2010 Ocak Annesi hediyeleme listesi

kargoyla hedıyelerı gonderırken bır gun belırlerız herkes o gun ptt kargoya verır ve bebıslerımızın hedıyelerı herkese aynı zamanda ulasmıs olur.boylesı daha guzel olur bence nedersınız kızlar...

:) ay meraklandım valla.... haydi hayırlısı :)
çekilişi nasıl yapıyoruz peki?

ecrin beni de ekle

çekiliş nasıl olcak, sen mi yapıcaksın
ayrıca bi fiyat aralığı belirleyelim
kaç paraya kadar alıcaz

bu hediyeleri illa para ile mi almak zorundayız kendimiz birşeyler örsek yada yapsak olur mu

canım tabiki örebilirsin yada istedigin birşeyi gönbderebilirsin illa parayla almak şart degil..

ne zaman yapmayi planliyosunuz 15 gun sonraysa ben de katilacGIM CUNKU ANCAK O ZAMAN turkiyede olacagim

kızlar bu hediyeleşme listesi pek ilgi çekmedi galiba. bence tüm arkadaşlar girerse güzel olur gii gelioo.

bunu, buluşma başlığı altına mı taşısak acaba..
buluşmaya gelirken, herkes (önceden belirlenen fiyat aralığında olmak kaydıyla) yanında getirir, orda çekiliş yaparız.. olmz mı teyzoşlar?

bunu, buluşma başlığı altına mı taşısak acaba..
buluşmaya gelirken, herkes (önceden belirlenen fiyat aralığında olmak kaydıyla) yanında getirir, orda çekiliş yaparız.. olmz mı teyzoşlar?

ama farklı şehirdekiler ne olacak canım? mesela ben istanbul dışındayım buluşmaya gelebilmem imkansız

evt bence de buluşma işi biraz yaş gibi. hepimiz farklı şehirleydeyiz. bence ptt iyi.

kızlar bence de buluşmada olmasın ptt en iyisi ben sadece çekilişi nasıl yapacağız onu anlamadım

ya bend e katilmak istiyorum ama ecrin ebni kaale almiyor yaaa yalnzi ebn ancak ekim 23den sonra gonderebilirim hediyeyi ancak o zaman turkiyede olacagim cunku

ayyy geldim kızlarrrrr....jasmincim olur yaparız çekilişi sen geldiginde yollarsın hediyeni...
çekilişi şöyle düşündüm ben katılacakların isimlerini kagıda yazıp bir torbaya koycam iki iki çekicem kim kime çıkarsa şeklinde düşündüm ben aklıma başka seçenek gelmedi başka bir topiktede böyle yapmşılardı güvene dayalı sonuçta bu iş nedersiniz??

birde fiyat aralıgı sorulmuş bence 50 ytl yi kesinlikle geçmesin...kimse zorlanmasın içinden ne geliyorsa onu alsın veya örgüde olabilir..

X