2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba
Konu disi mesaj yazacagim KK Pro kart hakkinda bilginiz varmi ? Simdi KK pro kart sahibi uyelerimize cocuklarinin gelisimini fotograflarla videolarla paylasacaklari bir blog projemiz oldugunu biliyormusunuz ?

Merhaba
Konu disi mesaj yazacagim KK Pro kart hakkinda bilginiz varmi ? Simdi KK pro kart sahibi uyelerimize cocuklarinin gelisimini fotograflarla videolarla paylasacaklari bir blog projemiz oldugunu biliyormusunuz ?

merhaba pro karttan haberim var ama projeden yoktu
inceliyecem teşeşkkürler bilgilendirdiğiniz için

heç sorma bende üniv.deyken her hafta elim kolum dolu gelirdim alışverişten ne bakardım kendime evlendik kociş kızıyo çok süsleniyon diyo acık duruldum bende kaydirigubbakcemile3

ii geceler hanımlar yakamozcum nasılın? ay uyyamıyorum ben geceleri yaa bütün gün uykum gelio gecenin bu saatine kadar uyuyom sonra uyku kaçıo haliyle 24 saat uyunmazki?

slm kızlar nasılsınız:KK66:
2 gündür giremedim bilgisayarım bozuldu sayfalar ilerlemiş bayaa..
şimdi eşimin bilgisayarından girdim ama okuyamadım bütün yazdıklarınızı umarım tüm bebişler ve anneleri iyidir. ben ve bebişim iyiyiz bulantımda yok hala inşallah başlamaz kızıma hamileyken bu haftalarda başlamıştı..comely sen ne yaptın cnm merak ettim gittin mi doktora?

slm kızlar nasılsınız:KK66:
2 gündür giremedim bilgisayarım bozuldu sayfalar ilerlemiş bayaa..
şimdi eşimin bilgisayarından girdim ama okuyamadım bütün yazdıklarınızı umarım tüm bebişler ve anneleri iyidir. ben ve bebişim iyiyiz bulantımda yok hala inşallah başlamaz kızıma hamileyken bu haftalarda başlamıştı..comely sen ne yaptın cnm merak ettim gittin mi doktora?

sende 6. haftayı bitirmişsin canım gördünmü bebişi ? benim bugün bitti kese var ama henüz bebek görünmüyo nazlanıyo

Son düzenleme:
ii geceler hanımlar yakamozcum nasılın? ay uyyamıyorum ben geceleri yaa bütün gün uykum gelio gecenin bu saatine kadar uyuyom sonra uyku kaçıo haliyle 24 saat uyunmazki?

canımmm iyiyim sen nasılsın gündüz uyuma kız gece uyuyamazsın sonra özelden yazdım sana canım bakarsın öptm a.s

kızlar 6 haftada bebeğini göemeyen kalp atışını normalden geç duyan bebeği sağlıklı olan tanıdıklarınız varmıııı acaba benimkidemi öyledir? kesin kalp atışını da geç duyarım ben veletin kaydirigubbakcemile3 aman uyimde geç duyim razıyım ben sempatiksalakcinni

X