2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ben okudum benim geçen seneki düşüğümde doktor bana da aynısını demişti
ne yaparsan yap düşüğün çaresi yoktur demişti boşuna üzülme doğsa da muhtemelen
sakat doğardı demişti

evett öleymiş bide kalbi atınca düşük riski azalıyomuş ya ona şaşırdımm

delimavi48, demet84, gozde_thai, Hilmi_ve_Fatma, iipekk34, izmir3582, kocaminkuzusuyum, lizgelal, simal06
titreşim yok ki göndereyimmmmmmmmmalsanaalsanasmile

kızlar herkese merhaba biraz önce kontrolden geldim ve keseyi gördük bugün :) Allahıma çok şükür bir problem yokmuş kahverengi akıntıda çok önemli değilmiş normal kan olmadığı sürece problem yok dedi. 13 kasımda kalbini dinlicez inşallahhh:CüvCüv:

bende bende istiyorummm canım ben 26 yaşındayım hamile kaldığım kilo 62 doğumum 2o haziran dedi dr ama ben okadar bekleyeceğini sanmıyorum ufaklığın:))) son adet dönemim 13 eylülcanım teşekkürlerrropuyorumnanaktan

simalcım o arkadasın bahsettigi cizelge o deıl sen kendını kayıt ettımek istiyosan listeye leyla01 die bı arkadas var ona özel mesaj atıcaksın

kızlar herkese merhaba biraz önce kontrolden geldim ve keseyi gördük bugün :) Allahıma çok şükür bir problem yokmuş kahverengi akıntıda çok önemli değilmiş normal kan olmadığı sürece problem yok dedi. 13 kasımda kalbini dinlicez inşallahhh:CüvCüv:

canım gözün aydın inşallah 13ünde de hayırlı haberlerle gelirsin progestan verdimi kahverengi akıntı için

bana göre en pratik çorba tarhanadır..
Ama şu aralar hiç canım istemiyor..

ayy ben yana yana tarhana arıyorum ev tarhanasııı olsada yesemm kaydirigubbakcemile3

burdayım canım yemek yapıyorum bi yandanda sizi takip ediyorum nasılsın canım?
bugün iiyim yap yemekini ben yapamıyorum yapsamda cok zor yiyorum başkası yapınca yiyorum ama uyanıkım biraz kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

cok sevındımmm gözun aydınn hep iyi haberlerını alırız inşallahh opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kızlar bu bulantı ve uyku mahvetti beni hep uyusam hiç uyanmasam

canım kıyamam yaa uff yapcak fazla bişe yok cubuk kraker yemeye calıs bide sabah kalkınca vakıt kaybetmeden bişeler yiyin hemen ye o zaman daha iyi oluyor vitamın alıyosanda folik asit falan aksam almaya calıs nane limon da içme

teşekkürler arkadaşlar. hepimiz her zaman iyi haberler alırız inşallah. delimavi48 canım hiç bi ilaç vermedi kan gelmediği sürece korkma dedi

X