2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bugün doktora gittiğimde mutlaka günde 3 öğün süt ürünleri ve meyve ye ihmal etme dedi. birde vitamin verdi çok iyi bişeye benziyo hem içinde bir sürü vitamin var hemde hamilelikteki bulantılara ve kusmalara halsizliklere sersemliklere iyi geliyo diye yazıyo

ayy bizimki öle geçmez yaaa bende şimi öle sanıorum hep böle gidecek gibi ufff

kız 45 kilo kilomuuu ananm o ne zayıflıık keske bende olsam mafoldumben ama bebişin için endişelenme o zaten gerekli besını senden alıyor

canım bızım bebiş herlade kac haftalık oldunu solemıo kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ay gulme krızı geldı bana

kız 45 kilo kilomuuu ananm o ne zayıflıık keske bende olsam mafoldumben ama bebişin için endişelenme o zaten gerekli besını senden alıyor

ben kendimi bildim bileli hiç bu kilonun üsütne çıkmadım cnm.çok zayııfm ya kilolu halimide merka ediyorum doğrusu..

benim 5+4 göremedik bugünlük ama haftaya işte gideceğiz.ama ben çok sabırsımzıdır ya.

ay bide biizm hamileliğimiz tam kötü zamana denk geldi kızlar.girp olma deid doktor tam girp havası,bayram temizliği yaklaşıyor:)

aynen öylee bende kafamdan çıkarmıştım babam hastaydı hep onunla ilgilendim babamı düşündüm yani babama adapte oldum adet sancılarım erkenden başladı buay dedimki herhalde üzüntüden erken olucam bugün yarın derken olmadım meğerse meleğim gelmiş hoşgelmiş annesine:CüvCüv:

inşalllllllaaaaahhhhhhhhhhhhhh emine rabbim banada nasip eder mi dersin kıss
ne zamandır hayaliyle yaşıyorum
dün akşam burda deprem oldu ben ne düşündüm biliyon mu
ölürsem kızıma kavuşurum belki

lütfen böle şeyler düşünme bebeğin dünyaya gelicek o zaman bu günler nası gecdi gitti diceksin üzülme lütfen bilmiyorumkismile

kız canım gercekten kırılıyorum ayy rabbımde senı guldursun kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Kızlar ben çıkıyorum, işler çok yoğun..
İnşallah hep güzel haberler alırız,Rabbim kötü sürprizlerden hepimizi korusun...

bende yenie vli olmama ragmen ben bile hemen olsun istedim.. ilk ay yok 2. ay yok kafama takmaya başladım ciddi ciddi eşimde dedi ben sen kuluçkaya yatasın diye almadım falan diyince rahatlamıştım sonrda eşim ameliyat oldu ( appendesitten) ona düşünecemd erken o ay hamile kalmışım :) görenler eşin ameliyat olmamaıştı diyo ayy bi utanıyorum :kedi:

.... ben grip oldum gecırdım hiç ilaç içmedim ama ıhlamur meyve öle gecdi

kaydirigubbakcemile3

ay öle deme ne olur ya rabbımn bıldıgı bır vakıt zaman vardır ne 1 dk gerı ne ılerı olmaz dıe bıse yok ölüme care yok olur ınss uzulme

ne guzel ıste tum olamayanlara nasıp etsın allahımkaydirigubbakcemile3

destekleriniz için çok teşekkür ederim kızlar
ben bugün fazla negatifim hepinizde hamile olduğunuz içiln sizleri üzmeye hakkım olmadığını düşünüyorum
daha sonra görüşmek üzere ben çıkıyorum :gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…