu sempatiksalakcinni
bu sefer bakmadım tutmadı diye :1closedeyes:

katılıyorum cnm sana gerçektende çin takvimi tutmuyo valla sağlıklı olsun hıc farketmez kacıncı haftandasın

evet tutmuyor ben daha önce bir bebek kaybettim onda erkek çıkmıştı ama kızmış bebeğim şimdi bakmadım tutmuyor diye benim gebeliğim çok yeni umarım bu defa sağlıkla kucağıma alabilirim

kızlar ben çizelgemi hazırlıyorum ama ekleyemiyorumm yardımm lütfenn...nası ekleme yapıyoruz..kabul etmiyor bi türlüü...bu formata uygun değildir diyorr

Kızlar merhaba,

Çok süpriz bir şekilde bende hamileyim geçen yazdım ama ilgili arkadaşa özelden yazmam gerekmiş.
Eşimle tayinciydik 2 yıl daha vardı tayinimize ama oldu.Bebek gelmek istemiş gelmiş.
İlk başta çok sevinemesemde burukta olsam sonrasında iyiki dedim.
Rabbim tüm dileyenlerede nasip eder ve hepimize sorunsuz bir gebelik nasip eder.

sanırım 6 + 1 iz bizde.Ama bulantım falan yok.Sanırım olsaydı şimd çıkması gerekti.
İnş böylede gider.Zaten ailemle beraber olacağım babamdanda utanıyorum o yüzden inş sorunsuz bi hamilelik olur.
Şuanda karnımda bi bebek var gibi değil.Hiçbi değişiklik yok şuan.Sadece karnımda sızı hissediyorum ama hep solumda.

Sizler nasılsınız arkadaşlar ?

AH TATLIM VALLA BENDE BECEREMEDİM ONU YAAA !!! ÜZGÜNÜM SANIRIM YARDIMCI OLAMICAM :1no2:

:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm: anladım canım...ama yapan arkdşlar yardımcı olursa berbaer ekleyelim :)) sende hazırla istersen çizelge can
ım

Birde ben henüz dr. a gitmedim.Kanda ve idrarda hamilelik belli.
Ama 7. hafta kalp atışları duyuluyor diye haftaya gidelim istedim.
Yoksa daha mı erken gitmeli bilemiyorum.
Sizler ne zaman gittiniz ?

kızlar ben çizelgemi hazırlıyorum ama ekleyemiyorumm yardımm lütfenn...nası ekleme yapıyoruz..kabul etmiyor bi türlüü...bu formata uygun değildir diyorr

canim bura eklesene bir ben sana eklemen gereken kismi söylerim..

Bu arada bende yemegimi yedim geldim cokacimcoook

hayırlısıyla allah kucagına almak nasip eder cnm merak etme benimde senini gibi sayılır 5.ci haftamdayım ama aynı sekılde hamıle gıbı deılım bulantım falan da yok umarım boyle devam eder.

Birde ben henüz dr. a gitmedim.Kanda ve idrarda hamilelik belli.
Ama 7. hafta kalp atışları duyuluyor diye haftaya gidelim istedim.
Yoksa daha mı erken gitmeli bilemiyorum.
Sizler ne zaman gittiniz ?

canım bence bi an önce git.......

ben (5 hafta 4 günlük) ken gittim.. ,,kesemi gördü,bebeğimi gördü..çok minik.c.tesi tekrar gidip kan falan vereceğim.bisürü tahlil yapılacak bide doktor folik asit verdi...hı bebeğimin kalp atışınada bakcakmış c.tesi...heyecanlıyım çok...bence bi an öne git..herşeyin yolunda olup olmadına emin ol

canim bura eklesene bir ben sana eklemen gereken kismi söylerim..

Bu arada bende yemegimi yedim geldim cokacimcoook

afiyettt olsun canım...ben çizelgemi hazırladım da ekleme kısmını beceremdim.proflden çizelgeye geliyorum kalemi tıklıyorum hazırladığım çizelgenin linkini kopy yapıyorum ama kabul etmiyr.. :çok üzgünüm:

canim o kopyayi bura eklesene bir

hoş geldin iyi dileklerin için tesekkürler opuyorumnanaktan

hayırlısıyla allah kucagına almak nasip eder cnm merak etme benimde senini gibi sayılır 5.ci haftamdayım ama aynı sekılde hamıle gıbı deılım bulantım falan da yok umarım boyle devam eder.
Canım öncelikle hayırlı olsun inş bebğin :) İnş hep böyle devam eder o zaman hamileliğimiz:)

Aslında o aklıma gelmedi, evet kese görünür şuanda.Eşim aslında bugün gidelim diyodu ama ben erteledim.belki karar değiştirirm yine :)

Canım sseninde bebeğini Allah beğışlasın inş,güzel duygular ya ama galiba ben hala şoktayım.Hiç bişey hissedemiyoırum heyecan falanda yok.Oysaki şaşardım böylelerine, benim içim içime sığmaz sanardım aksi oldu :))
Ama heralde bebeğimi görnce artık anlarım inş :) Peki seninki kaç haftalık canım? Sanırm sende ankaradansın? Bende ankarada yaşıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…