2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

anam benı kocişş de ole normal olcak dıo avrat gıbı herseyode bılırler :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
valla ya doğrusunlar o zaman :)

Kız ben ilk geceden hiç korkmadım biliyon mu, zati hormonlar bozuk..
Nişanlıyken eşim benden korkuyordu, ben yapalım diyordum nasılsa evlencez, deli misin kızım baban keser beni diyordu..
Evlendik ilk gece, anam adetleri batsın herkes bizim evde....Dayısı, kardeşi, kardeşinin nişanlısı...Neymiş efendim damada baklava yedirceklermiş...Baklavayı bırakıp gitsenize, oturdular bi neskafe yap da içelim diyorlar...
Valla dedim şu gece bizi rahat bırakın, yarın gelin ben sizi yemeğe alacam söz...
Eşim ben de mi gitsem falan dicek oldu, şaka yapıyo tabii.
Velhasıl ertesi gün de sözümü tutturdular ama, yemeğe geldiler...
kocan şanslıymış işte ne güzel :)) aman bencede adeteri batsın bizde de yaptılar yarım saat oturdular ya gştsenize işte !
O zaman da babasının Batusu gelecek..
İnş hayırlısı olsun öykün olsun :)

Kız ne var korkacak, benim adam benden tırsıyordu valla..
5 senedir anamdan emdiğimi burnumdan getirdin..1 sene de sen bekle diyor, hamileyim diye şimdi..Nadasa yattı, gavurun dölü...

sen cok cok cok yaşaaa allahım yaa süpersın saka gibi hatun koptum burda hakkaten erken doguracam ben :KK66::KK66::KK62::KK66::KK66::KK62::KK66::KK66:

bendede oldu o gokyuzuu her olcagında sankı yıne tampon basacaklar gıbı aglardım

ANAM NE KONUŞUYONUZ BAKIM VALLA BENDE olmadı öyle şeyler ilk gece çok yorgunduk koklaşıp uyuduk.ertesi gün marmarise balayına gittik orada ılk gecemizde tık tık yaptık :KK60: ee beklemenin anlamı yok dimi amaaaaaaaaa :KK9: ayyy çok ormantiktiii:KK33:

kızlar epidural tam olarak noluyo dogumda fiyat farkı oluyomu bide felc falan diolardı sizin bilginiz ne

canım epidral omuriliğin sinirlerini uyuşturmak için iğne vuruluyo böylece belden aşağısı uyuşuyo ağrı hissetmiyosun normal doğumda da oluyo sezeryanda da 2 gün etkisi sürüyo ağrı hissetmiyosun ama hareket edebiliyosun.epidural normal doğumda yeterince açılma olduktan sonra yapılıyo ondan sonrası kolay pırt die çıkıyo çocuk

kızlar epidural tam olarak noluyo dogumda fiyat farkı oluyomu bide felc falan diolardı sizin bilginiz ne

Epidural (peridural) anestezi ya da sık bilinen adıyla "ağrısız doğum", doğum eyleminde veya sezaryan operasyonunda ağrı hissini ortadan kaldırmak için kullanılan özel bir bölgesel anestezi şeklidir. Genel anesteziden farkı anne adayının işlem esnasında uyanık olması ve etrafında olup bitenleri tümüyle algılamasıdır. İstenmeyen etkiler açısından genel anesteziye göre oldukça güvenli bir yöntemdir.

Epidural anestezi veya “belden uyuşturma” bölgesel bir anestezi şeklidir ve hem normal doğumda, hem de sezaryen ile doğumda başarıyla uygulanmaktadır.

canım epidral omuriliğin sinirlerini uyuşturmak için iğne vuruluyo böylece belden aşağısı uyuşuyo ağrı hissetmiyosun normal doğumda da oluyo sezeryanda da 2 gün etkisi sürüyo ağrı hissetmiyosun ama hareket edebiliyosun.epidural normal doğumda yeterince açılma olduktan sonra yapılıyo ondan sonrası kolay pırt die çıkıyo çocuk

pırtttt diyemiiiiiiiiii :KK60: ay kopardın beni kız girde bi netten bak bakalım pırt diyemi çıkıyoooomuşşşş ama yok canım bnm videoları izleme korkarsınnnnnn :KK9::KK53:ben ,zledimde :KK53::KK52::KK60::KK60::KK60:

anam ne konuşuyonuz bakım valla bende olmadı öyle şeyler ilk gece çok yorgunduk koklaşıp uyuduk.ertesi gün marmarise balayına gittik orada ılk gecemizde tık tık yaptık :KK60: Ee beklemenin anlamı yok dimi amaaaaaaaaa :KK9: Ayyy çok ormantiktiii:KK33:
biz evlendiğimizde ben adetliydim şansa stresten erken olmuştm 5 gün koklaştık yaklaşamadı bana ama bi yandan iyi oldu ona alıştım aynı evde aynı yatakta olmaya ondan sonraki ilk gece 1 hafta canım çok yandı yine olmadı sonra yavaş yavaş alıştım oldu yani baya bi sabretti bana anlayış gösterdi eşim sağolsun

pırtttt diyemiiiiiiiiii :KK60: Ay kopardın beni kız girde bi netten bak bakalım pırt diyemi çıkıyoooomuşşşş ama yok canım bnm videoları izleme korkarsınnnnnn :KK9::KK53:ben ,zledimde :KK53::KK52::KK60::KK60::KK60:
canım bana sadist diyebiirler ama ben defalarca izledim normalide sezeryanıda bilmem lasım bana nasıl bi işlem uygulayacaklar

su kesme bicme olmasa ben normal istiyorum kesme işinden tırsıyorum bide vajına genıslıyo falan uff ne biliyim işde
aynıını düşünüyorum bende
azgın anam bu hatunnn ben vajinismus oldum 1 ay falan :KK9::KK9:
bizde ancak 1 ayda yaptık, zaten 1,5 ayada eşim gitti be :))
Kız ne var korkacak, benim adam benden tırsıyordu valla..
5 senedir anamdan emdiğimi burnumdan getirdin..1 sene de sen bekle diyor, hamileyim diye şimdi..Nadasa yattı, gavurun dölü...
ay çok alemsin valla, eşin çok şanslı bence :)))
bizde hamilelikle durulduk ya :KK43:( :))
canım bende pek bişey bilmiyorumki

canım bana sadist diyebiirler ama ben defalarca izledim normalide sezeryanıda bilmem lasım bana nasıl bi işlem uygulayacaklar

been izleyemem izlememde kendımı bos yere neden korkutayım zaten yasıcam sadece okuyorum okuyaarakda neler yapılacagını ögrenıyoruz seyretmek bence iyi bişe deil yani hiç dogum yapmamıs biri için

ANAM NE KONUŞUYONUZ BAKIM VALLA BENDE olmadı öyle şeyler ilk gece çok yorgunduk koklaşıp uyuduk.ertesi gün marmarise balayına gittik orada ılk gecemizde tık tık yaptık :KK60: ee beklemenin anlamı yok dimi amaaaaaaaaa :KK9: ayyy çok ormantiktiii:KK33:
valla en güzeli, bizde benim sayemde anck 5 gün sonra yapabildik.
Ulan adamı amma sıkıştırmışım yürüyemiyodu bile garibim.Eczaneye girdik, kas gevşetici aldk.eczcıılar amma gülmüşlerdi bize

hadı ya benziyoruz kuzum senle ben bu arada senın dışında bana kımse yorum yazmıyo farkındayım bunlar ben girip cıkıyorum devamlı dıye benı dıslıyorlar bunlar benı beyenmıyolar :KK43:

valla en güzeli, bizde benim sayemde anck 5 gün sonra yapabildik.
Ulan adamı amma sıkıştırmışım yürüyemiyodu bile garibim.Eczaneye girdik, kas gevşetici aldk.eczcıılar amma gülmüşlerdi bize

heheheheh ayy bu hatunlar cok fenaaa azgın hatunlarr :KK66::KK66::KK62::KK66::KK66:

X