2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kıslar hamile bandı denilen bir olay varmış şimdi göbek büyüdükçe bizim tşörtler vb kısa gelecek ya bizde yapabirirz penyeden bir kumaş bulduk mu tamam hazırları da satılıyormuş 20 tlye falan ama ne gerek var

Kızlar size bişey sorucam,siz herkese söylediniz mi.Biz sadece karı koca 2 arkadaşımıza söyledik, onlara da söylemedik de, kız kendi anladı...Hamiş pantolonu giymiştim ordan bildi.Aslında kapalıydı önü ama.Bir de dedi ki,senin göbek çıktı şimdiden..

ayy biz baya yaydık ya.. aslında en yakınlarımıza söyleyelim demiştik çok yeni diye ama kendimize yakın gördüğümüz çevre baya genişmiş:KK1: zaten saklayamazdım galiba 2 gün sırıtarak dolaştım hep aklinialirimsmile

selam kızlar
herkes iyidir umarım yeni gelenler hoşgelmişler
iki gün misafirim vardı giremedim coşmuşsunuz vallahi okuyamadım geçmişi

ayy kıyamamm sana mugladasın sen takip et ama gelir zamanla bedenleri a.s.[/QUOTE]

evet ara ara gidip bakmak lazım hamile taytı sordum ona da 56 tl de diyorlar abartı geldi fiyat bende pentinin hamile çoraplarından aldım kalın ve incesinden

ben de şu an elbiselerime sığabiliyorum,elbise giyiyorum, sadece dar kotlarım olmuyordu..1 tane hamiş pantolonu aldım 38 beden.O bile bol duruyor şimdilik..Bir de arkadaşlar tayt giyebilirsiniz.Ben renk renk tayt giyiyorum, hem göbiş belli olmuyor, hem altında çizmeyle çok şık duruyor.Tavsiye ederim..Zaten tunik giymeyi severim, tayt-tunik kombinlerim beni baya idare edecek gibi düşünüyorum.

aslında çok iyi fikir ama benim eşim resmen tayttan nefret ediyo

kıslar hamile bandı denilen bir olay varmış şimdi göbek büyüdükçe bizim tşörtler vb kısa gelecek ya bizde yapabirirz penyeden bir kumaş bulduk mu tamam hazırları da satılıyormuş 20 tlye falan ama ne gerek var

bi arasdırayım iyi bişeye benziyo
bazı nedenlerden dolayı

hımm anladım canım a.s.
aslında çok iyi fikir ama benim eşim resmen tayttan nefret ediyo

ayy benımkıde öle güzel taytlarım var bu yaz tatilde bile giydirmedi bide bavulda taşıdım onları kaydirigubbakcemile3

anaamm daha ilk aylardan göbeklerimiz şişcek mi yanii..:1shok: benimki haziran sonu bebeği gerçi hiçbişe yok daha sadece akşama doğru aşırı gazdan şişiyo ama sabaha iniyo..:uhm:
bir de ben evden çalışabilme gibi bir nimete sahibim hamilelik boyunca evde olcam giyinme konusunda sıkıntım olmaz, fazla hamile kıyafeti almama gerek kalmaz diye düşünüyorumm:1rolleyes:

slm kızlar ben geldim ama gizli yazıyorum sorumlulardan aklinialirimsmile yakalanmasam bari gerçi son haftam çokda umurumda değil artıkkaydirigubbakcemile3

simdi geldim doktordan cok sukur kotu birsey yok. Kalbi atan bebekte dusuk orani yuzde 3 , 12 haftayi gecende binde 1 dusuk ihtimali var dedi . dusecek olan bebegi kimse tutamaz dusmeyecegide istesede kimse dusuremez dedi . zaten dusuk olan bebegin dusmesi hayirlidir cunki o bebekte sorun oldugu icin dusmustur dedi . hamileliginin keyfini cikar dedi. Bakti haftasina gore hersey normalmis kalp atisi falan cok guzelmis boyutu falan herseyi begendi. Normalde gittigim doktorum da onun ogrencisiymis cok iyi onun pesini birakma dedi onada ayri bir rahatladim:)

kızlar bi okuyunn

cizelgeci geldi hanim isteyenlere yapabilirim :KK1:

bende bende istiyorummm canım ben 26 yaşındayım hamile kaldığım kilo 62 doğumum 2o haziran dedi dr ama ben okadar bekleyeceğini sanmıyorum ufaklığın:))) son adet dönemim 13 eylülcanım teşekkürlerrropuyorumnanaktan

X