2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

yok canımcım 4 artı 3 te öğrenmştim karından baktı doktor vajinal bakmak istemedi niyeyse görünmedi yarın değil öbür gün gitcem bende inş. bu defa görürüm hem keseyi hem bebişi kalp atışınıda bi görseydim içim rahatlasaydı eyvahedigeldismile düşük riski büyük oranda azalıyor ya kalp atışı oluncaŞeniz bende şimdi kocişe canım lahmacun istiyo dedim oda aşeriyorum diye koştu hemen bu saatte aramaya :KK1: halbuki zaten pisboğazımdır ben herşeyi ister canım :roflol: laelaelaelaelae işi zor yani :roflol:

sırnaşık şey ay süpersin valla benimde kokareç istedi valla eve gidebilseydim inş. çakmağa götürtücem bende bu arada bende eşime hep kociş deri biliyomusun kaydirigubbakcemile3 aynıyız sanırım rabbim hayırlısıyla nasip eder inş. hepimize canım görürsün sende keseyi kalp atışını falan :ecrin_bebek:

neyse ben haber vermek icin girmistim bulantilar yine tavan yapti :bbo: yarin görüsürüz iyi aksamlar

selam hanimlar. Doktordan geldim. cok sükür gördüm kalp atislarini. Bide büyümüs bebisim Teyzeleri hersey gayet iyi dedi doktorum rahatladim vallah. bidaha bayramda gidicem. darisi sizlere

amin canım. gözünaydın, sevindim valla her şeyin yolunda olmasına

masallah canim yesin teyzesi onu insallah hepimiz her kontrolden böyle güzel haberlerle döneriz ins :1hug::nazar:

kuzu kime yazıcaz özelden ben sana yazsam olmasssmııı :kedi: ne dersin ama biz daha herşeyi net bilyoruz sadece varlığımız belli orada ismimiz olsun istedik olmazmı teyzesııı:1hug:

kuzu kime yazıcaz özelden ben sana yazsam olmasssmııı :kedi: ne dersin ama biz daha herşeyi net bilyoruz sadece varlığımız belli orada ismimiz olsun istedik olmazmı teyzesııı:1hug:
canim listeyi ben tutmuyorumki ....bilmiyorumkismile
listenin altindaki leyla 01 arkadasimizin ismine tiklarsan oradan özel mesaj yollaman gerekiyor canim benim ,ins bebisin hep orda göbüsünde ve seninle kalir olumunekankayizsmile

canim listeyi ben tutmuyorumki ....bilmiyorumkismile
listenin altindaki leyla 01 arkadasimizin ismine tiklarsan oradan özel mesaj yollaman gerekiyor canim benim ,ins bebisin hep orda göbüsünde ve seninle kalir olumunekankayizsmile

sağol ii dileklerin için canım benimmmmm:1hug:

kimsecikler kalmamışşş aman ya son dakikalarım evde girmeye fırsatım olmaz yarında ancak 7 den sonra ve arada belkı kaçamak girebilicem neyse beni merak etmeyın arada girmeye çalışıcam ama 7 den sonra sizlerleyım canlarım hepiniz çok öpüyorum bu arada bızımkının senı cıkmıyo LAHMACUNLARI GELDİ SANIRIM :icecream: yemeğe daldı unuttu bizi

canım benım kızımda 14 aylık :emir_bebek: yerinde durmuyodur şimdi dimi gamyoncuiremsu

ooo hiç durmuyor yerinde devamlı tırmanıyor oraya buraya :emir_bebek: bebişlerin arası küçük olacak ne yapcaz bilmiyom benimkide sürpriz oldukaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

selam kizlarŞeniz yeni hamislerimiz varmis hosgeldiniz sizlerdeolumunekankayizsmile hayirli hamilelikler diliyorumm

benim doymak bilmeyen mideme en son ne girdi biliyormusunuz kizlar 4yumurtayla:roflol::dilcikar: yaptigim omlet :bbo:simdi onu benmi yedim diyorum -tatlicadiarzu-kendi kendimden diksindim valla :mymeka:

ohh afiyet olsun sen deyince benimde canım çekti şimdi:icecream:

ohh afiyet olsun sen deyince benimde canım çekti şimdi:icecream:
ayy canim bende bi hevesele yaptim amacokacimcoook simdi heran cikacak sanki kafamçokkarıştı bir daha omlet yiyecegimi sanmiyorum diksindim igggggg :dilcikar:tabi ac gözlülük edersem olacagi buydu alsanaalsanasmile

Son düzenleme:
selam kızlar bebiskom çok sevindim herşeyin yolunda olmasına ben de merak içindeyim. 7+5 de karından görünmedi bebeğim cuma gitmeye karar verdim tekrar hayırlısı senin karından mı baktılar canım?

sırnaşık şey ay süpersin valla benimde kokareç istedi valla eve gidebilseydim inş. çakmağa götürtücem bende bu arada bende eşime hep kociş deri biliyomusun kaydirigubbakcemile3 aynıyız sanırım rabbim hayırlısıyla nasip eder inş. hepimize canım görürsün sende keseyi kalp atışını falan :ecrin_bebek:

tatlım sakatat yemek zararlı diye biliyorum ben. önce bir araştır sonra ye. toksoplasma açısından yanlış bilmiyorsam.

kizlar ya ben gercekten sanssizim sanirim. haftalardir randevumu bekliyorum daha ilk gidisim olacakti 29unda ama doktorumun cenazesi varmis 6kasima iptal edildi randevum..yaa 10haftalik olacak nerdeyse o zaman bebek ve ben hala göremedim artik sabrimda kalmadi merak ediyorum. hepiniz bana sabir dileyin nolurrr

selam hanimlar. Doktordan geldim. cok sükür gördüm kalp atislarini. Bide büyümüs bebisim Teyzeleri hersey gayet iyi dedi doktorum rahatladim vallah. bidaha bayramda gidicem. darisi sizlere

gözün aydın canım cok sevindim opuyorumnanaktan

kizlar ya ben gercekten sanssizim sanirim. haftalardir randevumu bekliyorum daha ilk gidisim olacakti 29unda ama doktorumun cenazesi varmis 6kasima iptal edildi randevum..yaa 10haftalik olacak nerdeyse o zaman bebek ve ben hala göremedim artik sabrimda kalmadi merak ediyorum. hepiniz bana sabir dileyin nolurrr

neden o doktoru bekliyosun ki başka bi yere git gör bebişini kalp atışını duy sonra o doktorla devam edersinn ..

simdi geldim doktordan cok sukur kotu birsey yok. Kalbi atan bebekte dusuk orani yuzde 3 , 12 haftayi gecende binde 1 dusuk ihtimali var dedi . dusecek olan bebegi kimse tutamaz dusmeyecegide istesede kimse dusuremez dedi . zaten dusuk olan bebegin dusmesi hayirlidir cunki o bebekte sorun oldugu icin dusmustur dedi . hamileliginin keyfini cikar dedi. Bakti haftasina gore hersey normalmis kalp atisi falan cok guzelmis boyutu falan herseyi begendi. Normalde gittigim doktorum da onun ogrencisiymis cok iyi onun pesini birakma dedi onada ayri bir rahatladim:)

ayy saol içimm rahatladı valla ne güzel bilgiler

kızlar mide bulantınız çok oluyor mu bunun için bişey kullanıyor musunuz ya da ne yapıyorsunuz

oluyor canım olmamı ben bulanınca emedur die bi ilacım var onu kullanıyorum doktor verdi

kızlar ben sema hastanesine gitmeye karar verdim orayı araştırıyodum da o yüzden yazamadım ya benm kese görünmedi falan diye 2 hafta üst üste alttan baktı şimdi dün kahverengi leke geldi biz hemen gittik doktora düşük riski olabilir dedi progestan verdi yarın 7 haftalık oluyorum bi daha alttan baktırmayı düşünmüyorum nenehatunada gitmeyi düşünmüyorum neslihan hnm.çok iyi bi dr.ama çok kalabalık olduğu için çok fazla ilgilenemiyo

sema hastanesının fıyatları cok ucuk deilmı normal muayne 70 tl. uzman olur 100 küsürmüş dogumda cok ucuk. sana tavsıyem medical park,, medipol bunlar da iyi hastaneler ve fiyatları daha uygun

kimsecikler kalmamışşş aman ya son dakikalarım evde girmeye fırsatım olmaz yarında ancak 7 den sonra ve arada belkı kaçamak girebilicem neyse beni merak etmeyın arada girmeye çalışıcam ama 7 den sonra sizlerleyım canlarım hepiniz çok öpüyorum bu arada bızımkının senı cıkmıyo LAHMACUNLARI GELDİ SANIRIM :icecream: yemeğe daldı unuttu bizi
bana mı diyon kıss :KK1: yok kız ne lahmacuna dalması ders çalışıyom ben kaydirigubbakcemile3 arada merakımdan girip size bakıp çıkıyorum kpss meredi ömrümü yedi pazar gününden sonra rahatlarım artık a.s.

canım başka bi doktora gidip herşeyin yolunda oldugunu öğren, bebişini gör sonra yine kendi doktoruna gidersin ben olsam çatlarımkaydirigubbakcemile3 doktor bana onbeş gün sonra gel dedi ama keseyi bile görmeden o kadar süre bekleyemycem perşembeye randevu aldım başka doktora gitcem doktoru değiştircem zaten hiç ilgilenmemişti :dilcikar: perşembe yazarım gelişmeleri bende Şeniz

ayy canim bende bi hevesele yaptim amacokacimcoook simdi heran cikacak sanki kafamçokkarıştı bir daha omlet yiyecegimi sanmiyorum diksindim igggggg :dilcikar:tabi ac gözlülük edersem olacagi buydu alsanaalsanasmile

aynı ben kaydirigubbakcemile3 yiyip yiyip sonra öööğ niye bu kadar yedim deyip tiksiniyorum aç gözlüyüm işte :KK1:

X