2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlaaaaaaaaaar güzel haberlerim var :KK64: sizinle konuştuktan sonra bulantım arttı diye doktora zarar vermiycek bi bulantı ilacı yazdırmaya gittim bebişede baktı doktor hem bebek var hem kalp atışını gördük :KK66: :KK62: Allahım çok şükür gördüm sonunda kalp atışlarını daha çok küçük ama :KK66: fasulye kadar bişy :) ortada yanıp sönen bişy vardı onu gösterdi bak kalp atışı var diye :KK62: Allahım çok şükür kcagıma almayıda nasip et nolur :nazar: sadece 6 artı 4 üz bugün 6 artı 1 görünüyo dedi 3 gün de yumurtlamadan kaynaklanıyodur normal dedi ayyyy çok mutluyum Allahım herkese nasip etsin inşallah sevincimden napacagımı şaşırdım :KK70: ne güzel atıyodu kalbi ya :KK9: :KK9:

ay kuzummmmmmmm ne guzel ıste allahım bak dedımız cıktı demııı uyuzzz bosa uzdun kendını

daha öncede yazmısdım koca karı tarıfi ama annem ebeden ögrenmiş göbegınzın alt kısmına kocanız kulagını koysun dinlesın pıt pıt pıt ses duyacak bebegı ne tarafda hissediyosannız o tarafa koysun kulagını bakalım duyacakmısınız eşim hergun geldgınde dinlıyor duyuyorum diyo bilemıyorum tabi koca karı tarifi işde

okumayanlar içinn

Kızlaaaaaaaaaar güzel haberlerim var :KK64: sizinle konuştuktan sonra bulantım arttı diye doktora zarar vermiycek bi bulantı ilacı yazdırmaya gittim bebişede baktı doktor hem bebek var hem kalp atışını gördük :KK66: :KK62: Allahım çok şükür gördüm sonunda kalp atışlarını daha çok küçük ama :KK66: fasulye kadar bişy :) ortada yanıp sönen bişy vardı onu gösterdi bak kalp atışı var diye :KK62: Allahım çok şükür kcagıma almayıda nasip et nolur :nazar: sadece 6 artı 4 üz bugün 6 artı 1 görünüyo dedi 3 gün de yumurtlamadan kaynaklanıyodur normal dedi ayyyy çok mutluyum Allahım herkese nasip etsin inşallah sevincimden napacagımı şaşırdım :KK70: ne güzel atıyodu kalbi ya :KK9: :KK9:

Canım benim çoook sevindim..Allah daim etsin hepimize inşallah...

helal olsun canım saka yapıyorum ben :KK9:

ay olsun helallık aldım ya hahahahahha komsumu pazara yollamıstım allahım bır salatalık almıs hahahaha ya cok guzel kokuyo r nasıl yedım nasıl yedım aksama yıyemıcem bıse esım yıne dıcek yıne zımbırtımı yedın :KK70::KK70::KK70::KK70:

gokyuzu bacım bu comely_08 ın neyı var ya kımlekavg ettı bu gecmıste okudum da msn de yazıom cvp vermıo allaa alla:KK28::18:

X