2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

gerçekten hiç belli olmuyo yiyecek ekmeği olan ne yersen ye ne yaparsan yap
doğuyo allah hepimize sağlıklı hamilelik geçirmek nasip etsin açelya akkoyun
hamileyken bir programda her sabah bir demet maydonoz yiyoum kahvaltıda demişti
tabi dikkatli olmak en güzeli

kızlar bulantısı olanlar yada mide agrısı tuzlu leblebiyi yanınızdan eksik etmeyin tuzlu oldugu için bulantıyı azaltıyor mide asitini alıyor mide agrısını azaltıyormuşş

Valla bende ondan korkuyodum.Bende kuzenimin düğünü vardı çok oynamıştım o gün öğrenmiştim üstelik bizim oyunlar horon :) Ve haytımda olmadığım kadar ağır bi grip geçirdim.Etkilerse bunlar etkiler diye düşünüyorum ama dediğin gibi Allah ona can veridyse karnına taş koyy istersen o senle kalır.Hayırlısı be hepimizin hakkında...

Babanemin ilk gebeliğinde k.validesi karnına değirmen taşı koymuş düşsün diye, ama halam şuan 60 yaşında.Can verende Allah, alanda Allah.

İnş rabbim istesin ve hepimizinkilere hayırlı canlar versin....

aminn aminn... ayy demek sen de karadenizlisin hemşehriyiz o zaman bende fena horon ederim

Merhaba 2011 mayıs annesi olacağım kısmetse. Umarım herkes bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alır. mide bulantısı için sakız bana çok iyi gelmişti. Hemen geçiriyordu. Bulantısı olan arkadaşlara tavsiye ederim.

maydonozu ben de çok seviyorum öle bi demet yemem ama haşlanmış yumurta üstüne doğranmış maydonoz, pulbiber ve zeytinyağına kahvaltılarda bayılıyorummm canım çektiiiii

off Sırf dikkatli olmak adına maydonaza hasret kaldım.Bende hergün bir tabek kesin yerdm.Ve hamile kalınca dayanamam derdimde mecbur daynaılıyomuş

kızlar bu arada sayfalaaaar önce biri çocuk güzel olması için okunan yusuf suresi kaç sayfa diye sormuştu; baktım taammm 13,5 sayfa...

maydonozu ben de çok seviyorum öle bi demet yemem ama haşlanmış yumurta üstüne doğranmış maydonoz, pulbiber ve zeytinyağına kahvaltılarda bayılıyorummm canım çektiiiii

anlattığın gibisine kim bayılmazki ...evdeysen hemen haşla bi yumurta afiyetle ye

ize iyi muhabbetler şekerler benim artık işe gitme vaktim geldi:))6 da sonra görüşürüzz

günaydın kızlarrr iyi haftalar bakalım hepimize...bebişleriniz üzmesin bizi, bizde onları sıkı sıkı tutalım inşallahhh :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…