2011 Gelinleri Hangi Otelde Balayı..

Balayı için Güral Premier Tekirova'ya karar verdiğimizi söylemiştim... sigorta dahil 5 gece için 1.706 hallettik...
Balayı tatilimizi biraz değişik planladık, tatile araba ile gidiyoruz 5 gün otelde iyice dinlenip ordan araba ile ege sahillerini (fethiye, marmaris, bodrum, çeşme, bozcaada, gökçeada...) gezeceğiz, toplam 10 günümüz var iyi değerlendirmek istiyoruz...

Arkadaşlar ben voyage belek kötü demiyorum oldukça güzel bi otel elbette ultra herşey dahil ama mesela benim gidiceğim otel ben o kadar para verdikten sonra ala carte leri ücretsiz olsun isterim ama voyage de sadece birkez hakkın var bunun gibi şeyler yani benim isteğim burdan oraya gittiğimde artı bi masrafım olmasını istememem.

Alva donna nın resimleri dışında kendi web sayfasında videosu da var isterseniz ordanda bakabilirsiniz.

geçen sene arkadaşım arabasıyla gittiler,bin pişman oldular,hiçbiş anlamadık döndüğümüzde çok yorgun hissetik kendimizi dedi.

arkadaşlar adam eve e giden varmı.paylaşabilir mi fikirlerini çok acill

biz haziran ayında balayı için gideceğiz. geceliği ortalama 202 liraya geliyo kişi başı bizimkinin. 4 gece 5 gün kalıcaz. burayı çok beğenen de var beğenmeyen de. yorumlar değişiyo.
inşallah memnun kalırız :))

geçen sene arkadaşım arabasıyla gittiler,bin pişman oldular,hiçbiş anlamadık döndüğümüzde çok yorgun hissetik kendimizi dedi.

Tatilimiz sadece 5 gün olsa haklısın ama biz 10 gün gidiyoruz ... ayrıca konaklayarak gideceğiz bir kerede tüm yolu kat etmeyeceğiz.. 1 gün fethiye de kalır diğer gün marmarise geçeriz ... nişanlımda bende araba kullanıyoruz , çok yorulacağımızı sanmıyorum... Ayrıca yorulalım genç insanlarız şimdi çılgınlık yapmıycaz da ne zaman yapacağız :))) Yinede bilgi için teşekkürler

meraba kızlar ben de 2011 eylül gelini olucam sitede yeniyim sohbetiniz ilgimi çekti ben de katılayım dedim biz dün ets turla rezerve yaptırdık limak limra-kemer de en uygun ve en iyi orası gibi geldi bize umarım beğeniriz ets nin 31 ocakta son galiba erken rezervasyonu

bizde hala sonuçlandıramadık ama baktıkça insanın aklı karışıyor.seçeneği 2 ye indirdik sayılır
calista luxury ya da su sesi deluxe

bizde hala sonuçlandıramadık ama baktıkça insanın aklı karışıyor.seçeneği 2 ye indirdik sayılır
calista luxury ya da su sesi deluxe

su sesini biz de düşünüyoduk bi de voyage belek ama fiyatları biraz yüksek geldi bize limak daha uygundu daha fazla kafamızı karıştırmadan karar verelim dedik...ets acentesi bi akrabamız var o da oteller hakkında biraz bilgi verdi su sesinin iyi olduğunu söylüyo ben de çok beğendim umarım sizin için en uygun olan olur...

insallah bizde temmuzda gidicez yarın alıcaz kısmetse temmuz olunca pahalı oluo ama olsun az kalalım öz kalalım.tek korkum en üst katındaki odaların balkonunun önünde teras gibi bişi var dışarsı zor görünüyo.bu gün aradım sordum yok öle bişi heryerden net manzara var dediler ama kısmet bakalım.:))

ya arkadaşlar adam and eve nin fiyatları artmış nasıl oluyor bu bir ikriniz varmı %40 indirm vardı &35 yapmışlar nasıl şey bu bir günde

ya arkadaşlar adam and eve nin fiyatları artmış nasıl oluyor bu bir ikriniz varmı %40 indirm vardı &35 yapmışlar nasıl şey bu bir günde

canım erken rezervasyon 31 ocakta bitiyor ve her pazartesi listeler değişiyor müşteriler arttıkça fiyatlarda artıyor haftaya yine artabilir acele et bence...

canım erken rezervasyon 31 ocakta bitiyor ve her pazartesi listeler değişiyor müşteriler arttıkça fiyatlarda artıyor haftaya yine artabilir acele et bence...

ya pazartesi fiyatların deiştiğini bilmiyordum zaten karar vermiştik 130 tl zam gelmiş. o zaman 31 ine kadar demesinler yaa .neyse teşekkürler söylediğin iyi oldu acale edelim

fiyatlar gerçekten çok değişken.aslında bu kadar araştırınca insanın kafası acayip karışıyor.en iyisi ilk aklında kalan bir yer.hani ben bir sürü parayı saymak da istemiyorum.susesi baya tuzlu mesela.calista da ets ye bağlı.world karta baya avantajı var etsnin.çok ikilemde kalıyorum.
acaba diyorum elediğim fantasia de luxe kemer ve alvadonna dan birini mi seçsem

Canım alva donna dan vazgeçmenin sebebi nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…