2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Hoşbuldukkk...ya hala kahvaltı yapmadım çok zararlı dimi böle aç kalmak..gidip bişeyler yemem lazım artık:KK43:

nasıl durdun bu kadar zaman ...ben kahvaltı yaptım tekrar acıktım bile
hem midem bulanıyo hem karnım acıkıyo ne yesem şaşırıyorum

kızlar bu arada sayfalaaaar önce biri çocuk güzel olması için okunan yusuf suresi kaç sayfa diye sormuştu; baktım taammm 13,5 sayfa...:KK53:
ilk kez duydum ya, güzlliğini bilmiyorum ama hayırlı olması adına daha çok okunabilir gibime geldi.
ayy yumurta demeyın fena oluyorumm acayıp tıksındımm benn
Canım bulantıların geçmedi mi artık ?
Hoşbuldukkk...ya hala kahvaltı yapmadım çok zararlı dimi böle aç kalmak..gidip bişeyler yemem lazım artık:KK43:

Canım aç kalma tabi bebeğini düşün ve bence hemen kahvaltını yap.Meleğin çoktan acıkmıştır annesi.

kızlar benim kansızlığım var bu yüzden hamile kaldığımdan beri bütün gün halsiz kalıyorum mide bulantısından bişeyde yiyemiyorum napıcam böyle yaa :KK14:

ilk kez duydum ya, güzlliğini bilmiyorum ama hayırlı olması adına daha çok okunabilir gibime geldi.

Canım bulantıların geçmedi mi artık ?

Canım aç kalma tabi bebeğini düşün ve bence hemen kahvaltını yap.Meleğin çoktan acıkmıştır annesi.

gecdi sayılır aksam biraz gelıyo sabahları daha iyiyim .. ama yumurta yemem yiyemıyorum ayy aklıma gelınce bile fena oluyorum

nasıl durdun bu kadar zaman ...ben kahvaltı yaptım tekrar acıktım bile
hem midem bulanıyo hem karnım acıkıyo ne yesem şaşırıyorum

işe gitmedim bugün 2 saat falan oldu kalkalı..midem bulanıyo gibi hiçbişey yemek istemiyorum..ama şimdi hazırlıcam bişeyler artık yemem lazım...:KK43:

kızlar benim kansızlığım var bu yüzden hamile kaldığımdan beri bütün gün halsiz kalıyorum mide bulantısından bişeyde yiyemiyorum napıcam böyle yaa :KK14:

canım üzülme bulantıların gececek bak ben sımdı cok daha iyiyim kansızlık halsızlık yapar ama doktor sanırım ilaç vericek sana .. hem bişe yiyemıyorum die üzülma 3 aya kadar bebek senden beslenıyomus suyunu eksız etme yeter..

canım böyle durumlarda dr dan yardım almak gerektiğini biliyorum dr unla görüş gerekirse serum takviyesi ile gerekli besinleri alman sağlanır

gecdi sayılır aksam biraz gelıyo sabahları daha iyiyim .. ama yumurta yemem yiyemıyorum ayy aklıma gelınce bile fena oluyorum

anladım canım, yummurta normalde de bazen mide bulandırıyo.Tabi şuan yiyebilsen iyi ama kötü oluyosan yapcak bişey yok.İnş çabul geçer tiksintin.

ya bence aşırıya kaçarsak zararlıdır.. ben mesela marul yedim maydonoz yedim, kimi nar yiyormuş vs.. sebeplere de yapışmak lazım tabii ama arada bir yediğimiz şeyden zarar geliceğini sanmıyorum.. ne demişler herşeyin fazlası zarar...

bir de düşeceği varsa ne kadar dikkat etsen elden birşey gelmiyor, düşmeyecekse de sıkı sıkıya yapışıyor bebişler mübarek :)) hamile olduğumu öğrenmeden önce herhalde hayatımda taşıdım en ağır şeyi sırtlanmıştım, 4 kınaya gittim ölümüne oynadım :KK8: vs. ama çok şükür birşey olmadı.. Rabbim bebişlerimizi bize bağışlasın inşallah dua etmek lazım bol bol..

Kesinlikle haklısın canım, düşecek bebeğe ne yaparsan yap birşey bahane oluyor mutlaka.
Eğer sağlıklı bir bebekse çok sıkı tutunuyor hayata. Umarım hepimizin bebişleri sağlıklı güçlü bebişler olsun sıkıca tutunsunlar annelerinin karnına.:KK70:

anladım canım, yummurta normalde de bazen mide bulandırıyo.Tabi şuan yiyebilsen iyi ama kötü oluyosan yapcak bişey yok.İnş çabul geçer tiksintin.

hamilelik boyunca gecmez diyolar hatta dogumdan sonra bile devam edebılırmıs öle oluyomus..inşallah ben olmam severdım ben yumurtayı uff nie böle oldu ki

mideniz bulanıyorsa kendinizi yemek için zorlamayın.nasıl olsa bebek ilk aylarda sizin yediklerinizden beslenmiyor.ama sonraki aylarda düzenli ve sağlıklı beslenmeniz gerekiyor.
ben oğlumda bulantım yüzünden ilk başta 2 kilo vermiştim.yemek de yiyemiyordum.hiç sorun yaşamadım.
yalnız bu sefer mide bulantısı adına hiçbirşey yaşamıyorum, çok garip.inşallah herşey yolundadır

Merhaba yaklaşık 1,5 aydır sizi hergün takip ediyorum fakat artık bende yazmaya karar verdim...
Ben 9 haftalık hamişim. 2.bebeğim inşallah . Bir kızım var 6 yaşında. Sizlere çokkk alıştım ve tanımadan çok sevdim . umarım benide aranıza eklersiniz. herkese kocaman bir MERHABAA

kızlar doktora muayneye gitmeden önce bol su içerseniz bebegi daha net görursunuz
hadi ya, ben 7+2 gittiğimde çok susuzdum.Onun etkisi olabilir mi kalp atışlarını duymamaızda ? İnş öyle olsun diyelim bari.
trabzonluyum ben de :KK64:
hemşom :) tuttum seni :)
hamilelik boyunca gecmez diyolar hatta dogumdan sonra bile devam edebılırmıs öle oluyomus..inşallah ben olmam severdım ben yumurtayı uff nie böle oldu ki

Canım olabilri de inş bebeğine geçmez.Çünkü bazı durumlarda annenin tiksintisi bebekte kalabiliyomuş.Benim annemde bana hamileyken soğana bakamıyomuş gördüğünde çıkarıyomuş filan.Ben 26 yaşındayım 26 yıl bıyunca kimse bana o maddeyi yediremedi.Yedirmek şöyle dursun adını anmak , 1 cm lik kabuğunu görmek bile hep midemi bulandırdı :KK43: Çok çekiyorum bundan.Herkeste kalmıyor tabi ama inş bebklerinizd de kalmaz bunlar ya .

X