2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

deviti unutmazsam ara ara kullanıyom
ferrosanolu attım gitti zaten...
iğrenç yaa....bakalım daha başka da almadım..haftaya aşımız var o zaman soracam...bana sevmezse meyve suyuna karuştır demişti ben onu da yapmadım hala...

yaa ferrosanolu bende vermiyorum tadı iğrenç bide kabız gibi yaptı bıraktım yerine başkada sormadım ama önmeliymiş o damla mecbur vercez heralde

günaydın hemşirem .bu saatte pazarmımkuruluyor yaw bernde akşam 7 gidiyom çürükleri toplamaya:)kaydirigubbakcemile2 sıcaktan ancak gidiliyor diye.
niye psi.seçtin beni bakem...

senceeeeee??? bu kadar psikoloji kitabı okuyunca, bizim dertlerimize de derman olursun diyeeee... erken saatlerde pazar daha güzel, hem sakin, hem serin, hem herşey mis gibi... bu gün giysi bölümüde süperdiii..

ferronun yerine bitkisel olan floridax'ı kullanın kızlar ssk ödemiyor 39 lira falan.ayris içiyorbir tepki vermedi kötü olsa içmezdi sanırım:) onu şırıngayla agzına 5 ml sıkıyorum hop içiyor.

demir ilacı çok önemli kızlar ya, eğer vermek istemiyosanız bile önce bi kan tahlili yaptırın ona göre verin ya da vermeyin. ama sırf tadını beğenmediniz diye bebişi bundan mahrum bırakmayın.

demir ilacı çok önemli kızlar ya, eğer vermek istemiyosanız bile önce bi kan tahlili yaptırın ona göre verin ya da vermeyin. ama sırf tadını beğenmediniz diye bebişi bundan mahrum bırakmayın.

evt önemli tadını beğenmedim diye diyil tabiki ama kabız yaparsa birazdaha bekle 6.ayda başlarsın demişti doktor o yüzden bıraktım başka damla sorucam

slm kızlar. geçmişe bakamıyorum sayfa görüntülenemiyor diyo kalıyo. ama şu devit ve kan damlası için herkes olumsuz konuşmuş nedenini bi türlü anlayamadım okuyamadığım için. bi sakıncası varsa söylerseniz sevinirim çünkü ben ikisinide kullanıyorum

esracım....
ek gıdalar topiğinde rüzgar bir sürü yazdı ordan yaptım canım....

12 kasık un.. 100 gr tereyağ..2 yumurta sarısı..1 yemek kasığı pekmez..ıvam tutsun diede yarım cay bardağı su ile süt karıstırdım..

şimdi orda pirinç unu ve irmik katılanı yaptım o daha güzel oldu..

deviti bende kullanıyorum kan damlası kabız yaptığı için bıraktım şimdilik ama başlıycaz yine

kızlar Kuzey için araba koltuğu bakıyorum artık bebek aranasının ana kucağında rahat etmiyor gibi geliyor bana.önerileriniz varmı bu konuda.siz ne kullanıyorsunuz.

tamam canımcım sağolasın oraya bakmak hiç aklıma gelmedi bakayım oradan da tariflere
eti cici bebe ekliyorum meyve püresinin içine de bide kendim yapıp deneyeyim bakalım

kızlar Kuzey için araba koltuğu bakıyorum artık bebek aranasının ana kucağında rahat etmiyor gibi geliyor bana.önerileriniz varmı bu konuda.siz ne kullanıyorsunuz.

kuzenim kraft aldı çok memnun eşimde bakmış onunda kraft hoşuna gitmiş ama biz almadık daha anakucağını takıyoruz gerçi ondada durmuyo

Merhaba kizlar bi yandan maca bakiyorum ama cok bakamiyorum daraliyorum evdekiler kaptirdilar kendilerini bende size bakim ara ara anca zaman gecer.

Su bebe büskuvi olayini anlamadim burda 1 yasa kadar yok bebe bisküvisi.

kızlar pogaça yaptım fıırna verdim çay da demledim gelin yiyelim.sabahtan beri bişi yemedim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…