2011 Ağustos'da gel bebek gel:) diyenler

ıyıyız canım sen nasılsınnnn

raınbow canım benım ılk oglumdada bı belırtı olmamıstı bundada yok sadece adet olucakmısım gıbı ıkı gundur belım agrıyo ara ara

ıyıyız canım sen nasılsınnnn

raınbow canım benım ılk oglumdada bı belırtı olmamıstı bundada yok sadece adet olucakmısım gıbı ıkı gundur belım agrıyo ara ara
Haberler iyi yani o zaman maaşallah.Ben bu aydan çok umutlu değilim içimdeki his öyle diyor sanki hayırlısı bakalım.'

bnmde içimde bi his var umarım yanılmam ağustos sonu hamile kalcam gibi geliyor.oyy oyyy tez zamanda gelsin inş...

kızlarrrrr mujdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :)))

bıraz once tahlıl yaptım cıkmaz dedım ama duramadımmm sılık 2. cızgı cıktı yuppııııı

ha mı le yımmmmmmmmmmmmmmmmmm :)) oglumun ıkıncı kardesı gelıyoooooo :))

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa maaşallah harika bir haber bu ne mutlu sana ve oğluna. Darısı tüm isteyenlere olsun inşallah

Arkadaşlar merhaba,

Benim de 25 aylık bir oğlum var ben de ekim kasım gibi hamile kalmayı düşünüyorum, ama şimdilik sadece düşünüyorum çünkü oğlum çok hareketli ve yaramazi siz ne düşünüyorsunuz erken mi daha acaba?:)

bence erken değil benim oğlumda 3 yaşında çoğu zaman keşke daha önce düşünseydim diyorum.2 yaş sonrası uygun bence.Özellikle oğlum arkadaşsız sıkıldığı zmanlarda yoğunlaşıyor bu düşüncem.Hem 2.lerde daha tecrübeli olacağımız için büyütmek zor olmayacak.

Canım kisiden kisiye göre değişir benim için erken olurdu hareketli dıyorsun benim oğlum suan 4 buçuk yasında cokta sakın olmasına rağmen anca yapmaya karar verdik çünkü kardesi olmasını çok istiyo tatlım

ayy inanamıyorum çok sevindim evet evet uğurlu gelcek bu topik bize :26::26: inşallah hepimiz hamileyiz

sanırım çok da düşünmemek gerek değil mi, çünkü yaş ilerledikçe de zorlaşıyor hem fiziksel hem de ruhsal olarak, ikisi birlikte büyüsünler, eşimin ilk evliliğinden de bir oğlu var 6 yaşında o da çok istiyor yeni bir bebek:)peki birşey soracağım, spirali çıkarttıktan hemen sonra hamile kalınabiliyor mu?bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…