2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

dünden beri katılmaya çalışıyorum bir iki kişi dışında kimse konuşmadı
ondan bozuldum kaydirigubbakcemile3 sanırım kalabalık olunca herkesi
fark etmek zor oluyo

bence herkes ilk heyecanla kendi derdinde daha çok. henüz tam bir kaynaşma da olmadığı için arada kaynıyor bazı mesajlar. her gün yeni birileri katılıyor ben karıştırıyorum bazen kim kimdi diye :KK1: zamanla bir birlik sağlanır herhalde kaydirigubbakcemile5

dünden beri katılmaya çalışıyorum bir iki kişi dışında kimse konuşmadı
ondan bozuldum kaydirigubbakcemile3 sanırım kalabalık olunca herkesi
fark etmek zor oluyo

yok ya kalabalıkdan deildir selam vermek zor gelıyo heralde ne biliiyim anlamadım kacdır fark edıyorum biişe demıyodum yarama tuz basdın dayanamadım

valla ben yeni gelenleri ayrı ayrı yakalayamayabiliyorum diye, her mesajımda yeni gelenlere hoşgeldin yazıyom ama dediğim gibi iş temposundan çok fazla muhabbetlere iştirak edemiyorum, denk geliyo bazen, bi ucundan yakalıyomkaydirigubbakcemile3

bence herkes ilk heyecanla kendi derdinde daha çok. henüz tam bir kaynaşma da olmadığı için arada kaynıyor bazı mesajlar. her gün yeni birileri katılıyor ben karıştırıyorum bazen kim kimdi diye :KK1: zamanla bir birlik sağlanır herhalde kaydirigubbakcemile5

okulun ilk günleri gibi şimdi herkes yeni durumuna alışmaya çalışyo
birbirini tanımaya çalışıyo

Kızlar bu arada oluşacak çatlaklarımız için önceden tedbir almalıyız.göğüsler için badem yağı diyolar sizler araştırdınızmı?neler yapacağız?

Canım merhaba..
Bende haziran annesi olacağım Allah nasip ederse, hatta bugün doktordan geldim..Yalnız bu çatlaklar konusunda bişey diyeceğim, doktoruma sordum da, ilk üç ay hiçbişey sürme, mümkünse karın bölgene masaj yapma dedi.Zaten lk üç ay kilo alınmadığı için çatlamıyormuş..Sonra da bebe yağı sür dedi, hastalarından da izlediği kadarıyla en çok bebe yağı kullananlar çatlaklardan az hasarla kurtulmuş...Bebişler sağlıklı sıhhatli gelsin de, ben çatlamaya razıyım...

Herkese merhaba, naber nasılsınız??
En son dün öğlen girmiştim topiğe yarım saattır geçmişi okuyorum bayabi birikmiş :))

iyiyim sen nasılsın keyifler yerinde çok şükür arada bulantı oluyo uykumuz oluyo ama mutluyuz

ben de sakin duran çocuğa nazar değdirdim iyi mi:KK1:
kaç gündür midem bulanmıyo diyodum; yemekten önce bayılıyodum nerdeyse bulantıdanakannehir

bende iyiyim teşekkürler.
Zaten bu çizelgeler SAT a göre ultrason ile arasında 2-3 gün oynaya biliyor.
Bende şimdilik bulantı yok ama bazı şeyleri hiç canım yemek istemiyor :KK43:
Birde kendimi çok yorgun hissediyorum ama yatıncada uyuyamıyorum :a015:

kızlar bişe sorcam şimdi ben 9 haftalık oldum ya haraketlenmış artık neden nasıl hissetmıyorummmm

selam arkadaşlar, üzerinize afiyet hasta oldum, (nezle, sinüzit, boğaz ağrısı) ilaç kullanmadan nasıl atlatırım önerisi olan var mı? bir de bulantım çok, bulantıyı arttırmayacak önerilere açığım :)

X