2011 Gelinleri Hangi Otelde Balayı..

Balayi icin kafam cok karisik, su oteller arasinda kaldim

* Mardan Palace
* Voyage Belek
* Cornelia diamond deluxe

mardan palace cok klass otel yalniz ama baya abartili pahali, hep boyle seyhler isadamlari fln gelio oda skici olmali ..

ama voyage gittigimde executive oda istiyorum, jaccuzi oluyor ya terrasta, onlarin fiyati nasil aceba asirimi pahali..

mardan palace cok klass otel yalniz ama baya abartili pahali, hep boyle seyhler isadamlari fln gelio oda skici olmali ..

ama voyage gittigimde executive oda istiyorum, jaccuzi oluyor ya terrasta, onlarin fiyati nasil aceba asirimi pahali..

standar odadan çok daha pahalıdır neden öyle istedin bilmiyorum ama,
bana sorarsan odaya çok önem verme etrafın diğer seçeneklerin tadını çıkart.
tüm tatil boyunca sonuçta jakuzide olamazsın eee sende ona vereceğin boşa para ile masaj yaptır gez dolaş öyle harca. laelaelaelaelae

haklisin tabikide, nebilim sonucta balayi esinle ayri ayri guzel zaman gecirmek isteyebilirsin :) terasta jaccuzi fikri ondan hosuma gitti hem gunes goruyorsun hemde basbasasin, bakalim etrafta napilabilir..

haklisin tabikide, nebilim sonucta balayi esinle ayri ayri guzel zaman gecirmek isteyebilirsin :) terasta jaccuzi fikri ondan hosuma gitti hem gunes goruyorsun hemde basbasasin, bakalim etrafta napilabilir..

orası Antalya yahu eşinle ne yaparsan yap dikkat çekmiyor :roflol::roflol:
şaka bi yana dışarda havz-bar-deniz-eğlence daha cazip geliyor bana :dance::dance:

benimde düğün nisan 2011 de.bizde balayı konusunda kararsız kaldık.ben bolu abant dusunuyorum. hatta cok ıstıyorum..nısanlım ıse antalya tarafı ıstıyo..valla kararsız kaldık..sizce napsak..,?varmı tavsıylelerınız.

canım nisan ayında bolu da ne yapacaksınki sositososito
daha sıcak deniz-kum-güneş daha güzel olabilir boshayallersmileboshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…