2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

18 yaşındaki kız, annesine iki aydır adet görmediğini söyler. Annesi,çok
tedirgin olur ve eczaneye bi...r hamilelik testi almaya gider ve sonuçlar kızın hamile olduğunu gösterir.

Anne çıldırmıştır, bağırır çağırır ve
-bunu yapan hangi domuz? Bilmek istiyorum der.
...
Kız telefon acar ve yarim saat içinde bir Ferrari evin önünde durur,
içinden hafif uzun boylu, sarı saçlı ve çok pahalı bir elbisenin içinde karizma bi genç iner ve içeri girer.

Genç,
-kızınız durumu anlattı
der ,
-kişisel durumumdan dolayı kızınızla evlenemem, ancak tüm sorumluluğu alıyorum
der,
-Eğer bir kız çocuğu
doğarsa annesine bir ev, bir yazlık villa ve milyon dolarlık bir banka
hesabi, eğer bir erkek çocuk olursa bir kaç fabrika ve bir milyon dolarlık bi hesap eğer ikiz doğarsa her ikisine de 500 bin dolarlık hesap ve
bir
fabrika vereceğim der.
Ancak düşük olursa....

O zamana kadar sessizce bekleyen baba elini dostça gençin omuzuna koyar ve
-o zaman tekrar denersin evladım..:):):)

iyi akşamlarr kızlar
geldim ve gelir gelmez iyi güldüm fıkra iyimiş

kızlar gittim tekrar doktora ve tahmin ettiğim gibi 10 gün rapor verdi.okuldaki işlerim ayvayı yedi resmen.nesse bi de totodan iğne oldum.dinlenmedeyim ..inşallah bi daha olmaz şu salak kanamaaa

kızlar gittim tekrar doktora ve tahmin ettiğim gibi 10 gün rapor verdi.okuldaki işlerim ayvayı yedi resmen.nesse bi de totodan iğne oldum.dinlenmedeyim ..inşallah bi daha olmaz şu salak kanamaaa
canım inşallah bi sorun olmaz dinlen bol bol su iç
Kızlar ben geldim, hayalbaz dikkat et canım..Yat dinlen..
Candas gelir mi acaba ben çıkmadan.Çok merak ediyorum.

hoş geldinn.. nere kaybolmusdun kii..
candas gelir birazdann

ayyy çokkk komikkkk

allahım inşallah hiç sorunsuz ödemeyı nasip eder sana gönlünce eev nasip eder bebegin yeni kendi evinizde dünyaya gelirr

Ayy, canım sorma çok seviniyorum..Onaylanmaz gözüyle bakıyorduk ama, bebişim uğur getirdi bize..Eşim de söz verdi, şu kredini öde, ben de size araba alıcam diyor....Bebiş olmasa kalkacam 2 döktürecem de sevinçten, şimdilik ağzım kulaklarımda sırıtarak idare ediyorum..
Rabbim olmayan herkese versin,ev de,araba da, bebek de...
En önemlisi sağlık ve huzur versin.Gerisi zaten bi şekilde geliyo

candaş 17,30 da gelirim dedi bana inş güzel haberlerle gelir ya aklım hep onda rabbim kötü bişey olmasına inş. izin vermez

lizgelal hosgeldin canım nasılsın
hayalbaz canım bnm cok geçmiş olsun inş. bidaha olmaz kanaman yaaa bide raporu takma olsun bak evde dinlenirsin işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…