2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Herkese Merhaba Kızlar :KK34:
Bende bu gün aranıza katılmaya karar verdim.
Umarım güzel dostluklar kurarız. 8+6 olduk bugün artık beklemek istemiyorum aranıza katılmak için.
Hepimize sağlıklı, sorunsuz bir gebelik diliyorum.

hoşgeldiinnn :KK71: sen de bendensin ben de yeni üyeyim ama burdaki hamişler çok sıcakkanlı insan hemen uyum sağlıyor :KK19:

Umarım güzel dostluklar kurarız. 8+6 olduk bugün artık beklemek istemiyorum aranıza katılmak için.

fmg hoşgeldin..
Maşallah baya da olmuş..Sağlıklı sıhhatli geçer inşallah hamileliğin..

Canım benim ya inş hepimiz görürüz kalp atışlarını tüm bekleyenlşer olarak.Ne zormuş bu işler ya :KK43:
Ya sen en azından değerlerini biliyosun ben 10 gün sonra test yaptım o zamn çıktı.9 gün bile geç döllenmiş olsa ben bilmiyorum bunu ki inş öyle olsunda meleklerimize can gelsin.Böyle de demek istemiyrum sanki ihtimal yok gibi ama insan korkuyo işte.
Canım dualarımdasın rabbim yardımcımız olsun ikimizinde :KK43:

Kızlar herkese günaydınlar, nasılsınız ?
İşe başladım bugün bende, eşimin yanından döndüm.Yine ayrıyız :KK43:
günaydın canım ,yaa uazak olamak nedemek çoook iyi biliyorum eşim itanbul ben sivastaydım ,hatta o dönem hamilelik bile yaşadım ,çok kötü günlerdi benim için sonra aldırmam gereken durumlar olurştu falan falan ,innşallah en yakın zamanda bir arada yaşamaya başlarsınız...biçok kişi var bu durumda ...ama ben geldim çok şükür.

evet canım ikiz. amin, inşallah hepimizinki sorunsuz geçer.

hayırlı uğurlu olsun canım yaaa..ne güzell:))biraz zor olcak belki ama sonunda büyüyolar ve birbirlerine arkadaşlık ediyolar ,benim örencilerim var öyle birbirlerinden ayrılamıyolar ,bayılıyorum :)))

herkee günaydın kızlaaarrrr:))) benim svilcelerle ilgili başka fikri olan yokmuu?? neyapsam geçerler yaa:KK43::-)26:

canım aramıza hoşgeldin nasılsın?

çok şükür iyiyim canım bugün 6+2 olduk bizde çok şükür çizelge önde gidiyo 3 gün.benim vücudum normal haline dönmeye başladı gögüslerdeki ağrı gerginlik azalıyo normalmi bu durum acaba vücut gebeliğe alışıyor galiba.sen nasılsın nasıl gidiyor:KK49:
Canım inş hep iyi olun meleğinle berabr.Bende de azaldı inş normaldir ya.
Bende iyiyim bebeğimizin kalbi atar inş diye dua ediyoruz teyzesi :)
hayırlısı canım. inşallah sorun yoktur. ben dinleniyorum, kahverengi akıntıdan sonra her şeyi yasakladı doktorum. sürekli yatıyorum. annemi çağırdım,yarın o gelecek. inşallah olmaz tekrar. ikiz olunca iki kat risk tabii...
Aman canım dikkat et hemde 2 kat daha fazla :) Allah kolaylık versin meleklerine güç versin.Sen çalışıyomuydun peki canım ?
günaydıın herkesee bugün tam 1,5 aylık olduk biizz :emir_bebek:
hoşgeldiniz maşallah :) bizde yarın 2 aylık oluyoruz inş :)
günaydın canım ,yaa uazak olamak nedemek çoook iyi biliyorum eşim itanbul ben sivastaydım ,hatta o dönem hamilelik bile yaşadım ,çok kötü günlerdi benim için sonra aldırmam gereken durumlar olurştu falan falan ,innşallah en yakın zamanda bir arada yaşamaya başlarsınız...biçok kişi var bu durumda ...ama ben geldim çok şükür.
Canım zordur eminim inş hayırlısıyla kvuşursun meleğine.Bizde meleğimizle beraber babamıza kavuşuruz inş :) maalesef ki tayin mağdurları çok :KK43:

Çok sağolun hoşbuldum,
İyiyim şükürler olsun hafif kasık ağrıları dışında bir şikayetim yok.
Biraz zaman geşmesini bekledim aranıza katılmak için çünkü geçtiğimiz yıl bir düşük birde kimyasal gebelik yaşadım. Bu sebeple biraz daha kesinleşmesini beklemek daha doğru geldi bana.
2 hafta önce bebişimin kalp atışlarını duyduk. Bu hafta tekrar kontrolüm var. Çok heyecanlıyım.

kızlar ; sizde şunu hissediyomusunuz ?
Leğen kemiklerinin az ilerisinde iki taraftan ağrı oluyo mu?
Yani genital bölgenin bittiği bacak ayrımının yakınındaki kısımlar .

Canım inş hep iyi olun meleğinle berabr.Bende de azaldı inş normaldir ya.
Bende iyiyim bebeğimizin kalbi atar inş diye dua ediyoruz teyzesi :)

Aman canım dikkat et hemde 2 kat daha fazla :) Allah kolaylık versin meleklerine güç versin.Sen çalışıyomuydun peki canım ?

hoşgeldiniz maşallah :) bizde yarın 2 aylık oluyoruz inş :)

Canım zordur eminim inş hayırlısıyla kvuşursun meleğine.Bizde meleğimizle beraber babamıza kavuşuruz inş :) maalesef ki tayin mağdurları çok :KK43:

ay sağol canım ya hepimiz iyi olalım kuzucuklarımızla beraber:KK49:bende cuma günü gidicem doktora kalp atışlarını duymak için çok heyecanlanıyorum bir yandanda korkuyorum inşallah pıt pıt atmaya başlamıştır miniklerimizin kalpleri:nazar:

kızlar ; sizde şunu hissediyomusunuz ?
Leğen kemiklerinin az ilerisinde iki taraftan ağrı oluyo mu?
Yani genital bölgenin bittiği bacak ayrımının yakınındaki kısımlar .

Evet oluyor.Özellikle de gece yatağa yattığımda bacak ayrımının yakınındaki kısım demişsin ya, oralara acayip bi ağrı giriyor..

ayyyy maşallah gerçekten çifte mutluluk :)) Rabbim tamamına erdirsin, sağlıkla kavuşursun inşallah bebişlerine :KK9:

amin canım, inşallah.

kızlarr benim doktorum hamilelik boyunca sakatatı yasakladı bana, ama başka yerlerde ilk aylarda sakatat yararlı diye okumuştum.. hoş sakatata bayılmıyorum ama size bu konuda ye-yeme dendi mi ???

bana bir şey demedi doktorum. ama ablamdan hatırlıyorum yasaklamıştı ona. zaten hamilelerin yememesini gerektiğini duyuyorum sürekli.

Benim doktorum dışarda pişmiş her türlü et ürününden uzak durmaya çalış dedi, ama sakatat diye belirtmedi.Mayonez yeme dedi.Az pişmiş et-tavuk-yumurta yeme dedi.
Maydanoz, marul, adaçayı tüketme dedi.Sitede nar ilk 3 yenmemeli diye duydum, doktorum demedi narla ilgili bişey.
Bir de konserve,hazır gıda yememeye çalış dedi.

maydanoz, adaçayı ve narı biliyorum da marul da mı düşük yapıyormuş? ilk kez duydum ben de yiyordum faydalıdır diye.

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz :KK71:

hayırlı uğurlu olsun canım yaaa..ne güzell:))biraz zor olcak belki ama sonunda büyüyolar ve birbirlerine arkadaşlık ediyolar ,benim örencilerim var öyle birbirlerinden ayrılamıyolar ,bayılıyorum :)))

sağol canım. ben de kendimi sonrası için avutuyorm :)) başlarda zorlanacağız artık napalım...

X