2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

delimavi48;15990668]bodrumlu bi arkadaşş aaa bende bodrumdayım

selam delimavi:) aa cok sevindim..selamlar..hangi doktora gidiyosun hemen sorayım?

Şu çizelge işine takıldım bende. Kaydetmiyor ama neden acaba?
Kızlar az önce sordum ama cvp gelmedi aranızda Crinone Jel kullanan var mı? Yada progesteron hapı kullanan?

inşallah canım benimde sat 29 Ağustostu ama 1 hafta sonra döllenme olmuş inşallah arkadaşım sende güzel haberler alırsın

Arkadaşlar bende 7 hafta 6 günlük hamileyim geçen perşembe günü bebeğimin kalp atışını dinledim. Pıtır pıtır atıyordu kuşumun kalbi. Bu arada okuduklarımın bir kaçında çizelgeden behsedilmiş nedir bu çizelge açıklayabilir misiniz? Tekrardan hepinize merhaba.:nazar:

hoşgeldin... gebeliğin takibi için çizelge. yazdıklarımızın altında var ya, bebeklerin kaç haftalık olduğunu gösteriyorlar.

Kızlar az önce sordum ama cvp gelmedi aranızda Crinone Jel kullanan var mı? Yada progesteron hapı kullanan?

progestan kullanıyorum ben. geçen hafta kahverengi akıntım geldi ondan sonra kullanmaya başladım. öncesinde gerek yok demişti doktorum.

hoşbulduk hmm anladım bunu biz mi hazırlıyoruz yoksa hazır var da onu mu kullanıyoruz ay ve gününe göre hazırda.

ben progestan kullanıyorum canım sabah 2 akşam 2 tane alıyorum tok karna

gebelik takıbi için cizelge neden kaydetmıyor bi fıkrım yok ...
crinine jelı ılk kez senden duydumm progestan kullanan arkadasımız oldukca fazla

tbende çok sevindim inan tahir beye gidiyorum sen??:KK3:

hım ben şermin hanıma gidiorum canım..oasisin karşısında varya güvençer poliklinigi..hamilelik öncesi kontrollere de ona gidiyordum..öle bianda hamilelik olunca da ona devam ettim..cok pozitif oldugu için cok memnunum..tahir beyi bilmiyorum..çaglar beyi duydum..ama biraz ilerleyince izmirede gidicem..ama bi sorun cıkmazsa devam ederim sanırım..inşllhh sorunsuz gecer hamileligimiz...senin bebek kaç haftalık?

gebelik takıbi için cizelge neden kaydetmıyor bi fıkrım yok ...
crinine jelı ılk kez senden duydumm progestan kullanan arkadasımız oldukca fazla

Anladım canım ben biraz fazla kilo aldım da acaba ilaçla bir ilgisi var mı diye paylaşacaktım arkadaşlarla. İlgine teşekkür ederim. :KK71:

hım ben şermin hanıma gidiorum canım..oasisin karşısında varya güvençer poliklinigi..hamilelik öncesi kontrollere de ona gidiyordum..öle bianda hamilelik olunca da ona devam ettim..cok pozitif oldugu için cok memnunum..tahir beyi bilmiyorum..çaglar beyi duydum..ama biraz ilerleyince izmirede gidicem..ama bi sorun cıkmazsa devam ederim sanırım..inşllhh sorunsuz gecer hamileligimiz...senin bebek kaç haftalık?

canım şermin hanıma bende gitmiştim bi kaç kez sonra vazgeçtim tahir bey çok kalabalık oluyor valla vaktinde gitsem bile baya bi bekliyorum bu durum da pek hoşuma gitmiyor aslında bide çok kısa sürede tamam tamam deyip çıkıyoruz çağlar zaten facia bnim normalde doktorum izmirde ama şimdi burda da bi doktor olması lazım diye düşünüyorum acil durumlar için izmir için doktor tavsiye edebilirim sana da südekan kadın doğum merkezinde atilla erler ve ömer südekan ikiside işlerinde çok ii

ehh işde genc sayılır 33 yasında yanlıs hatırlamıyorum 1977 dogumlu :KK9:
gençmiş daha.Maşallah valla :)
slmmmmmmmm kızlarrrr
hoşgeldin canım, nasılsın ?
inşallah canım benimde sat 29 Ağustostu ama 1 hafta sonra döllenme olmuş inşallah arkadaşım sende güzel haberler alırsın
Sanırım bana yazdın, canım inş benimde öyle olmuştur ya.Amin canım :) Valla umutlndım şimdi , geç döllenmelerde epey var.

X