2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

canim benim allah sabirlar versin cok zor mafoldumbencok üzüldüm bitanem ....ins bir sonraki hamileliginde bebegin sana saglikla gelir ama bencede ara ver canim ...... benimde bir oglum var sükürler olsun ins onlarinda kardesleri oldugu günler gelecek benimde düsüklerim oldu hemde senin gibi senede 2 kez kürtaj oldugumda bu acin son olur canim ins... bende cok korkuyorum ins bu sefer bisey olmaz kuzucuguma :Saruboceq:

RABBIM SEN KORU MELEKLERIMIZI:Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kızlar dün gece kanama geçirdim çok korktum ama bebek iyiymiş çok şükür kalbi de atmaya başlamış şükürler olsun

kızlar dün gece kanama geçirdim çok korktum ama bebek iyiymiş çok şükür kalbi de atmaya başlamış şükürler olsun

çok geçmiş olsun canım.aaa maşallah bebişe büyümeye başlıyorlar annesi.bu arada ismin ne? benim aynur.bizde bu hafta çarşamba günü gidicez dr a baktırmaya o minicik bebişin bizi heycandan titreten güm güm diye atan kalp atışlarını duyarız inş.

kızlar nerdesinizzzzzzzzzzzz hu huuuuuu hadi bende kaçar hepinize iii gecelerrrropuyorumnanaktan

Teşekkür ederim.Sen de hoşgeldin:1rolleyes:
Umarım bu sefer daha rahat bir hamilelik geçirirsin.
Ben hala veremediğim kiloların üstüne daha almaktan korkuyorum:kedi:
İlk çocuğun erkek mi?Kaç yaşında?

kendi doktoruma salı gideceim. dün karın ağrılarım nedeniyle devlet hastanesinin aciline gittim. 10 mm dedi. bir de sürpriz varmış, ikiz :)

geçmiş olsun cnm benimde ara ara karnım ağrıyor ama sormadım daha doktora.
bu arada ne güzel bir haber almışsın öyle hayırlı olsun sağlıkla gelsinler inşallah

geçmiş olsun çok üzüldüm:sinifsinif: allah oğluna sağlıklı uzun bir ömür versin inşallah

RABBIM SEN KORU MELEKLERIMIZI:Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

amin cnm inşallah

merhaba kızlar ben de haziran annesi adayıyım :)

hoşgeldin canım

geçmiş olsun canım şimdi nasılsın ilaç falan verdi mi doktor?
kalbi de atmaya başlamış ne güzel bende yakında duyarım inşallahboshayallersmile

hoşgeldin diyen arkadaşlara teşekkürler hoşbulduk. benim de bebişimin kesesini gördük. 5 kasımda doktora gidicem ama kalp atışı o zaman büyük ihtimal duyulmaz dedi doktorum. kesenin büyümesini kontrol için gidicem. hepimiz sağlıklı sapasağlam bebeklerimizi alırız inşallah kucağımıza...

Teşekkür ederim.Sen de hoşgeldin:1rolleyes:
Umarım bu sefer daha rahat bir hamilelik geçirirsin.
Ben hala veremediğim kiloların üstüne daha almaktan korkuyorum:kedi:
İlk çocuğun erkek mi?Kaç yaşında?

ilki kız canım , henüz 6 aylık
ben çok kilo almamıştım ama göbegim hala lımbır lımbırdı güya spora başlıcaktım :)
kaç kilo fazlan var ?

bizim kızlar olmayınca bu topiğe ne zarsan yaz kimse cvp yazmıyor kızlarrrrrrrrrrr nerdesiniz be yawww

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…