2011 Gelinleri Hangi Otelde Balayı..

balayı için bi otel önereyim kervansaray otel antalya lara da 6 gece 1248 tl balayı paketide mavcut
ets turdan erken rezarvasyon fiyatıyla yararlanılabilir
sanırım benim tercihim burası olucak

kervansaray otelden oldukça fazla şikayet var eğer henüz yaptırmadıysan rezevasyonunu vazgeç bence temizlik,personel ve sersvis konusunda oldukça fazla şikayet eden var.

henüz kararını vermemiş olanlar için bir kaç otel; delphin palace delphin diva premiere,hotel baia,limak lara royal wings.

Kızlar bende alva donna exclusive oteli beğendim. Daha önce bu otel de konaklayan veya bu otelle ilgili bilgisi olan var mı aranızda?

İkinci olarakta Sensimar resort belek i çok beğendim. Alva donna ve sensimar arasında kaldım. Sensimar belek resort daha bu yıl hizmet vermeye başlıcak o yüzden kararsızım biraz çünkü otel daha düzenini oturtmamış olucak 2011 bahar aylarında faaliyete geçicekmiş ya yetişmezse eksikleri olursa diye düşünüyorum. Bu iki otelle İLgili sizler neler düşünüyosunuz??

gitmediğim ama güzel olduğuna emin olduğum oteller

Granada(balayı için tercih edeceğim otel olma olasılığı%98)
voyage belek(2.sırada)
alibey resort
param olsa gideceklerim
adem havva:)

söylediğin otelleri hç duymadım ki çok otel araştrdk gerek nette gerekse tur şirketlerinin kendisiyle görüştk sana önereceğim otel voyage sorgun ve tüm voyage otelleri verilen hizmet ve kalite 1. sınıf zaten otel şikayet kısımları okursan şikayet yok denecek kadr az..
balayı oteli olcaksa kusursz olmalı oda tüm voyagelarda bulunuo..
şimdiden hayrlı olsun..

Kızlar voyage ler evet güzel ama bütçe olarak aşıyo ve isim yapmış oldukları içinde biraz daha giyat yüksek herşeydahil olmasına rağmen birçok şey ücretli o yüzden istemedim. Ve alva donna yı nasıl duymadınız anı tur ile çalışıyo bende baya araştırdım şikayet çok az yorumlar genellikle olumlu yönde ve tripadvisor de 4.5 puan ı var belek teki oteller arasına üst sıralarda yer alıyo 6 gece fiyatı 1490 tl ve şu balayı odasının üzelliğine bakarmısınız Alva Donna Exclusive Hotel & SPA | Otel | Foto Galeri
Bunlarda yorumlar Alva Donna Hotel Yorum, ikayet, Tavsiye, Gr, Puan, neri, Eletiri ve Deerlendirme
ve otelde jakuzi bile bedava o yüzden çok olumlu düşünüyorum bu otelle ilgili. Sensimar ı da görünüş olarak çok beğendim Sensimar oteller zincirinin belek te açılıcak olan yeni oteli başka bölgelerde 6 tane daha otelleri var baya tecrübeliler ama yine de bu otelin 2011 baharında hizmete başlıcak olması pek içimi rahatlatmıyo doğrusu bu otelde 6 gece 7 gün fiyatı 1680 tl

bzim ultra herşey dahil yalnız öle herşey ücretli falan değil sadece spa lar ücretli ve masaj yaptrmak yada kuaför hzmetleri ki bunlar tüm otellerde ücretli voyagelara has bişey değil..
anı tura hç bakmadım görmemişim demek ki..
şimdi baktım odalara yalnız o resmler standart oda resmleri değil kesin king dairesnindir resmlere çok aldanmayın

biz bide rixos premimum belek 'i çok begenmiştk yalnız bu yaz o otel hizmette yokmuş orasıda harika bi oteldi

kervansaray otelden oldukça fazla şikayet var eğer henüz yaptırmadıysan rezevasyonunu vazgeç bence temizlik,personel ve sersvis konusunda oldukça fazla şikayet eden var.

araştırdım cnm balayı çifti giden butun arklarla konuştum balayı için çok iyi diyorlar özellikle haziran ayı için.temizlik konusundada memnun kalmışlar hatta istediğimiz zaman odaya temizlik yaptırtabiliyormuşuz
bakalım cnm hayırlısı bi gidelimde kendim göreyim :)

barut cennet,barut arum,fame rezidans göynük,otel la mer bu oteller hakkında bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın.
voyage belek ya da sordun istemiştik ama 6 geceliği 2.756 tl.bize pahalı geldiğinden başka otellere yöneldik ama şimdi de bir türlü karar veremiyoruz seçemiyoruz off ne zormuş öle

ecemixx arkadaş bana özel msj atmışsın otel bilgilendirmesi için,ama cevap yazamıyorum mesaj kutun dolduğu için gönderemiyorum iki kişi günlük 240 diye hatırlıyorum,bu hafta içi rezçyaptıracağız detayları yazaraım,arkadaşlar şunada dikkat edin transfer olayı varmı otellerin,mesela bizim gideceğimiz otel için havaalanından transfer aracı var,ve uçak biletlerinizi şimdiden alın yarı yarıya ucuz olur

evet pahalı biz 10 günü 2 700 e yapıcaz

arkadaşlar adam eve e giden varmı.paylaşabilir mi fikirlerini çok acill

bütcen yetiyosa gözün kapalı gidebilirsin.gerçi bir kaç şikayet var ama onlarda insanların otelden oldukça fazla hizmet beklemesinden kaynaklanıyor sanırım beklendilerini bulamadıklarında hüsrana uğruyorlar.

adam and eve de internette birkaç kişinin yayınladığı videoları izledim balkonun önünde teras gibi bişey var orayada çıkılmıyor.bu yüzden deniz gözükmüyor neredeyse manzarasız yani.kafam karıştı :18: :18: :18:

biz rezervasyonumuzu yaptırdık tercihi voyage belekten yana kullandık amara wing yada voyage belek arasında sürekli fikrim değişiyodu en sonunda voyage belek te son buldu.balayı konsepti çok geniş ayrıca ekstra ücretli diyen arkadaşlar yanılıyolar voyagelarda ultra herşey dahil oluyo bir tek kuaför,spa masaj,sauanalar ücretli oda %20 indirim üzerinden,geçen yıl abimler gitmişti ordan bukdr eminim bu yılda biz gidiyoruz herkeze şimdiden ii tatiller

Son düzenleme:
bende kervansaray larayı düşünüyorum rezervasyon yaptıran arkadaslar 6 gece kaça tuttunuz ve hangi turdan?
teşekkür

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…