2011 Eylül Gelinleri Balayı için Nereye Tercih Ettiniz?

cadikedi

Hayvanlı Sirklere GİTME!
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2011
2.158
326
Selamlar...

Balayı için bir sürü otele bakıyorum ama hiçbirinde tam karar kılamıyorum. :KK5:

Sizler kaç Eylül'de balayına çıkacaksınız? Rezervasyon yaptırdınız mı? Ne kadara kalacaksınız?:97:

canım öncelikle hayırlı olsun ben 24 eylülde evleniyorum 26 eylülde kemer limak limraya gidicez eylül ayı olduğu için antalyayı tercih ettik hava şartlarını düşünerek en sıcak orası oluyor otel hakkında da hep güzel güzel şeyler duydum inş.pişman olmam artık vakit daralıyo sen de karar vermelisin...

Canım çok teşekkürler cevabın için, sana da hayırlı olsun :)

Biz de sanırım Alva Donna'yı tercih edeceğiz ama hala emin değiliz :93:

1 Ekimde düğünüm eylül gelini olarak sayarsanız eğer 3 gece kapadokya karlıkevi 4 gece antalya belek cornelia diamond a gideceğiz.

bu arada biz limak limrayı ocak ayında erken rezervasyonla 5 gece 6 gün 1170 e ayarladık yine ocak ayında thy dan 2 kişilik gidiş dönüş biletlerimizi 200 tl.ye ayarladık

bizimkide otel phaselis bilmiyorum daha önceden yorum almadık ama gidip tecrübe edicez nasıl olduğunu.bizimkide 1.800 iki kişi 5gece 6gün

Bizde kıbrısta acapulco otele gittik herşey çok güzeldi hiç unutmayacağım 5gün geçirdikk iyiki de gitmişiz

X