2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Betty kusura bakma cnm yaaa.yakınsan gel beraber yıyelım.bana esım yapıo super oluo ben yapamıom tutmuo

afiyet şeker olsunopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan...güzel yaparım ben, gideyim eve de yaparım sanırım...
boşuna ağlama esmer...tee istanbullardan geldin bir kuymak yiyemedin diye hayıflanma...
bir gün elbet yapcem sana...ama bu gidişle önce Laliş yiyicik...ahhhaaa

Rengaren sagol gectı.ıns sızın sorunda gecer.feyza mısırunlu tereyaglı laz yemegı.cok guzel benıde alıstırdı esım
Afiyet olsun canım
hiç yememiştim o yüzden sordum

ben sabah akşam yıkıyorum cnm
ayrıca isilik olduğunda da travocort die bi krem onu kullanıyorum
bende yıkıyım akşam evde madecassol ve hematen var onlardan birini sürerim olmazsa

canım öyküde 2 defa isirik çıkardı hametan krem kullandım ben çok iyi geldi
geçtimi sürüdkten sonra inş evde var bende kullanıyım

işte bnde sık sık kollarını yıkıyorum sürekli kırmızı kırmız sönyor akşam sabah yani öğleden sonra tekrar azıyor .oda suyu açınca heyecanlanıyor

işte benim kaynanam biraz kafada var ya o yüzden papaz olmak istemyorum

valla kızlar ben eceyi günde en az 4 posta yıkıyorum...
zaten ece bayılıyor suya...
günde 2 kez kaka yaparsa komple yıkıyorum 2 kere...
yoksa bir sabah birde akşam komple yıkayıp aralarda da suyu açıp altına tutuyorum ellerini kollarını bacaklarını yüzünü...
çok şükür öyle isilik olmadı yani adananın kavurucu sıcağında...
arada hafif kızarıklık oluyor boynunun altında falan kolunda hemen bepanthen sürüyorum geçiyor

gecmiş olsun canım..
ayy su bebeler iyileşemedi bi türlü..
sen ne kullanıyon antibiyotik.bize augmentin verdi iyi gelir insallah....

hacı olmaz olurmu bi ara kudurdu iyice her yer kıpkırmızı oldu travazol kullandım..

ay bebeelr hep isilekten dertli desenize

Julı hosgeldın nasıl gectı tatıl.cadı neıyıı yaptın gıttınde.sevap kazandın cok.ıns otekı dunyada ısık olur sana

ne habr juli hoşgeldin gezgiç seni bayanssulusmile
o tontk melisa tabi isilk olur maşllh .buğlem bu ara çok zayıfladı tam 1 aydr antiyotik iğne derken eridi aktı kıızm görsen juli teyzesi
daha 6. ay aşılaını bile yapmadılar
sürekli antibpytk kullandığı için
vallaha bu isilek çok canımı sıkıyor boynunun altı felan hep kızarık bende yıkıyım güzelse sonrada kremlim bari
ben götrmedim doktora bugün babası götürecek işten izin alıp bakalım ne verecek
evde bepanten -trosdy-madecossol var
ama bi sorsun doktora ona göre bende sürerim

slm kızlar nasılsınız?
biraz geçmişe baktım
juliii hoşeldin gezenti hatun
rengarenk geçmiş olsun

Julı hosgeldın nasıl gectı tatıl.cadı neıyıı yaptın gıttınde.sevap kazandın cok.ıns otekı dunyada ısık olur sana
hosbulduk canım...
iyidi tatil..darısı bi ay sonrakide

tilkinin dönüp geleceği yer işte
ama evi pok götürüyo insan bi süpürge acmazmı yawww....

antibiyotik iştahsızlıkmı yaptı...melisada bişi yemiyo...hep sıcaklardan yaaa
mikropta sıcak havada daha cok dolasıyo kış gelsin artık...

Sced hosgeldın nasılsın ayca sen nasılsın poseıdon pamuk ve meltem abladan hbrı olan varmı

vallaha arkadaşımk çok dua etti ne olcak ya ben işten korkmam sadece çağan içindi endişem elime yapişmadıya
ay canım yaa çağanda öle 3 aydır hala 10da hiç almadı ama anne sütü alıyo bi zorla yoğurt yediriyom bişiy yemiyo hep tükürüyo
slm kızlar nasılsınız?
biraz geçmişe baktım
juliii hoşeldin gezenti hatun
rengarenk geçmiş olsun
naber hatce karısı nasılsın

yapmaz hacı evde poh olsa bunlar üstünden atlar geçerler

merhaba kızlar geçmişi ancak okudum geldim..dr gittik geldik aşımızı olduk bitti bir yaşına kadar yok artık göz dr nada gittik bir porblem yokmuş...
juli hoşgeldin melisaya da geçmiş olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…