2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

evt bende farkettim bos kalinca hemen basliyo( Simdi krakerler ile idare ediyorum bakalim.

o zaman sürekli az az ye canım:)))
ama az az ye emi:)))
en başta ne kadar az kilo alırsak o kadar iyi
çünkü ilerleyen zamanda birden kilo almaya başlıycaz

merhaba binşallah canım amin,
benimde 2. bebeğim

Evet haklisin canim. Dikkat etmek gerek. Ama olsun bebisim icin deger sonra veririm ben o kilolari:)

selam hanimlar.. nasilsiniz? Benim bulantilarim aynen devam ediyor :bbo:
cikartmiyorum ama tüm gün bulanti var biside yiyemiyorum. Insallah cok uzun sürmez bu durum

canım benim de ilk hamileliğim çok bulantılı geçmişti ve çıkartıyordum maalesef ben şimdiki nasıl olacak bilmiyorum ama seni çok iyi anlıyorum ben 4 kilo vermiştim ilk 3 ay... ama sonrası çok güzel geçti çok rahat bir doğum yaptım bebek de sağlıklıydı, darısı hepimizin başına! ben de leblebi kraker falan yiyordum bana fayda etmiyordu...

Evet haklisin canim. Dikkat etmek gerek. Ama olsun bebisim icin deger sonra veririm ben o kilolari:)

bebişlere değer tabi:))))
sağlıcakla gelsinlerde dünyaya :))))

aynen :bbo:
çok zor oluyo ya bulantı, helede çıkarıyosan :bbo:
bende ilk 3,5-4 ay ve son 1,5 ay hep oldu
kuzum gayet iyi geldi dünyaya ama
ilki kaç yaşında senin canım? kızmı erkekmi?

sağol canım 6 hafta olsun biraz daha rahat edeceğim hatta 6 hafta olmadan yazmayayım dedim ama dayanamadım:)

kızım 4,5 yaşında büyüdü:) senin?

maşallah allah bağışlasın annesi size
benimki çok küçük daha 10 aylık bir oğlum var

Maşallah sen arayı açmamışsın iyi de olmuş:) Allah ikisine de sağlık sıhhat versin. Ben bulantıları anca 5 senede unuttum ve tekrar cesaret ettim:) ilk 3 ay çıkardım 5 aya kadar da bulantım geçmedi ama sonra son aylar bir daha bulantım olmadı... Gerçi arkadaşlar korkmasın bizimki biraz istisna ,genelede 3. ayda geçiyor bulantılar

Ayy ne güzel haziran anneleri gelmiş bile boshayallersmile hepinizi tebrik ediyorum arkadaşlar,inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeklerinizi. Zaman öyle çabuk geçiyorki anlamıyorsunuz bile,ben bi baktım 8 aylık olmuşum bile
Bulantısı olanlara allah yardım etsin,bende çok fazla yaşadım berbat bişeydir bilirim.Ama sabretmekten başka yapacak pek bişey yok malesef.
Kendinize ve bebişlere iyi bakın

kardeşimin hiç bulantısı olmadı 2 hamileliğinde de
kişiden kişiye değişiyo bu durum
ilkinde bu zamanlar kendimde değildim şimdi hiç bir sorunum yok
ben oğlum 1,5-2 yaşlarında olunca düşünüyodum ammavelakin kaderin başka planları varmış sempatiksalakcinni

ay canım seninde çok az kalmış doğuma opuyorumnanaktan
bir avazda kurtarırsın inşallah
sağlıcakla alırsın yavrunu kucağına :Saruboceq:

yüzmüş yüzmüş kuyruğuna gelmişsin:) darısı başımıza:) Sağlıklı ve sorunsuz bir doğum dilerim canım.

ayyyyyy üzüldüm ayyyy 5 düşük azda değil yani Rabbim yardım etsin yaaa
evet rabbimin takdiri böyleymis ,mafoldumbenins busefer aynisi olmaz rabbim kimseye göstermesin ins :Saruboceq:

hayirli hamileliktir ins canim allah korusun melegini....

Son düzenleme:
selam kızlar ben 2010mart annelerinden hasret... 24 şubat doğumlu bir melek annesiyim we maalesef diyeceğim, tekrar hamileyim
çok erken, çok kötü bi zamn sanırım aldıracağım,, yaşadıklarımın 10da1ini i başka topice yazdığım konuyu alarak buraya yapıştırıyorum okuyun we anlayın beni...
hepinize hayırlı hamilelik we doğumlar dliyorum aranızda olmak çok isterdim ama şu durumda değil!

hamile olduğumu 3 gün oldu öğreneli, we zindan ettim dünyayı kendime.. 2010 mart anneleri grubundayım 24 şubat doğumlu bi kızım war henüz 8aylık bile değil we 6haftalık kadar hamileyim((
aldırmayı düşünüyorum, eşime daha söylemedim bile sadece bu sabahki mide bulantılarımdan o tahmin etti bnde hayır demedim! hamilemisin bi kızm dahamı olcak benim dedi sarıldı öptü, aslında eşimle birbirimizi çok sewiyoruz ama kedi köpek gibiyiz, içimde sewgi kadar ona öfke we kırgınlıklarda war!
eşim aldırmamı istemeyecek ama bana doğuracak ortamıda yaratmayacak, kendisiyle zaten yıllardır çözemediğimiz problemlerimiz war çok sinirli, küfür eden hakaret eden kadın yüreğinden anlamayan bir adam... kızımı doğurduğuma bile bazen pişman olurken 2. çocuğun yükünü kaldırmayacağım...
bir dükkanımız war su dükkanı ben doğuracağım gün bile burda çalışıyodum sabah 9da olan muayeneme 12de gittim yoğunluktan, doğumdan geldiğim akşam oturdum hesap kitap yaptım we hemehn hemen 15,günden itibaren hep dükkandaydım...
eşim loğusalığımın 3.günü annemi kowmaktan beter etti 10.günü üzerime yürüyüp beni yere itti...
we şuan kızım 8 aylık ben hala çalışıyorum bana ors.. diyen, ben doğumdayken daha doğuramadı işte oğlumu bnden ayırırsa böle doğuramaz die telefonda nara atan kaynanam bakıyor kızıma! 1 hafta oldu geleli bu zamana kadar 1 kez görmüştü kızımı...
tek iyi yanı ewim we dükkan içiçe altlı üstlü heran meleğimin yanındayım!
bu çocukta olursa yine aynı şeyleri yaşayacağım koştura koştura doktora gidip geleceğim , kimi randewulara 2,3gün rötarlı gideceğim eşim benim duygusal pasifliğimi anlamayack habire üzerime gelecek..
ben hiç hamilelik nazı yaşamadım, hasta olup 1 gün yatamadım yattysam ertesi gün fazla fazla birikmiş hesaplar we yoğunlukla gitmeyen siparişlerle acısı çıktı..
şuan eşimin 5 yıl önceki bi dawadan kesilmiş cezası we ruhsatsız silah taşımaktan cezaları war.. her an gelebilir we 2 sene cezaewine girebilir...
ben aynı şeyleri yaşamak hiç istemiyorum, en iyisi bu çocuğu doğurmamam zaten kızmda çok küçük onun kat kat fazla ilgiye ihtiyacı war!
dükkana birini bulun diceksinz yok bulmaz! çalarlar der olmaz der falamn der filan der!
kendi dursun diceksiniz durmaz! aynı zamnda 2gecde 1 zabıta olarak açışıyo we bir dükkan daha war cafe pub tarzı orayada yetişiyo...
çocuğumuzn we kendi geleceğimiz için bn burda dişimi sıkıp çalışmalıyım en az 1 sene daha bu görüşte...
ne derdin war dio yaşın 23 30una geldiğnde 2 ewin, araban, yazlığın olacak sonra hayatını yaşayacaksın diyo!
çok konuştum çok doluyum özür dilerim...

--------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaar benimde nasipse doğum tarihim 23 haziran sat 16 eylüldü bugün öğrendim hamileliğimi :lepi: 2010 haziran annesi olacaktım nasip olmadı düştü bebeğim yine haziran anneleri topiğine yazmak nasipmiş inş. 2011 haziran annesi olacam alkisalkisalkis bu defa sağlıklı sıhhatli doğsun bebeğim dua edin kızlar nolur bu defa sağlığıyla alayım kucagıma meleğimi :ecrin_bebek:

Ah canim yaaa
Anlattiklarin gercekten cok uzucu ve zor seyler.Oncelikle evliliginle ilgili sana arka cikacak kimse yok mu? Biraz olsun onlarla vakit gecirip kafani toparlasan daha iyi olmaz mi? Esinin senin kiymetini anlamasina ihtiyaci var , cunku birbirinizi sevdiginizi soyluyorsun.Allah hakkinda hayirlisini versin canim.Umarim verecegin karar senin ve kizin icin iyi bir karar olur.Insallah en kisa zamanda oh diyebilecegin bir hayata kavusursun.Ama lutfen bu konuda sana destek olabilecek bir aile buyugu bulmani tavsiye ederim.Sevgilerimle...

Canim hayirli olsun insallah , sorunsuz bir hamilelik ve saglikli bir bebisin olur.Aramiza hosgeldin :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…