2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar ben 2010mart annelerinden hasret... 24 şubat doğumlu bir melek annesiyim we maalesef diyeceğim, tekrar hamileyim:KK43:
çok erken, çok kötü bi zamn sanırım aldıracağım,, yaşadıklarımın 10da1ini i başka topice yazdığım konuyu alarak buraya yapıştırıyorum okuyun we anlayın beni...
hepinize hayırlı hamilelik we doğumlar dliyorum aranızda olmak çok isterdim ama şu durumda değil!

hamile olduğumu 3 gün oldu öğreneli, we zindan ettim dünyayı kendime.. 2010 mart anneleri grubundayım 24 şubat doğumlu bi kızım war henüz 8aylık bile değil we 6haftalık kadar hamileyim:KK43:((
aldırmayı düşünüyorum, eşime daha söylemedim bile sadece bu sabahki mide bulantılarımdan o tahmin etti bnde hayır demedim! hamilemisin bi kızm dahamı olcak benim dedi sarıldı öptü, aslında eşimle birbirimizi çok sewiyoruz ama kedi köpek gibiyiz, içimde sewgi kadar ona öfke we kırgınlıklarda war!
eşim aldırmamı istemeyecek ama bana doğuracak ortamıda yaratmayacak, kendisiyle zaten yıllardır çözemediğimiz problemlerimiz war çok sinirli, küfür eden hakaret eden kadın yüreğinden anlamayan bir adam... kızımı doğurduğuma bile bazen pişman olurken 2. çocuğun yükünü kaldırmayacağım...
bir dükkanımız war su dükkanı ben doğuracağım gün bile burda çalışıyodum sabah 9da olan muayeneme 12de gittim yoğunluktan, doğumdan geldiğim akşam oturdum hesap kitap yaptım we hemehn hemen 15,günden itibaren hep dükkandaydım...
eşim loğusalığımın 3.günü annemi kowmaktan beter etti 10.günü üzerime yürüyüp beni yere itti...
we şuan kızım 8 aylık ben hala çalışıyorum bana ors.. diyen, ben doğumdayken daha doğuramadı işte oğlumu bnden ayırırsa böle doğuramaz die telefonda nara atan kaynanam bakıyor kızıma! 1 hafta oldu geleli bu zamana kadar 1 kez görmüştü kızımı...
tek iyi yanı ewim we dükkan içiçe altlı üstlü heran meleğimin yanındayım!
bu çocukta olursa yine aynı şeyleri yaşayacağım koştura koştura doktora gidip geleceğim , kimi randewulara 2,3gün rötarlı gideceğim eşim benim duygusal pasifliğimi anlamayack habire üzerime gelecek..
ben hiç hamilelik nazı yaşamadım, hasta olup 1 gün yatamadım yattysam ertesi gün fazla fazla birikmiş hesaplar we yoğunlukla gitmeyen siparişlerle acısı çıktı..
şuan eşimin 5 yıl önceki bi dawadan kesilmiş cezası we ruhsatsız silah taşımaktan cezaları war.. her an gelebilir we 2 sene cezaewine girebilir...
ben aynı şeyleri yaşamak hiç istemiyorum, en iyisi bu çocuğu doğurmamam zaten kızmda çok küçük onun kat kat fazla ilgiye ihtiyacı war!
dükkana birini bulun diceksinz yok bulmaz! çalarlar der olmaz der falamn der filan der!
kendi dursun diceksiniz durmaz! aynı zamnda 2gecde 1 zabıta olarak açışıyo we bir dükkan daha war cafe pub tarzı orayada yetişiyo...
çocuğumuzn we kendi geleceğimiz için bn burda dişimi sıkıp çalışmalıyım en az 1 sene daha bu görüşte...
ne derdin war dio yaşın 23 30una geldiğnde 2 ewin, araban, yazlığın olacak sonra hayatını yaşayacaksın diyo!
çok konuştum çok doluyum özür dilerim...

--------------------------------------------------------------------------------

Canim Allah yardimcin olsun insallah verecegin kararlar en dogru kararlar olur . Biz ne soylesek senin yasadiklarini hissettiklerini bilemeyecegimiz icin bos. Rabbim huzur saglik guc kuvvet versin sana.

Ah canim yaaa
Anlattiklarin gercekten cok uzucu ve zor seyler.Oncelikle evliliginle ilgili sana arka cikacak kimse yok mu? Biraz olsun onlarla vakit gecirip kafani toparlasan daha iyi olmaz mi? Esinin senin kiymetini anlamasina ihtiyaci var , cunku birbirinizi sevdiginizi soyluyorsun.Allah hakkinda hayirlisini versin canim.Umarim verecegin karar senin ve kizin icin iyi bir karar olur.Insallah en kisa zamanda oh diyebilecegin bir hayata kavusursun.Ama lutfen bu konuda sana destek olabilecek bir aile buyugu bulmani tavsiye ederim.Sevgilerimle...

war ama benim cesaretim yok, işi o sewiyeye getrmek istemiyorum kadın her zamn ewinin eri olmalıdır düşüncesindeyim:KK43: nereye gideyim ki dükkan war başımda kim bakacak... aramız ctesi günü düzeldi eşimle bu kawgalar yüzünden birbirimizden soğuduğıumuzu, bebeğimizin büyüdüğünü we bu kawgalara şahit olmaması gerektiğini konuştuk, we bana söz werdi bir daha gereksiz üzerime gelmeyeceğine dair (gerçi ona göre tüm kawgalarız huzursuzlukların sebebi benim, çok siwri dilli olduğum, gerçekleri suratına wurduğum için) söz werdik birbirimize bakacağız kawgalar kim yüzünden çıkıyormuş... o gece hamile olduğumuda sölicektim ama dükkana ağırlık wermemiz çok çalışıp kendimizi toparlamamzı gerektiğinmden söz etti.. bn hep sızlanırım kızmla ilgilenmek istyorum çalışmak istemiyorum die..
o da 1,2 sene daha dişimi sıkmam gerektiğini söyledi bnde sustum!

selam kızlar ben 2010mart annelerinden hasret... 24 şubat doğumlu bir melek annesiyim we maalesef diyeceğim, tekrar hamileyim:KK43:
çok erken, çok kötü bi zamn sanırım aldıracağım,, yaşadıklarımın 10da1ini i başka topice yazdığım konuyu alarak buraya yapıştırıyorum okuyun we anlayın beni...
hepinize hayırlı hamilelik we doğumlar dliyorum aranızda olmak çok isterdim ama şu durumda değil!

hamile olduğumu 3 gün oldu öğreneli, we zindan ettim dünyayı kendime.. 2010 mart anneleri grubundayım 24 şubat doğumlu bi kızım war henüz 8aylık bile değil we 6haftalık kadar hamileyim:KK43:((
aldırmayı düşünüyorum, eşime daha söylemedim bile sadece bu sabahki mide bulantılarımdan o tahmin etti bnde hayır demedim! hamilemisin bi kızm dahamı olcak benim dedi sarıldı öptü, aslında eşimle birbirimizi çok sewiyoruz ama kedi köpek gibiyiz, içimde sewgi kadar ona öfke we kırgınlıklarda war!
eşim aldırmamı istemeyecek ama bana doğuracak ortamıda yaratmayacak, kendisiyle zaten yıllardır çözemediğimiz problemlerimiz war çok sinirli, küfür eden hakaret eden kadın yüreğinden anlamayan bir adam... kızımı doğurduğuma bile bazen pişman olurken 2. çocuğun yükünü kaldırmayacağım...

Allah yardımcın olsun, gerçekten çok zor yaşadıkların. umarım kızın ve senin için en doğru olan kararı verirsin..

--------------------------------------------------------------------------------

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaar benimde nasipse doğum tarihim 23 haziran sat 16 eylüldü bugün öğrendim hamileliğimi :lepi: 2010 haziran annesi olacaktım nasip olmadı düştü bebeğim yine haziran anneleri topiğine yazmak nasipmiş inş. 2011 haziran annesi olacam alkisalkisalkis bu defa sağlıklı sıhhatli doğsun bebeğim dua edin kızlar nolur bu defa sağlığıyla alayım kucagıma meleğimi :ecrin_bebek:

inşallah sağ salim alırsın bebeğini kucağına. benim de sat 17 eylül. geçen hafta bugün öğrendim hamileliğimi.

yarın doktora gideceğim kızlar. umarım her şey yolundadır... gerçi 4+4 olacağım yarın bu kadar erken görünmez herhalde kese. bakalım ne olacak?

bir dükkanımız war su dükkanı ben doğuracağım gün bile burda çalışıyodum sabah 9da olan muayeneme 12de gittim yoğunluktan, doğumdan geldiğim akşam oturdum hesap kitap yaptım we hemehn hemen 15,günden itibaren hep dükkandaydım...
eşim loğusalığımın 3.günü annemi kowmaktan beter etti 10.günü üzerime yürüyüp beni yere itti...
we şuan kızım 8 aylık ben hala çalışıyorum bana ors.. diyen, ben doğumdayken daha doğuramadı işte oğlumu bnden ayırırsa böle doğuramaz die telefonda nara atan kaynanam bakıyor kızıma! 1 hafta oldu geleli bu zamana kadar 1 kez görmüştü kızımı...
tek iyi yanı ewim we dükkan içiçe altlı üstlü heran meleğimin yanındayım!
bu çocukta olursa yine aynı şeyleri yaşayacağım koştura koştura doktora gidip geleceğim , kimi randewulara 2,3gün rötarlı gideceğim eşim benim duygusal pasifliğimi anlamayack habire üzerime gelecek..
ben hiç hamilelik nazı yaşamadım, hasta olup 1 gün yatamadım yattysam ertesi gün fazla fazla birikmiş hesaplar we yoğunlukla gitmeyen siparişlerle acısı çıktı..
şuan eşimin 5 yıl önceki bi dawadan kesilmiş cezası we ruhsatsız silah taşımaktan cezaları war.. her an gelebilir we 2 sene cezaewine girebilir...
ben aynı şeyleri yaşamak hiç istemiyorum, en iyisi bu çocuğu doğurmamam zaten kızmda çok küçük onun kat kat fazla ilgiye ihtiyacı war!
dükkana birini bulun diceksinz yok bulmaz! çalarlar der olmaz der falamn der filan der!
kendi dursun diceksiniz durmaz! aynı zamnda 2gecde 1 zabıta olarak açışıyo we bir dükkan daha war cafe pub tarzı orayada yetişiyo...
çocuğumuzn we kendi geleceğimiz için bn burda dişimi sıkıp çalışmalıyım en az 1 sene daha bu görüşte...
ne derdin war dio yaşın 23 30una geldiğnde 2 ewin, araban, yazlığın olacak sonra hayatını yaşayacaksın diyo!
çok konuştum çok doluyum özür dilerim...

SELAM ..
canim gercekten zor günler gecirmissin kolay olmamis senin icin ve halan devam ediyor bu durumlar sanirim sana ilk neden korunmadigini böyle bir durum olursa ne olabilecegini tahmin etmen gerektigini sormak istiyorum ama aldirma kisminda sana asla ve asla hak vermem verememki ben 5 kez düsük yasamis biri olarak hala oglusime kardes yapmakla ugrasan bir anneyim günahini düsün bence ...
ikincisi neden esine katlaniyorsun tabiki ben bilemem durumunu ama dayak var diyosun nasil ?neden? katlaniyorsun ?
canim akil vermeye kalkmis olarak görme beni ama aldirma bebegini rabbimin bildigi birseyler mutlaka vardir belkide hayatini düzene sokacak o iste calismani bile engelleyecek firsatlar cikaracak bebisin karsina rabbim dogru yolu göstersin hayirli olan yolu secersin ins

inşallah sağ salim alırsın bebeğini kucağına. benim de sat 17 eylül. geçen hafta bugün öğrendim hamileliğimi.

benden bi gün sonra doğacak bebeğin tatlım benim, benim doğum tarihi 23 haziran dedi doktor seninki 24 ü mü? aminnn güzel dileklerin için teşekkür ederim canımmm

Son düzenleme:
yarın doktora gideceğim kızlar. umarım her şey yolundadır... gerçi 4+4 olacağım yarın bu kadar erken görünmez herhalde kese. bakalım ne olacak?

ben bugün öğrendim canım4 artı 4 üm ama ultrasonda görünmedi daha erken dedi doktor ama kişiden kişiye değişiyor canımmm opuyorumnanaktan

Yakamoz tebrik ederim canım. Sağlıkla kucağına alacağın günleri de görürsün inşallah. :ecrin_bebek:

yeni gelen arkadaslar hosgeldiniz hayirli hamilelikler diliyorum
hoşbulduk.hepimizin hayırlı uğurlu sorunsuz hamilelik geçirmesi dileğiyle inşallah. allah nasip eder de alırız kucağımızı sağlıklı sıhhatli bebişler..ve çabucak geçer zaman inşallah...

günaydın güzellerrrropuyorumnanaktan
benim midem bi bulanıyo ki sormayın gitsinakannehir bi de herşey ve herkes kokuyo resmenboshayallersmile
amaaan bebişlerimiz iyi olsun da...ben razıyım herşeye

yeni gelen arkadaslar hosgeldiniz hayirli hamilelikler diliyorum
hoşbulduk.hepimizin hayırlı uğurlu sorunsuz hamilelik geçirmesi dileğiyle inşallah. allah nasip eder de alırız kucağımızı sağlıklı sıhhatli bebişler..ve çabucak geçer zaman inşallah...
amin canim benim insallah

benim midem bi bulanıyo ki sormayın gitsinakannehir bi de herşey ve herkes kokuyo resmenboshayallersmile

günaydın. güzel bir gün diliyorum herkese

günaydııııııııııııııın herkeseeeeeeee:CüvCüv:
günaydin güzeller ...
ayyy benimde midem cok fena kahvalti yaptim ama sanirim orda durmaya niyeti yok bööööggg :bbo:sempatiksalakcinni

canım ya sorma bende aynı şekilde mide bulantısı..ve insanların kokusunuda net alıyorum otobüste öz<ellikle..midem kalkıyor..bende çare olarak fısfıslı kolanya aldım..biraz bulantıma iyi geliyor :KK43: ama bebişlerimiz için değer herşeye ..sağlıklı olsunlarda tek.. :emir_bebek:

günaydııııııııııııııın herkeseeeeeeee:CüvCüv:

günaydın. güzel bir gün diliyorum herkese

heleşükür biri geldi yaaa:KK70::KK70:

günaydınn fıstıklar...güzelll ve cici annelerr...bu arada aramıza yeni katılan hamişlere hoşş geldinnn diyor tebrik ediyorum...allah hepimizin yardımcısı olsun kızlar...

bu arada c.tesi günü bebişim 5+4 günlükken keseyi ve minnacık balımı,bebeğimi,herşeyimi gördüm...öyle mutlu bi andıki..sattelrce izleyebilirdim doktor bıraksa kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 bu c.tesi kalp atışı için ve bna yapılacak testler için diğer c.tesi için randevu aldım..hayırlısı bakalım kızlar...

zemuszemus:emir_bebek::emir_bebek:boshayallersmile

Selam kızlar,
ben mayıs topiğinde idim ama tarih hazirana kaydı..Şimdi dr.dan geldim bebeğin kalp atışlarını duydum şükür çok mutluyum Allahım hepimiz inşallah hayırlısı ile sonuna kadar sağlıkla gidelim..

Zaman içinde herkesle tanışırım ama şimdiden herkese merhaba demek istedim..

Liste tutuyormusunuz kızlar var ise bir arkadaşa mı mesaj atıyoruz?

X