2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bende albüm yapmayı düşünüyorum ilk aldığım ultrason görüntüsünden başlayarak o miniminnacık ilk resmi albümün başlangıç resmi olacak sonra devam edecek öyle....ama önce gidip albüm almam lazım.

aaa o da cok güzel fikir..ben de yapayım bari:)

ben söylediğimde benimkinin bir bakışı vardı ömrüm boyunca unutmam o bakışı

ama çok endişeliyim daha önce kaybım olduğu için hergün acaba iyi mi demekten kendimi alamıyorum

Ben de grip oldum, sürekli düşünüyorum bebişime zararı var mı diye..
İnşallah olmuyordur..
Uyku düzenimiz de bozuldu..Akşam 7 de yemek yiyip 8 de uyuyoruz, 11 de uyanıyoruz, burnumuz dolmuş nefes alamıyoruz, eşim limon çayı yapıyor..Onu içiyoruz.Bi daha yatıyoruz..Sabaha kadar uyu-uyan sersem gibi oluyorum...
Her akşam eşim bebişle konuşuyor..Ama ne diyor biliyor musunuz...

Çoocuuğğuummm, bu gün bari yaramazlık yapma.Erkenden uyu, uyanma olur mu..Bak sabah işe gidiyoz, yoruluyoruz diye..Kıyamıyorum da...Ama uyuyamıorum da..Uyuyanlara gıpta ediyorum valla...

kızlar, özelde muayene olan arkadaşlar, ne kadara muayene oluyosunuz?
Kan ve idrar testi vs. içinde ayrı bi ücret ödüyomusunuz ?

benim gittigim yerde özel bir poliklinik ama yapı kredi sigortam oldugu için 17tl ödüyorum..ve kan testlerinin tümünü sigorta ödüyo..ama normal fiyatları 89tl muayene, kan testi 340mı neydi..

hımm çok iyi fikir.. peki cerrahpaşada çok sıra bekliyor musun tahliller için?? benim işyerinden izin almam çok sıkıntılı oluyor da..:18:

Ya aslında biz çalışanlar için zor oluyor gün alıyosun hemen tahlil veriyosun fakat tahlilleri veriyosun biri 2 gün sonra diğeri bir hafta sonra çıkıyor onun için bi tanıdığın olcak benim o halletti şükür. Dr gösterdi felan . sonra 11. haftasında dr gelsin perinatolojiye görüncek dedi ense kalınlığı için olan testler varya bak özelde pahalı onlar cerrahpaşa kendi takip ediyor bedava...:))))))

ben doğumuda orda istiyorum allah nasip ederse. Sezeryan benim 1.
2.de öyle olacak 40 tl fiyat farkı ile özel oda da kalıyosın. herşeyden önemlisi tam teşekküllü hastane ve araştırma hastanesi olması yeni doğan ünitesi olması şart. o yüzden ilk tercihim. Kızımı özelde yapmıştım 6 yıl önce 2,750 TL vermiştim JFK da . ama bunda akıllandım:)) devletten iyi bakmıyor hiç bir hastane emin olun kızlar...

herkese merhaba .....bir arkadaş minosetplus içebilirmiyim demiş içmesin
doktor sadece minoset iç demişti çünkü ...birde çizelgeyi düzeltmeyi bilen arkadaşalr benim çizelgemi düzeltebilirmi son adet tarihim transfere göre 13 eylül

Canım naptın, gittin mi dr.a ?

aahhh bende dün tv izlerken uyumuşum saat 12 de uyandım ilaçlarımı içip yatağıma geçtim ama ne mümkün uyumak saat 3 e kadar dön sağa dön sola mahvoldum resmen

aahhh bende dün tv izlerken uyumuşum saat 12 de uyandım ilaçlarımı içip yatağıma geçtim ama ne mümkün uyumak saat 3 e kadar dön sağa dön sola mahvoldum resmen

Benim sıpa da uyumuyor..
Ben ki uykuya düşkünümdür normalde..Bi de çalışıyorum..Çok zor oluyor, bütün gün yorgun hissediyorum kendimi..

benim gittigim yerde özel bir poliklinik ama yapı kredi sigortam oldugu için 17tl ödüyorum..ve kan testlerinin tümünü sigorta ödüyo..ama normal fiyatları 89tl muayene, kan testi 340mı neydi..
anladım canım, ya bu özel ssağlık sigortasını bende düşünmüyo değilim.Çok karlı çünkü.
Ben de grip oldum, sürekli düşünüyorum bebişime zararı var mı diye..
İnşallah olmuyordur..
Uyku düzenimiz de bozuldu..Akşam 7 de yemek yiyip 8 de uyuyoruz, 11 de uyanıyoruz, burnumuz dolmuş nefes alamıyoruz, eşim limon çayı yapıyor..Onu içiyoruz.Bi daha yatıyoruz..Sabaha kadar uyu-uyan sersem gibi oluyorum...
Her akşam eşim bebişle konuşuyor..Ama ne diyor biliyor musunuz...

Çoocuuğğuummm, bu gün bari yaramazlık yapma.Erkenden uyu, uyanma olur mu..Bak sabah işe gidiyoz, yoruluyoruz diye..Kıyamıyorum da...Ama uyuyamıorum da..Uyuyanlara gıpta ediyorum valla...

Ben hamileymişim 5 haftalık.Tabi ozaman bilmiyorum.Ölüyorum gripten.
Hayatımda 3. gribim.nefes alırken ağrı çekiyodum.Dr. 2 gün rapor verdi.
Hiç bişe yiyip içemedim, allahtan gecikmem olduğu için ilaçta almadım.
Çocuğu acı ve limon manyağı yaptım.İnş bunlar zarar vermez.
Ama vereceğini sanmam.Bizimkinde tek ihtimal hücre kalitesinden kaynaklı olur sanırım.

Ya aslında biz çalışanlar için zor oluyor gün alıyosun hemen tahlil veriyosun fakat tahlilleri veriyosun biri 2 gün sonra diğeri bir hafta sonra çıkıyor onun için bi tanıdığın olcak benim o halletti şükür. Dr gösterdi felan . sonra 11. haftasında dr gelsin perinatolojiye görüncek dedi ense kalınlığı için olan testler varya bak özelde pahalı onlar cerrahpaşa kendi takip ediyor bedava...:))))))

2.de öyle olacak 40 tl fiyat farkı ile özel oda da kalıyosın. herşeyden önemlisi tam teşekküllü hastane ve araştırma hastanesi olması yeni doğan ünitesi olması şart. o yüzden ilk tercihim. Kızımı özelde yapmıştım 6 yıl önce 2,750 TL vermiştim JFK da . ama bunda akıllandım:)) devletten iyi bakmıyor hiç bir hastane emin olun kızlar...

kesinlikle katılıyorum zaten testlerde kullandıkları aletler falan devlet hastanelerinde ömrünü tamamlamış aletler ihale ile alıyorlar devletin eskilerini devletten kat kat fazla parayla hasta bakıyorlar o yüzden pek güvenmiyorum özelde yapılan testlere ailede çok fazla sağlıkçı var bizim onlarda hep devlet hastanelerinden yana

bende akşam 20,30 engeç 21,00 uyuyakalıyoum.Malak gibi oldum ya?

Kızlar bugün dr.a gideceğim sanırım.İnş bebeği duyarız görürüz dua edin.
Göremezsem çok kötü olcak ama buda allahtan demekten başka çare yok :KK43:
İnş güzel habrler veririm size...

owww benim cerrahpaşa işi de yalan olur o zaman ya ne torpil bulabilirim ne de izin alabilirim.. yine de sağol bilgilendirdiğin için :13:

Bel ağrısı çeken yok mu ? Benimm çok ağrıyo bazen.
Aslında bence saçma ama erkekler beli kızlar kasıkları ağrıtırmış flan.
Aman ya bi duysamda kız erkek sorun değil...

cnmmm bugun senin için bütün dualarımız... inşallah hayırlı ise bebeğinin kalp atışlarını duymayı nasip etsin rabbim. Herşey gönlüne göre olsun..:KK71:

Canım tüm kalbimle dua ediyorum senin için..
İnşallah duyarsın kalp atışlarını...
Şayet duyamazsan da, bana sorarsan bi doktora daha görün derim...
Güzel haberlerini bekliyorum,inşallah ben işteyken güzel haberlerin gelir de bende sevinirim canım..

ayy ben de heyecanlandım. bence de gitmen mantıklı. her gün stres yaşamak daha kötü. bekliyorum güzel haberini...

Canım naptın, gittin mi dr.a ?

evet canım gittim kalp atışını duyduk herşey normal dedi allaha çok şükür
son adet tarihimi değiştirdi transfere göre ayarladı darısı senin ve kalp atışını
duyamayan bütün arkadaşların başına inşallah hepimiz sorunsuz bir 9 ay geçiririz

dualarımız seninle..umarım duyarsın busefer..

X