2011 Ağustos'da gel bebek gel:) diyenler

rainboww bugün uğramadin hiç noldu bir haber ver yaa
saolun canlarım yarından itiraben sizleyim eski topikte burasındada sohbete devam inşallah

selam arkadaslar bugun adetimin 13. gunu dua edin bana.ates olcme ise yariyor mu.dun sol kasigim agriyodu bugun karnimda sisme var yumurtlama basladimi acaba.
esim bana diyor yumurtan senden nazli cikti.insallah hepimiz hamile kaliriz

selam arkadaslar bugun adetimin 13. gunu dua edin bana.ates olcme ise yariyor mu.dun sol kasigim agriyodu bugun karnimda sisme var yumurtlama basladimi acaba.
muhtemelen yumurtluyorsun canım kaçırma aman bugünlerini iyi haberlerini bekliyorum

yumurtlama dönemi belirtileri canim boşa geçrimeyin günlerinizi

çok şükür adetim bitttiiiiii çalişmalara devam artik bide ben lazewr epilasyona gidecem yarin bebek falan olmadan hemen halledim diyorum inşallah zarari olmaz

günaydin halaa kimse gelmemiş mi yaaa hadi amaa beklemek zor oluyo böyle yalniz yalniz bugün 19-29 temnmuz arasi yumurtlama olabilecek günlerim hadi hayirlisi bakalim

iyidir çalişmalara başlicaz inşallah bebiş için batin 1 ağustosmuş yumurtlama dönemini geçiriyorsundur herhalde sende durumlar nasil yumurtladinmi ya da anladinmi

yumurtladim galiba cok akitim oluyodu sol tarafima hafif bir gramp gelip gidiyodu atesimde yukselmisti 2 gundur normale dondum hadi hayirlisi diyelim yine de calismalara devam...

sizlere bir oneri iliskiden sonra hemen ayaklari yukari kaldirin bir sure ayaga kalkmayin gerci bu nu cogunuz biliyodur ama ben yine soyliyim.

oooh ne güzel yani geri sayima başladin ne zamandir bebek için uğraşiyorsun başaka varmi bebeğin

canim benim henuz bebegim yok ilk hamileligim 18 nisanda 4 haftalikken gelisimi durdugu icin alindi.1 senedir evliyim.bu ay kendimi hazir hissediyorum insallah olur

rainbow cnm bende ağustosa terfi ettim inş. bu ay olur hayırlısıyla

Rainbow canikom beni de ekle list eye hayatim bugun kirmiziyi gorduk 18 agustos batasica BAT tarihim:97:

hoşgeldiniz kizlar keşke gelmeseydiniz ama napalim ağustos kardeşi oluruz artik bu ay uğurlu gelsin bize bismillah deyip açilişi yapalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…