2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Canım çok şükür..
Bugünün ilk güzel haberi..Candas da böyle müjdeli haberlerle gelir de hep beraber seviniriz inşallah..
Senin adına çok sevindim...

cnmmm bugun senin için bütün dualarımız... inşallah hayırlı ise bebeğinin kalp atışlarını duymayı nasip etsin rabbim. Herşey gönlüne göre olsun..
canım ya inş, çok sağol.Hepimziin gönlünce olsun herşy...

Canım inş güzel haberler veririm.Ya eğer duyulmazsa zaten başka dr.a gitcem ama 1 hafta beklicem o zaman ....

hadi hayırlısı inşallah bir sorun yoktur canım

hemşocuumm göreceksin inşallah buraya güzel haberlerle döneceksin

Ultrason benim de alasım var, eşime de söyledim..
Karı sıyırdı kafayı diyor...

ben söylediğimde benimkinin bir bakışı vardı ömrüm boyunca unutmam o bakışı

ama çok endişeliyim daha önce kaybım olduğu için hergün acaba iyi mi demekten kendimi alamıyorum
valla iyi fikir varmıs biliyomusunuz annelerın için kücük ultrasyon ama cok pahalı
Bel ağrısı çeken yok mu ? Benimm çok ağrıyo bazen.
Aslında bence saçma ama erkekler beli kızlar kasıkları ağrıtırmış flan.
Aman ya bi duysamda kız erkek sorun değil...

ayy canım inşallah iyi haberlerle gelırsın umarım hiç sorun yokdur..
benım kasıklarımda agrı yok ama belım agrıyo ayakda fazla durunca fıtık gibi agrıyo

Benim hem belim, hem kasıklarım feci ağrıyooo..
Benim bebe ne olacak acep ?

ayy ben de heyecanlandım. bence de gitmen mantıklı. her gün stres yaşamak daha kötü. bekliyorum güzel haberini...

Canım çok şükür..
Bugünün ilk güzel haberi..Candas da böyle müjdeli haberlerle gelir de hep beraber seviniriz inşallah..
Senin adına çok sevindim...

dualarımız seninle..umarım duyarsın busefer..

hadi hayırlısı inşallah bir sorun yoktur canım

hemşocuumm göreceksin inşallah buraya güzel haberlerle döneceksin

sağol canım inşallah candaştan mutlu haberler gelicek

kızlar yaa hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.Gerçekten çok iyisiniz.Allah hepinizin gönlüne göre versin.İnş beklediğimiz gibi olur herşey.
Ama randevu yokmuş bugüne, taa cuma ya verdiler ama dayanamam heralde.Şimdi başka bi hastaneyi yine arıyacağım ordan alırsam oraya giderim artık...

ayakta drunca bende de bel ağrısı oluyo dün biraz kasık ağrım da vardı

Bel ağrısı çeken yok mu ? Benimm çok ağrıyo bazen.
Aslında bence saçma ama erkekler beli kızlar kasıkları ağrıtırmış flan.
Aman ya bi duysamda kız erkek sorun değil...
bende dün gece öçok faqzla bel ağrısı vardı ,gündüzdende mink krapmlar olduğu içn korktum baya ,şimdi daha az ağrıyo ,cinsiyet olayına gelince yüzüüm ve vücudumun bi çok yeri sivilce doldu ,bu kız olmasına delalet derler ,yoksda bikız ,bi erkek ikizimmi olceekk abim ve ablam ikiz benim meselaaa:)))

bu arada bende medipole gidiyorum muayne üçreti 45 tl doktorun verdıgı testler medipolde 330 lira tutmusdu yarısını devlete yaptırdım devletın yapmadıgı testlerı gene özelde yaptıdım 120 liraydı

inş canım ya güzel haberler olur.
Bakalım doğrumu bu önngörüş :) 1,5-2 ay sonra belli olur engeç :)

Adet tarihin neydiki canım daha önceden ?

wuuuuuuuu herkeste urda maşşallahh:)))) ben birazdan işe gitcem fazla muhabbet etmeyşn kıskandırtmayın beniii:13:

Konuyu Toplam 14 Kullanıcı okuyor. (14 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
sansee, birce3535, bluebottle, bodrum81, EGE04, elfinya, Erendiz, gokyuzuu, iipekk34, kocaminkuzusuyum, mah_buke, minikmucizem, mınıkeller, _CandaS_

Kuzular ben geldimmm kabus yemeğe çıktıda hemen girdim bende geçmişi daha okuyamadım bı acük göz atayım

Son düzenleme:

ayy canım kıskanma herdaim aklımızdasınnnn

bu arada kızlarrr biz dayanamadık halbuki dr. gidicektim o an düşünemedim elvinada yasak değildi bundada dr daha bişey demedi. ayyyy çok utandım

ayakta drunca bende de bel ağrısı oluyo dün biraz kasık ağrım da vardı
bende son 1 haftadır yoğun bel ağrısı var, önceden de kasıktı.

yaa :)) bence ikizinde olabilir ya :)) benimde kardeşlerim 1 kız 1 erkek ikizler.Zaten bu ikizlerin ikizi olmuyo kardeşlerin oluyo.Piyango sana vurabilir :))

[QUOTE=sansee;16031552]wuuuuuuuu herkeste urda maşşallahh:)))) ben birazdan işe gitcem fazla muhabbet etmeyşn kıskandırtmayın beniii:13:
:)) gelince senlede muhabbet ederiz ama :))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…