2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

CANDAŞIM TAMAM heberini merakla beklicem dualarım senınle bıde ben cıkmadım sağolsunlar çıkardılar benı ingilizcem yok diye

Sansee; ya bişey sorcam.Seni hiç şu geniş aile dizisi var ya, orda bi çatlak mürsel var onun karısı var hani.Ona benzetiyolar mı merak ettim.Ben fotonda resmen onu görür gibi oldumda ...

Son düzenleme:

Canım benim doğum da haziran 11 allah nasip ederse..Bende belki mayıs annesi olurum.Allah bilir tabi..Bu arada sen de çok tatlısın, ben hala şoktayım bakma sen bana, ne dediğimi ne yazdığımı bilmiyom..Kime söylediysem inanmadı zatii.Arkadaşa karnımı gösteriyom hamilelik pantolonu var, zayıfladın mı diyo, onu mu gösteriyon diyo..Teyzeme gösteriyom, o da kanaman mı var kızım, yat da dinlen iş yapcam diye uğraşma diyor..Arkadaşa anlatıyorum o da hamile..Kız delüü diyor, o hamile pantolonu yanlış almışsın..Kimse inanmadı bana..Kociş bile, o nerden girmiş oraya, yanlış bakmıştır doktor başka doktora git dedi..5 sene olunca,artık hiç olmayacağını düşündüler sanırım..Allah gerçekten kimseyi aratmasın, çok zor..
senin o küçük bebişi sevsinler...Mini mini elma çekirdeği, bi fasulye kadar olsun da, görecem ben seni, bulanıyorum halsizim diye..İnşallah güzel bi hamilelik geçirirsin.

CANDAŞIM TAMAM heberini merakla beklicem dualarım senınle bıde ben cıkmadım sağolsunlar çıkardılar benı ingilizcem yok diye
saol canım benim.
Salak kadın senle ne derdi varsa, canım canın sağolsun be inş daha iyisini bulursun işin...
Bugun bebisim 9. haftasini tamamladi. Inanilir gibi degil. Maashallah. Zaman hizli geciyor
maşallah kocaman olmuş annesi...
ivetttttttttttttttttttttttttt ben cok sevıyorum kaınpederimiiiiiiiiiiiiii

bende çok seviyodum en son kazık atana kadar.
Ama allah var yine k.valideden iyidir.

canım 29 mayıs dikmen caddesi üzerinde. ulaşımı kızılaydan keklik dolmuşuna bineceksin 15 dkda gidersin. zaten yol üstünde. benim evime de 5 dk falan. arabayla gidip geldiğim için çok sıkıntı etmiyorum linaya devam edicem ama nesrin hanım da gayet iyi.2-3 arkadaşım var giden ve gitmeye devam eden.akropolün kadındoğumuna da gitmiştim ilk evlendiğimde, orası da fena değildi.

ask olsun o ne demekk güzel stresler bunlar hem güzel haberler duyuncaa cok mutlu oluyoruzz kendı bebegımı nası merak edıyosam senınkınıde öle ne demek sizde benden rahatlarsınız ask olsunnn

kızlar biz nası kaynana ollucaz acaba ... kuzum sen cok fena olursun kız gerdege bile yollamazsın heheheh

Son düzenleme:
kızlar biz nası kaynana ollucaz acaba ... kuzum sen cok fena olursun kız gerdege bile yollamazsın heheheh

Ne kaynanası bacımm,
Benim kızım bi dene bidene....Ben onu ne zor bulmuşum, elin oğluna mı verecem...
Kaynana Semra var ya, melek kalır benim yanımda melek..Ben babasına bile koklatmıcam kuzumu..Sadece benim olacak...
Ben doğuruyom, 9 ay ben karnımda taşıcam...
Haaa, bak ben kusarken babası da kusuyo yazık..Bütün kontrollere gelir, benle bir tahlil olursa, doğuma da girerse, ona karşı bi güzellik düşünebilirim belki...

orasıda yakın aslında.Ben zaten milli kütüphanenin ordayım.Akropol daha yakın ama bakalım inş memnun kalırım.Buda aklımda olsun gerekirse birde oraya giderim.İnş gerkmzde...
Benimde eğer gebeik boş değilse, bi hastane bulmam lzaım.Aslında akayla anlaşmalıyz biz ama doğum ani geklirse yarım ssate gidemem.Ben daha çok keçiören tarafı falndan bulursam ii olur da keçiörenide hiç sevmem ama semt dolayısıyla el mahkum
ask olsun o ne demekk güzel stresler bunlar hem güzel haberler duyuncaa cok mutlu oluyoruzz kendı bebegımı nası merak edıyosam senınkınıde öle ne demek sizde benden rahatlarsınız ask olsunnn

canım benim ya çok sağol valla, inanıyorum öyle olduğuna.Gerçekten her güzel haberde sanki kendimizin gibi seviniyoruz.Arkadaşlardan birinin dediği gibi annelik bu heralde :))

inş canım ya güzel haberler olur.
Bakalım doğrumu bu önngörüş :) 1,5-2 ay sonra belli olur engeç :)

adet tarihin neydiki canım daha önceden ?

son adetim 10 eylüldü bugün doktor 13 eylül olarak değiştirdi
çizelgemi düzeltmek istiyorum ama nasıl yapıcam bilmiyorum

hehheheheh ayyy allahımm ay yanllıslıkla bilmeyen biri yaklasırda anamm allah senın gazabından korusun heheheh koptum

HEYYYYYOOOO gitti kabusum midemmmmmmmmmmmmm yanıyorrrrrrrrrrrr offffffffffffffffffffffffffffffff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…