2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bende birazdan dr.a gitcem.
Ya diyorum ki acaba dr.a adet tarihimi 1 hafta geçmi söylesem?
Öbür uyuzlar hiç hesaplamadı bile.Normal çıkarsa ben hatırlayamadım derim ya :)
Nolur ki ?

hayırrrr böle bişe yapmaa neden gec söylıceksın kı olurmu hiç doktorun kafası karısdı yanlıs bilgi verdi napcan o zamann sakınn

kızlar var ya alemsiniz hiç bırakmaya gelmiyo ben artık sizi takip edemiyom valla pes ettim

Candas hadi bakalım ne icek doktor merak ettim. akropolden memnun kalırsan yorumlarını bekliyorum. bi bak bakalım..

sabiha selam, senin sat ne zaman? yaa aranızda en küçük benim bebişim, bayramdan önce kalp atışını görmeyi beklemiyorum ben doktorum öyle dedi.

bencede canım doğrusunu söle hem neden 1 hafta geç söyleme ihtiyacı duydun ki ne zaman ise o hatırlamıyosan da hesaplarlar.sen son 3 ay adet tarihini biliyosan söle ben hesaplarım eylülü hatırlamıyosan haziran tem ağustos tarihlerini söle

canım benim SAT 09 eylül. Sanırım benimde 3 gün geç döllenme oldu bugun 7+3 olmalı.
Senin kaç haftalık?

beklemek zor oluyo ama eşinle gitmen daha iyi bizde eşimle gidiyoruz
onunda o küçücük atan kalbi görmesi sesini duyması çok güzel oluyo
bugün eşimin resmen gözlerinin içi gülüyodu
Sizde bugün ilk defamı duydunuz kalp atışlarını nasıl bir duygu doktor nasıl muayene yaptı. Bebiş ne durumda gelişim falan normal değilmi?

selam arkadaşlar, bugün yavrumun kalp atışlarını duyduk çoook şükür! Rabbim' e ne kadar teşekkür etsem az... İnşaallah yüzünü görmek , kokusunu koklamak da nasip olur hepimize...

sende ilk defa duyacaksın değilmi kalp atışlarını
Yok bence dogruyu söyle hiç karıştırma. bide sende erken döllenme olduysa
yok canım ya hiç sanmam erken döllenme olacağını.7+2 de gittim duymdım tedirginimde o yüzden dedim.İnş ikimizde duyabilriz o pıt pıtları :)
hayırrrr böle bişe yapmaa neden gec söylıceksın kı olurmu hiç doktorun kafası karısdı yanlıs bilgi verdi napcan o zamann sakınn

bence yalan söyleme canım bir yanlışlığa yol açmasın

aman ne bilim ya o uyuzlar hiçbişey demedi.Bunlar nasıl dr acaba test edeyim dedim :) Neyse yinede doğruyu söyleyim bencede :)

Kızlar ben kaçtım.İnş haberim güzel olur olmazsada inş allah sabır versin bana ve yandaşlara.
Öpüyorum hepinizi.

selam arkadaşlar, bugün yavrumun kalp atışlarını duyduk çoook şükür! Rabbim' e ne kadar teşekkür etsem az... İnşaallah yüzünü görmek , kokusunu koklamak da nasip olur hepimize...

hoş geldin canımm .. cok sevındım umarım kucagına aldıgın günleride görürsün saglıkla kucagına alırsın allah nazarlardan saklasın

Sizde bugün ilk defamı duydunuz kalp atışlarını nasıl bir duygu doktor nasıl muayene yaptı. Bebiş ne durumda gelişim falan normal değilmi?

10 gün önce görmüştük bugünde kontrol vardı sesinide duyduk allaha şükür herşey normal dedi her iki kontrolde de vajinal baktı bundan sonrakilerde karından bakabiliriz dedi kan ve idrar testi yaptırdı sonuçları yarın alıcaz

inş o sızılarda benimde bebiş burdayım diyodur benimde çok sızlıyo çünkü.

Hadi ben kaçtım kesin...

teşekkürler canım hazırlıklı olayım diye sordum bana ilk keseyi gördüklerinde ultrasonla bakmışlardı

canım doktorlar bazı şeyleri net olarak görmeden bilgi vermek istemiyo galiba
10 gün önce gittiğimde banada pek bişey söylemedi haftasını falan bugün hepsini
söyledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…