2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

teyzem 7 haftalıktı duydu gayet ıyı

Selam.2008 Aralık annesiyim,yani 23 aylık bir kızım var.Plansız tekrar hamileyim ve hesaplarıma göre,eğer bu bebek de bana sıkıca tutunursa, Haziran'da doğum yapacağım.Son sat tarihime göre 7-8 haftalık ama doktor geçen hafta 4-5 haftalık dedi.Kasım başında kalp atışlarını görürüz dedi.Bakalım görebilecek miyiz..
Dün biraz kanamam oldu.Bugün de kahverengi damlalar.Çok korktum çünkü ilk bebeğimde hiç kanamam olmamıştı.
Ayrıca ilkinden farklı olarak gün boyu midem bulanıyor.Kusacak kadar değil ama tuzlu birşeyler yemesem belki o da olabilir.İlk hamileliğimde hep tatlı istemiştim.Şimdi tuzlu şeyler arıyorum.
Umarım hepiniz sağlıkla bebeklerinizi kucağına alır ve büyülü annelik duygusunu yaşarsınız.

evvettt saat 02.17 kapanış yine benden kaydirigubbakcemile3 kızlar cuma cumartesi pazar yokum pazartesi aranızdayım inş. 3 günlüğüne hoşçakalın mersine gidiyorum öpüldünüzzz

açılışta bende hepinize günaydın çalışanlara kolay gelsin evdekilerede iyi tatiller

Hayırlı olsun :) bana kimseler hoşgeldin dememişlerdi ama ben sana kucak dolusu bi hoşgeldin diyim . benimde ikinci ve plansız hamileligim var
benim satım 21 eylül , tahlillere göre 2-3 haftalık hamileyim , senin aksine benim ilk hamileligim baya zordu doguma gittigim gün bile midem bulanıyordu umarım bu defa öyle olmaz , herkese kolay bir hamilelik diliyorum

Ben 6+2 de gittim.Bebiş olduğunu bile bilmiyordum...Kalp atışı falan duydum, çok mutlu olmuştum..Alttan bakmak istemişti doktorum, ben baktırmamıştım, o zaman 2 hafta sonra gel ancak duyarız 8.haftada demişti.Ama benim şansıma sanırım kalp atışını duyduk...Hiç stres yapmayın, duyarsınız kızlar inşallah.

merhaba annecikler .... ben 2011 mart annesiyim ve o gruptayım. inşallah herşey çok güzel olur sizler için de. mart ayı annelerinin cogu unnado adlı anne bebek çocuk özel alışveriş sitesine üye olduk. bu sitenin işleyişi limango,trendyol ve markafoni siteleri gibi. onları bilenleriniz vardır. bilmeyenler için söyliyim. bu özel alışveriş sitesinde hergün ünlü markaların belli sayıdaki ürünü satışa sunuluyor. bunlar anne-bebek ve çocukla ilgili aklınıza gelebilecek her türlü şey olabiliyor. birkaç gün satışta kalıyor ve siz de ister peşin ister taksitle satın alabiliyorsunuz kendinize ya da bebişlerinize bu ürünleri örneğin şu an ilk hediyem diye bir markanın satışı var 2 kasımda bitiyor. bu firma siparişiniz üzerine bebğinizin adının işlenmiş olduğu bebe battaniyesi, tulum ve havlu gibi ürünler sunuyor size bence çok güzel. sizi de haberdar ediyim dedim. diğer ayların anneciklerine de yazıcam. siteye üyelik girişi davetiye ile oluyor. bana özel mesaj atıp email adresinizi yazarsanız size de davetiye yollarım şöyle bir gezersiniz üyeliğiniz kabul olunca.ben 1-2 haftadır üyeyim. kendime ve topik çekilişinde bana çıkan bir arkadasıma o bebek adının işlendiği ürünlerden sipariş edicem inşallah. yeniden hepinize hayırlı doğımlar ve hayırlı çocukalr diliyorum

evvettt saat 02.17 kapanış yine benden kaydirigubbakcemile3 kızlar cuma cumartesi pazar yokum pazartesi aranızdayım inş. 3 günlüğüne hoşçakalın mersine gidiyorum öpüldünüzzz

iyi yolculuklar. inşallah çok güzel geçe sınavın..

hoşgeldin. sorunsuz bir hamilelik diliyorum..

Selam kizlarr ay bugün orda bayram dimi yine kimse olmaz ya (

ben burdayım. stada gidip bayram kutladık, geldim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…