2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Korkmayın kızlar, olmuş bitmiş bakın.Hiç birimiz ölmemişiz..
Doğumu da yaparız Allahın izniyle..
Hem herkes doğuruyo, biz mi doğuramıcaz...
Bizim neyimiz eksik...

hadı ya benziyoruz kuzum senle ben bu arada senın dışında bana kımse yorum yazmıyo farkındayım bunlar ben girip cıkıyorum devamlı dıye benı dıslıyorlar bunlar benı beyenmıyolar

ask olsun comili ya ne alakası varr ayrıntılara takılma banada yazılmıyo bazen hiç ....
hamilelik bozdu senii

senınkıde cok kanlı olmus heheh

ben kesınlıkle karsıyım parası ısterse 10 mlyr olsun hıc onemı yok eger bılm ıyı bıse oldunu hemen yatarım ama sunuda unutmayın en kucuk bır hatada cocuk vakumla alınıo hata olmasa bıle dogumların 10 de 65 ı vakumla alınıo uzman tv de ızlıye bılrısınız ben bıre bır yasadım yengemı ole yaptılar dr bıle dıo cok ıyı bıse degıl

hadı ya benziyoruz kuzum senle ben bu arada senın dışında bana kımse yorum yazmıyo farkındayım bunlar ben girip cıkıyorum devamlı dıye benı dıslıyorlar bunlar benı beyenmıyolar

Niye kız, yorum yazıyoruz ya bizde...
Sen olmasan buranın tadı mı var...
Herkese yorum yazmaya çalışıyorz da, ben bi yandan iş yapıyorum, bi yandan yazıyorum..

aşkolsun ama niye yazmaylım kuzu :)
heheheheh ayy bu hatunlar cok fenaaa azgın hatunlarr

yok kız ben korkudan sıkıştırdım :))

yaw kızlar doktor beni 10 gün sonra yine çağırdı keseyi bebişi fln gördü dedi 10 gün sonra gel ilişki yasak sabah gel idrarın sıkışık olsun acaba kalp atışları için mi salak gibi sormadım da nie die

ask olsun comili ya ne alakası varr ayrıntılara takılma banada yazılmıyo bazen hiç ....
hamilelik bozdu senii

MANANEEEEEE bende evlilik hikayemi anlattım özellikle senın yorum yapman lazımdı heeeee bak küseri he canım benim dikkat cekmek için yapıyorum yoksa küsmem yani merak etmeeeeeeeeeeee

Konuyu Toplam 17 Kullanıcı okuyor. (15 Kayıtlı kullanıcı ve 2 Misafir)
gokyuzuu, bebekpoyraz+, birce3535, bluebottle, ceygam, comely_08, EGE04, emineu, iipekk34, kocaminkuzusuyum, minikmucizem, optimist_balim, sapphire, semperfi, _CandaS_

yok canım aşkolsun güzel annişler hiç öle şey düşünür mü sen devamlı katılamıyosun ya fredinin kabusu yüzünden bide çok yorum yazıyoz sayfalar ilerliyo ya arada kaynıyo çoğu yorum

MANANEEEEEE bende evlilik hikayemi anlattım özellikle senın yorum yapman lazımdı heeeee bak küseri he canım benim dikkat cekmek için yapıyorum yoksa küsmem yani merak etmeeeeeeeeeeee

daha cok dikkat ederım datlımmm sayfalar cok ilerliyo ondan kacırıyorum bazenn

bebekimmmmmmmmmm
candaşımmmmmmmmmmm
canlarım benim bak sakın unutmayın benıııı heeeeeeeeeeeeeeeee ay ben cok heyecanlıyım ya bu kadar heyecanlanacağım aklıma gelmezdı heeeeeeeeee

canıım mesene dolu olunca bebek daha net görünüyo ondan sıkısık gel demiişdir

canım evet bol su iç çişin gelsin sıkış ondan sonra kontrole gir çünkü bebeği net görürsün o zaman canım

Korkmayın kızlar, olmuş bitmiş bakın.Hiç birimiz ölmemişiz..
Doğumu da yaparız Allahın izniyle..
Hem herkes doğuruyo, biz mi doğuramıcaz...
Bizim neyimiz eksik...
dimi ya :) haklısın valla :)
Gelin bunu bir de benim adama söyleyin...
Niyeyse kendini bahtsız bedevi olarak görüyo da...
anam bu adamlarada hiç yaranmıyo ya.
Meraklı olursun beğenmezler, meraksız olursun beğenmez.
Bitaneside bende :)
ben yemek yiyem gelem fazla bıdı bıdı yapmayın
çabuk gell
rutin kontroldür canım ya endişlenme...
bebekimmmmmmmmmm
candaşımmmmmmmmmmm
canlarım benim bak sakın unutmayın benıııı heeeeeeeeeeeeeeeee ay ben cok heyecanlıyım ya bu kadar heyecanlanacağım aklıma gelmezdı heeeeeeeeee

unutmayız ya tbiki heyecan yapma sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…