2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

yan odada kabus telefonla konusuyoda gelmedı ama kapatıp gelır şimdiiiiiii of ıof gıcık karı

oh maşallahımız var
Konuyu Toplam 19 Kullanıcı okuyor. (16 Kayıtlı kullanıcı ve 3 Misafir)
_CandaS_, bebekpoyraz, bluebottle, comely_08, EGE04, emineu, fdneng, gokyuzuu, iipekk34, kocaminkuzusuyum, minikmucizem, optimist_balim, Sabiha1, sapphire, semperfi

geldimmm ayy yesem dert yemesem dertt kızlar bide her sabah ögür ögür bi hal oluyorum hiç bişe cıkmıyo ama ayy cok kötüü

benimde yedikten sonra için için karışıyo midem ama öğürme felan da yok sanki taş yemişim gibi oluyo bide

evet ya daha kalkınca mıde boş bide üfffffffffffffffffffffffff

cok garip haller icindeyım bulantım yok diyorum gece baslıyo .. sabah kalkınca ayy ne fenaa yaa birden midem agzıma gelıyo banyoya zor yetısıyorum ama hıc bişe cıkmıyoo .. gece yatıyorum sabaha kadar midem kazınıyoo uyuyamıyorum ayy off ufff ıyy amannnnn :2::2:

benimde yedikten sonra için için karışıyo midem ama öğürme felan da yok sanki taş yemişim gibi oluyo bide

ben yiyiyorum yiyiyyorum ama dı-oymuyorum hala bı bulantı bı açlık hissi oluyo anlamadım gitti içimde canavar var sanki kıyamam ben bebişimeeeeeeeee ama ne yapım doyamıyorum hiçççççççççç

ben çözdüm kendimi aç kalnca midem bulanıyo hafif ama bulanıyo işte bi de çok sık acıkıyom yaff bu gidişle kilo alıcam gözümün önünden bir sürü yemek geçiyo.ablam dedi miden bulanırda çubuk kraker ye iyi geliyomuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…