2011 Gelinleri Hangi Otelde Balayı..

balayı için bi otel önereyim kervansaray otel antalya lara da 6 gece 1248 tl balayı paketide mavcut
ets turdan erken rezarvasyon fiyatıyla yararlanılabilir
sanırım benim tercihim burası olucak

teşekkür ederim arkadaşım ilgin için. bir bakıcam söylediğin otele

granada ya gidecek arkadaşa şimdiden iyi eğlenceler, ,y, tatiller diliyorum. şimdi baktım internet sitesine ve muhteşem gerçekten.....

balayı için bi otel önereyim kervansaray otel antalya lara da 6 gece 1248 tl balayı paketide mavcut
ets turdan erken rezarvasyon fiyatıyla yararlanılabilir
sanırım benim tercihim burası olucak

canım bu fiyatı nereden buldun bugun kontrol ettim ama gerçekten bu fiyat çıkmıyor. bahsettiğin otel kervansaray lara diye geçiyor değil mi???

bizim düğün de nisan 2011 olacak.nişanlımla antalyaya karar verdik ama detaylarını konuşmadık.artık konuşmaya başlasak iyi olacak galiba:)) balayı için antalyada tavsiye edebileceğiniz yerler var mı arkadaşlar?

ben antalyada yaşıyorum balayı için lara tarafını tercih edersen şehir merkezine çok uzakta kalırsın konyaaltı bölgesindeki otelleri tercih etmeni tavsiye ederim

slm kızlar biz de balayı için royal asarlık düşünüyoruz Gümbette fikri olan var mı nasıl acaba

gümbette çok kaldım eğer kafa dinlemek istiyosan kesinlikle tercih etme çok kalabalık artı her yerde çıplak bayanlar sapık sapık dansediyor bodrum içi daha iyidir gümbete göre

ayrıca lütfen gideceğiniz otelin yorumlarına bakın değişik sitelerden.ben kervansarayınkine baktım baya olumsuz şeyler okudum

slm kızlar biz balayı için alaçatıya gitmiştik ama ekimde gittiğimiz için resmen ölü biyerde biçok dükkan kapalıydı cafeler falan anlıcanız kötü bi balayı oldu ama kafa dinlemek isteyenler için güzel biyer ama çok rüzgarlı yazında öyleymiş çünkü sörf cenneti olarak geçiyo
geçen yaz voyage beleğe gittik gerçekten muhteşem bi tatil geçirdik 6 gün hiç otelden çıkmadık herşeyiyle süperdi keşke balayı çifti olsaydık dedik balayı çiftlerine daha çok olanak sağlıyolar voyage beleğe gitmeyi düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim
bu senede calista luxory oteli düşünüyoruz eşim gitmişti daha önce toplantı için çok memnun kalmış bakalım inşallah gidebiliriz
size yardımcı olmak istedim

ayrıca lütfen gideceğiniz otelin yorumlarına bakın değişik sitelerden.ben kervansarayınkine baktım baya olumsuz şeyler okudum

evet okudum araştırdım olumsuz yorumların çoğu 45-65 yaş arası oda otelin kumsalı kalınan odalara 10 dklık b i yol olması haliyle otel kocaman
balayı çiflerinin yorumları ise herkes memnun kalmış yorumlara bakınca
ben rez.yaptırdım bakalım hayırlısı

amara wing resort ile voyage belek arasında gidip geliyoruz bizde yarın son gün ve hala karr veremedik fiyatlar birbirine çok yakın giden arkadaşlar veya gidicek olanlar düşüncelerini paylaşabilirlerimi ??:KK5::KK61:

amara wing resort ile voyage belek arasında gidip geliyoruz bizde yarın son gün ve hala karr veremedik fiyatlar birbirine çok yakın giden arkadaşlar veya gidicek olanlar düşüncelerini paylaşabilirlerimi ??:KK5::KK61:

bizde voyage sorgun gidiyoruz kesin olarak netleşti ve rezervasyon yapıldı darısı tüm evlenenlerin başına :KK24:

arkadaşlar rezervasyon yaptıranlar kaç gün yaptırdığını ve fiyatını yazabilir mi? sayılı güner kaldı hala kararsızıs :44: :18::18:

X