2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

hamile olduğumu söylemeden 2 gün önce herkes diyodu aa canım sen zayıflamışsın 2 gün sonra dedim hamileyim dediler sen kilo mu aldın ne anlamadın gitti bu insanları

saol canım gidim kaydımı yaptırıyım doktorada sorayım bakım ne dicek

ayy ben cok merak edıyorum 13 kasımda 2 li testim var tam 12 haftalık olucak o zaman belki söler cok merak edıyorummm
maşallah ya kocaman oldunuz :))
Bende duyacağımı hissediyorum açıkcası, varlığını hissettiryor kasılmalarla gögüs sızılarıyla v.s.Dr.da hiç kötü bi yorum yapmadı sadece ultrasoncu acaba dedi.Bende çok büyüttüm heralde :) inş büyütmüşümdür sadece bebeişimle beraber göbişimi :))
ben,imde çıktı gibi, ince kumaşlarda dışardanda belli oluyo ama şişkinlik gibi.Kalın kumaşlarda bişey yok ama içerde gizliyo kendii :))
süpersin yaa :))
Valla iyi çarpmamışsın hırkayını koçişin kafasına :))
slmmmmmm kızlarrr
Hoşgeldin canım, ya benim bişey ilgimi çekti.Herkeste annesinin balböcüğü kuzusu falan yazar sende neden babasının kuzusu canım ?

kocişşşşş evdeydı yenı gıttı
kocayı yolladın girdin dimi heheh ne fenasın senn
hamile olduğumu söylemeden 2 gün önce herkes diyodu aa canım sen zayıflamışsın 2 gün sonra dedim hamileyim dediler sen kilo mu aldın ne anlamadın gitti bu insanları

ayyy koptum bu insanlar hep aynı annem bana dıyodu ayy cok zayıfladın yuzun cokdu biraz kendıne bakk hasta olcan hamileyim dedim bana ne dedi aaa karnın şimdiden cıkmıs ikizmi acaba

kızlarrrr 500 sayfa olmuş

ya canım röfle yaprtmak ıstıo sacımn dıbıne de attrmıcam sacın ıc kısmına temas etmıcek ama kararsızm bır ara yaptrmıstım hıc beegenmedım comely cok begendı esım dıo yaptr sıze ogun dedım bakın dıe bakmadınız profıle uyusşlar sızde bıse dıyınde ona gore yaptrcam bayrama

dıo zaten ben gıdım de gır konus arkadaslarınla

canım erken değilmi daha bana doktor boya yaptırma demişti

canım ben bakdım o günde esmer halin daha güzel geldi bana sarışın daha yaslı gösteriyo bide şimdi anne olucan daha masum saf ifade olsa daha iyi bencee.. bide bide sac dibine deysede deymesede zararlı bana kalsa hiç yaptırma

Bence de yaptırma..
Sonuçta kimyasal...
Sonra bişey olmasa bile, doğuma kadar stres çekersin acaba bi zararı oldu mu diye..
Hiç o strese girme bence...

Bundan sonra böyle :)) süper pozitif :))

Ya varya allah bana dediklerimin bedelini ödetiyo ama ben hiçbi seferinde de akıllanmıyorum.Eşime diyorumki ya ben hiç heyecanlanmadım keseyi görüncede heyecanlanmadım, kalp atışında da heyecanlanmam.O da bana sen gerçekten odunsun dedi :)) Ama hakkaten ben duygusuzumdur öyle.Şimdi dediğin gibi kesin ağlayacam ele bunların üstüne hüngüre hüngüre ağlıcam.Olsun duyayımda 3 sn duyayım oda yeter dimi :)
ALLAHım senden özür dilerim affet bu kulunuda, lütfet bebişimizin sesini ya :)
Tipik Türküz işte :))
kızlar seydam girdi mi hiç? doktora gidecekti merak ettim.
Canım girmedi hiç, inş güzel haberlerle gelir.Sen nasılsın canım ?bi sıkıntı yok dimi ?

ya degılmı bende mana arıodum saol

Sana bişey söyliimm mi, ben daha evlenmeden derdim ki, ben mayısta evlenecem..Daha eş adayım bile yoktu..Mayısta evlendim...Ben mayıs veya haziranda doğuracam, bak inşallah o da kısmet olacak...Eşim barmen, ailem vermiyordu, inat ettim onu da aldım.Ailemin durumu çok kötü maddi olarak,annem hala kiracı..Ben ev alacam dedim, Allah onu da nasip etti, bu ay kredim çıktı tapuyla uğraşıyoruz..Hep olumlu şeyler söylerim ben,sende öyle söyle..Ben bu bebişin kalp atışını duyacağım de, olumlu şeyler olacak de..Dua et bol bol...Dua kapının açık olduğu saate gelir de kabul olur inşallah.

hehehe ben hemen sana mana oldum bak :)):)
bende kesdırmek istiyorum cok cok uzun uff bilmıyorum kı 3 ay dolunca kesdır dedıler ama korkuyorum ya batıl inanc ama olsun napım kafamı kurcalıyo

aman o sacma ıste bacım rabbım bır omur bıcmıs bebişin omru senın sacınamı baglı haksızmıyım

hehehe ben hemen sana mana oldum bak :)):)
bende kesdırmek istiyorum cok cok uzun uff bilmıyorum kı 3 ay dolunca kesdır dedıler ama korkuyorum ya batıl inanc ama olsun napım kafamı kurcalıyo

ablamada dediler kestirme kestirdi o çünkü uzun saç insanın güçünü alıyo hele hamilelikte çok zor.şimdi 6 aylık bi kızı var cini gib çok zeki maaşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…