2011 Gelinleri Hangi Otelde Balayı..

Arkadaslar bende 28 mayis evlenecegim insallah :)

Yurtdisinda kaliyorum, ve balayi icin kesinlikle turkiye istiyorum.. Adam&eve oteli ve Voyage Belek arasinda kaldik fiyatlarda daha tam belli degil, adam&eve icin cok tuzlu diyorlar offh kafam karisti

benimde kısmetse 28 mayısta ama henüz karar vermiş değiliz nerede balayı yapcaz.
nişanlım ölü deniz diyordu ama bilemiyrm.
erken rezerv. yaptırıcaz bizde

Son düzenleme:
bizimde düğünümüz 25 haziranda.yer olarak ben ege istiyordum ama egenin suyu o tarihlerde soğuk olur diyorlar.akdeniz düşünürüz belkide.
şubat-mart gibi erken rezervasyonlar başlıyormuş sanırım.dediğiniz otellerin fiyatları ne kadar olur sizce?bir de kaç gün konaklama düşünüyorsunuz?

bizim düğün de nisan 2011 olacak.nişanlımla antalyaya karar verdik ama detaylarını konuşmadık.artık konuşmaya başlasak iyi olacak galiba:)) balayı için antalyada tavsiye edebileceğiniz yerler var mı arkadaşlar?

Arkadaslar bende 28 mayis evlenecegim insallah :)

Yurtdisinda kaliyorum, ve balayi icin kesinlikle turkiye istiyorum.. Adam&eve oteli ve Voyage Belek arasinda kaldik fiyatlarda daha tam belli degil, adam&eve icin cok tuzlu diyorlar offh kafam karisti

Adameve ekim-kasımda 6,650 TL falan :nazar::nazar:

benimde kısmetse 28 mayısta ama henüz karar vermiş değiliz nerede balayı yapcaz.
nişanlım ölü deniz diyordu ama bilemiyrm.
erken rezerv. yaptırıcaz bizde

Ölü denizi bizde istedik ama karar değiştirdim birazcık araştırma yapunca bilmiyorumkismile

bizimde eylülde bizde ölüdeniz marmaris gibi düşündük ama bakalım

marmaris orange counter var mükemmel boshayallersmileboshayallersmile

erken rezervasyon tarhi ne zaman oluyor kizlar eger dugun 28 mayis ise :)?

şubatın ilk haftası falan işte süprizzzzz

bizimde düğünümüz 25 haziranda.yer olarak ben ege istiyordum ama egenin suyu o tarihlerde soğuk olur diyorlar.akdeniz düşünürüz belkide.
şubat-mart gibi erken rezervasyonlar başlıyormuş sanırım.dediğiniz otellerin fiyatları ne kadar olur sizce?bir de kaç gün konaklama düşünüyorsunuz?

8 gece 9 gün düşünüyoruz şuanda erken rezervasyın ile daha uygun olur mutlaka hihoyyyt

Evet ya ortalama fiyatlar nasil meselaaa, voyage belek, gunlugu ne kadar ortalama?

Günlük 250 ile 380 arasında değişiyor (1 kişi) Belek :içelim:

28 mayıs için 2 ay sonra fln yaptırılabilinir herhalde.
sitelerden bakmak lazım aslında

Şubatta açılıyor yaz için erken rezervasyonlar -tatlicadiarzu-

biz kasim-aralik gibi evleniriz. uludag düsünüyoruz bakalim :)

Antalya da olabilir yağmr yapar ama kesinlikle ılık bi mevsim :sm_cool:

bizim düğün de nisan 2011 olacak.nişanlımla antalyaya karar verdik ama detaylarını konuşmadık.artık konuşmaya başlasak iyi olacak galiba:)) balayı için antalyada tavsiye edebileceğiniz yerler var mı arkadaşlar?

Antalya komple otel cenneti int sitesinden mutlaka bi göz gezdirin sonra otel olarak güzel yada değil yada uzak yada değil diye yardımcı olabilirim aklinialirimsmile

Marmaris - Club Resort Select Maris - Rüya Gibi

Antalya/Belek - CORNELIA DELUXE RESORT

Antalya/Belek - CORNELIA DIAMOND GOLF RESORT

Antalya/ Kemer - RIXOS SUNGATE HOTEL

Antalya/Belek - RIXOS PREMIUM

Antalya/ Kemer - AMARA DOLCE VITA

Herşey Dahil Ortalama 7 günlük bir balayı için 2 kişi 4.000

Yurt Dışı Düşünürseniz

Santorini, Dubrovnik , Mykonos , Mayorka ,İbiza

Oda Kahvaltı Ortalama 7 günlük bir balayı için 2 kişi 5.500- 6.000

Daha çok para harcama şansınız varsa

Bora Bora, Maldivler, Maritus, Bali , Seyşeller, Küba/Havana

Oda Kahvaltı Ortalama 7 günlük bir balayı için 2 kişi 9.000- 10.000

bende İstanbula yakın dogyla başbaşa biryer olsun istiyorum.. var mı önerebileceginiz yerler kızlar?

X