2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

peki kızlar şimdiye kadar kız mı olcak erkek mı tahmınlerı yapmadınız mı cin takvımı rus takvımı falan benım annem falcı falcı gezıyo kaydirigubbakcemile3 delikafadulden

valla hamile kalmazdan önce hep oğlum olacak gibi gelirdi...şimdi kız mış gibi bi his var içimde bilemiyorum çin takvimine de merakımdan baktım kız görünüyo...
bizde de eşim ve eşimin tarafı kız çocuk delisi, benim de içim erkek çocuklarına daha bi gidiyo ( gerçi tabi Allahtan gelen hayırlı ve sağlıklı bi evlat her türlü başımızın tacıdır ) ama...bakalım göreces

İşte ben :)
wowww
Medeni Durumunuz
Evli
Meslek
---Çalışmıyorum
Eğitim Durumunuz
Ön Lisans
Yaşadığınız Yer
İstanbul
Çocuk Sayısı
Henüz yok
Çizelge
http://lbdf.lilypie.com/7eFmp2.png
Bülten
Güzellik & Bakım & Kozmetik
-
Sağlıklı Yaşam
-

bak pemde yaptım oaraya yapısdırcaksın kenarında kalem işaretı var ona tıkla acılıyo orayı önce profiline gir sonra hakkımda olan bölume gel orda görceksın

nevra73 saol iyi dileklerin için umarım hepımız sağlıklı hayırlı bebekler dünyaya getırırız opuyorumnanaktan

Bizdede durum ayni canim esimin tarafi bayiliyo kiza ben daha cok erkek istiyordum icimden öyle geciyordu hep simdi sanki erkek gibi geliyo bakalim hayirlisi

bende hep ilk kızım olucak derdim içime öle dogardı ama şimdi sanki erkekmiş gibi geliyo çin takvımı rus takvmı hep erkek dio gören olun olcak dio hepden havaya sokdular nerdeyse cinsiyet ögrenmeye gitmicem :roflol:

günaydınnn opuyorumnanaktan
Bugün 5+2 günlük oldum sabırsızlıkla pazartesi günki ilk ultrasonu bekliyoruz...
inşallah yolundadır herşey..pek belirtim yok benimde sadece akşamları bulantı gibi deilde midem ağzıma geliyo bide göğüslerim çok şişti.. Rabbim hepimiz için hayırlısını versin..hep dualarımdasınız.. :Saruboceq: pazartesiden sonra daha sık gelirim :asigim:

gokyuzuu sana da teşekkür ederim yapıştıracağım çizelge kısmının nerde olduğunu bilmiyordum hallettim sonunda:)

Son düzenleme:

hosgeldin canim insallah güzel haberler ile gelirsin. Bende sali kalp atislari icin gidicem insallah duyarim

nevra73 hosgeldin cnm
hoşbuldum canım çok sağol...a.s.

ben daha takvimlere bakmadım..merak da etmiyorum sağlıklı olsun da çok araştırmadım kısmet...eşim kız istiyor benim tercihim yok nasip...:Saruboceq:

nevra73 saol iyi dileklerin için umarım hepımız sağlıklı hayırlı bebekler dünyaya getırırız opuyorumnanaktan
amiin...:Saruboceq::Saruboceq:

hayırlı olsun canım...inşallah yolunda gider herşey yüreğini rahat tut.. akşamları hafif ama ara ara yemek iyi geldi bana..gögüs olayı sıkıntı yaratıyo bende de...
dr.dönüşübilgilendir bizi merak ederiz...

kaydirigubbakcemile3:sinifsinif:
hosgeldin canim insallah güzel haberler ile gelirsin. Bende sali kalp atislari icin gidicem insallah duyarim

CNM HAYIRLISI OLSUN BENDE 5+5 İM HEMEN HEMEN AYNIYIZ kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…