2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar listeye beni de ekleyin.yaş 26 53 kilo da hamile kaldım.sat 28 ağustos.tahmini doğum tarihi 5 haziran.

aaa öle bişey varsa benide ekleyin:):) yaşım 25 75 kiloda hamile kaldım ( şişko demyin ayyy boyum uzun :) 1.75 boyundayım:):):)) sat: 12 eylül tahmini dogum tarihi 19 haziran:dance:

kızlar listeye katılmak için leyla 01 arkadaşımıza özel msj gönderin
ilk sayfada listenin altında yazan leyla 01 yazan yere tıklayın özel msj olarak bilgilerinizi girin

yeni gelen arkadaslar hosgeldiniz hayirli hamilelikler diliyorum hepinize olumunekankayizsmile

listemiz

kizlar midem bulanmiyor derken bugün basladi ac kalmamak gerekiyor sanirim ögle yemegini geciktirince cok fena oldum :bbo:

kilar bakarmisiniz ne fark ettim tickeri görünce oglusim 7 yas 7 aylik olmus ,7.hamileligim,27 yasindayim (kasimda 28)ve 7 haftalik hamileyim (son sata göre )ayy hayirlisi olur ins vardir bu yedilerin bir kerameti insda bebegim saglikla gelir:Saruboceq:

7 çocugunuz mu var 7. hamileliğim dedinizakannehir

selam hanimlar.. nasilsiniz? Benim bulantilarim aynen devam ediyor :bbo:
cikartmiyorum ama tüm gün bulanti var biside yiyemiyorum. Insallah cok uzun sürmez bu durum

selam hanimlar.. nasilsiniz? Benim bulantilarim aynen devam ediyor :bbo:
cikartmiyorum ama tüm gün bulanti var biside yiyemiyorum. Insallah cok uzun sürmez bu durum

inşallah kesilir bulantıların rahatlarsın canım
az az sık sık yemeye çalış,
miden hiç boş kalmasın
kraker leblebi, ne yiyebiliyosan onu ye
sıvıları öğün aralarında al
canım yaaa, zordur bulantı

evt bende farkettim bos kalinca hemen basliyo( Simdi krakerler ile idare ediyorum bakalim.

Herkese Merhaba!! Ben de 4 hafta+5 günlük hamileyim. 22 haziran beklenen doğum tarihi...İkinci çocuğum olacak inşallah ama henüz ultrasona girmedim keseyi falan görmedim inşallah sağlıklı bir gebeliktir. Allah herkese sağlıklı ve sorunsuz bir hamilelik geçirmeyi nasip etsin. sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…