2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

hahahah düşünsene sezeryan olcan doktor tarıh vercek su gün gel die sen 1 ay önce doguma gidicen hahaah kaydirigubbakcemile3

dogum tarıhınde bebekle gıdermısım ay ne guzel olur hahahaha ay bayılacam sımdı neyse azcık durulim yaaa catlamaya geldım yemınle ay kaydirigubbakcemile3:hulya:

memleketımı coközledım ben ay sabırsızlıkla beklıyorum bayramı gıdecem cunkı ya tasını topragını özledım bee

Çok sağolun kızlar biraz yattım şimdi daha iyiyim yinede adet olacakmış gibi hissediyorum birazdan kociş gelecek doktora gidicez inş dua edin kötü bir şey olmasın Biz daha bebeğimizi görememiştik bile en son pazartesi gittiğimde görünmemişti. İnş sağlıklıdır bugün görürüz hayırlısıyla çok korkuyorum

inşalllllllaaaaahhhhhhhhhhhhhh emine rabbim banada nasip eder mi dersin kıss
ne zamandır hayaliyle yaşıyorum
dün akşam burda deprem oldu ben ne düşündüm biliyon mu
ölürsem kızıma kavuşurum belki

canım beniiimmmmmmm nasip eder tabi neden etmesin.böyle şeyler düşünüp kendini üzme lütfen sende kavuşacaksın yavruna Allahın izniyle.

Canım güzel haberlerini bekliyoruz..İnşallah hiç bişey yoktur, güzel haberlerle dönersin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…