2010 Ocak Annesi hediyeleme listesi

ecrin listeye girmek isteyenleri listeye yazmıyosun:mymeka:
Sonrada fazla talep yok deniliyo
Beni de yaz dedik, hiç tınlamadın:mymeka:
Gelmiyim oraya:dilcikar:

ecrin zaten bencede dediğinden başka çekiliş yapma şansı yok gibi sen çekersin kim kime alacak buraya yazarsın birde gün belirleriz yollarız

kızlar bence biraz daha bekleyelim. daha görmeyen arkadaşlar olabilir. kendi aan topiğimizde d ekonuşalım. çoğu görmedi galiba. yoksa gelirlerdi.

bence 1-2 hafta daha bekleyelim diğer topicte de bu konuyu konuşalım yeni katılanlar vardı onlar bu başlığı görmemiş olabilirler

kızlar 24 kişi olmuşuz çekilişi yapayımmı artık...

bence beklemeyelim çünkü herkes rapor almaya başlayacak ve buraya sık sık giremeyebilir ben kendi adıma konuşayım haftaya raporumu alacağım topiğe fazla giremem katılamayabilirim hediye çekilişine daha beklersek.

banada cesnar cıkmıs.
bırsey sorcam herkes kargo parasını kendı odeyecek degılmı?
karsı odemelı olmayacak....

kargo parasını herkes kendisi ödeyecek kızlar..
15 gun içinde yollayalım..
kıyafet battaniye bebek ne kullanacaksa onu gönderebilirisn içinden ne geliyorsa örgü de olur...
sonrada resimlerini koyup gösteririz burda kim kime ne gönderdi diye...

bana loorena çıkmış ama uzun zamandır görmüyorum onu...zamanını bence herkes kendisi organize etsin

bana loorena çıkmış ama uzun zamandır görmüyorum onu...zamanını bence herkes kendisi organize etsin

canm cekilişte birbirimize cıkmısız.ben suan mersinde annemlerdeyim,burdada net kopup duruyor pc de sorun var onun için giremiyorum fazla.bikacgüne kadar evimde olucam inşllh.ben sana yine msj atarım optum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…