2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Canım senin adına çok sevindim...Güzel bir hamilelik dönemi geçirirsin inşallah...:CüvCüv:

canım belli olmaz 2 gün içinde adet olmazan sen d etest yap bakalım. bell mi olur.

ohhhhhhhhhhh be güzelim. kan testinde de çıktı. rahat ettik. ya vacanım benim inşallah gzüel problemsiz bi hamilelik döenmi geçir ve mis kokulunu kucağına al. sen şimdi aralık annesimi olucaksın. baaklım kimler gelicek arkanızdan. dua edin bizede . darısı bize inşallah.

bugün topiğimiz çok sesiz kızlar ya. haftanın son gününün yorgunluğumu yoksa yoksa haftasonu meşgul olmanın getirdiği sesszilikmi. gerçi ben de haftasonu giremicem.hftasonununu arkadaşlarımızın evinde geçiricez.

slm kızlar ben sabırsız ben yine dayanamadım test yaptım ve yine tek çizgi artık hiç umudum yok gerçi yarın kan testi yaptırıcam o zaman kesinleşir gerçi umudum sıfır ama neyse doktorum gel demişti bu arada benimkine 4-5 gün var

Aman aman bir bebisimiz daha geliyormus...tebrikler tebrikler:teytey:
Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin canim...
hergün güzel haberler, darisi basimiza...benimde 9 günüm kaldı bakalim...yerimseniben

ya sen böyle anlatınca kendim aklıma geldi biran bende 2 tane düşük yaptım benimde 6 hafta 1 günlüktü ikiside kalp atımları durdu geçmiş olsun canım Allah bidaha bizlere bu acıyı yaşatmasın

Canım bende çok üzüldüm. Özellikle acını sana tekrar hatırlattığım için Sanada çok büyük geçmiş olsun. Allahım hiç birimize bir daha böyle acı yaşatmasın.

Hayırlı uğurlu olsunnnn. Allah nazardan saklasın. Allahın izniyle çok güzel günler seni bekliyor.

teşekkür ederim arkadaşlar amin inşallah sağlıkla ilerler kalan günler,ya bugün yarın haber almamız gerekiyor demi günleri gelen arkadaşlar vardı,yarın öğleden sonra giricem inşallah güzel haberler alırız sabırsızlıkla bekliyorum

birde ben dr a sormayı unuttum oda bana söylemedi ama bilginiz varsa sevinirim birşey sorucam,şimdi bu kan testinde değerim 235 çıktı bugün bu 2 günde bir 2 ye katlanırsa gelişimi iyi demekmiş ya ben bunu nasıl takip edicem arada kanmı vermem gerekiyor,ilerleyişini görmek için

Ewet canım tekrarlayacaksın kan verme işlemini ama 1 kere daha versen yeter sonra keseydi kalp atımıdı gelecek sonrada başka testler...

canım doktorun sana keseyi görmek için gelmeni söylemedimi kesede değerler 1000 geçince görünüyor yani senin yaklaşık çarşambya 1000 geçmiş olursun o zaman gidince hem kan değerine bakarlar hemde hemde keseye canım valla sorma bu konularda uzman olduk çıktık ya inşallah en yakın zamanda bizimde olur

tamam cnm öyle yapayım çok saol,haftaya bir daha vereyim kan diğer haftada randevu var zaten.sonrası dediğin gibi akar gider nasipse

evet canım. testi bugün vedin dimi ama 2 gün sonra pazar oluy yaptıramazsın. pazartesi yaptırman lazım ozmana kadar da 700leri filan bulur heralde. ozmn iyidir sanırım. pazar 2x235 pazartesi için yarısı kadar daha ekle. ama bak biraz aşağı biraz yukarı olabilir hemen takma kafana. gerçi doktorun söledimi. belkiş gerek yoktur.

bencede1 kez daha vermen yeterli benim mesela 328di. sonra 2 gün sonra verdiğimde 1018 çıkmıştı. sonra yaptırmana gerek yok dedi.

bana 2 hafta sonra gel ultrasonda bakalım dedi şuan bişey gözükmez zaten dedi ben ozaman haftaya cuma falan gideyim garanti olsun hem kesesine bakılır hem kana daha benim bugün adet günümdü haftaya 1 hafta geçmiş olcak kesede çıkar belki,10günde gözüküyomuş bi arkadaş yazmış

bencede1 kez daha vermen yeterli benim mesela 328di. sonra 2 gün sonra verdiğimde 1018 çıkmıştı. sonra yaptırmana gerek yok dedi.
bana öle bişey demedi ama o ben haftaya bigün kesin yaptırayım ozaman zaten haftaya esas bi dr belirliyeyim diyorum kendime,baştan öyle gitsin onunla,zaten çıkan sonuçta altında olması gereken değerler aralıkları yazıyodu oradanda takip ederim dr da der bişeyler gerçi,valla çok iyi oldu bunu öğrenmem çok teşekkür ederim hepinize

Canım sen kendine bir doktor belirle onunla devam et sonrada...Hmileliğin ilk zamanlarından doğumuna kadar beraber ilerleyin...

evet cnm haklısın buna sadece sonuç için gittim zaten o kendi kendine randevu verdi haftaya hemen başlıcaam aramaya tavsiyeleri değerlendireyim ilk bakalım inşallah iyi biri çıkar,ben yatıyorum arkadaşlar hepinize iyi geceler,kendinize iyi bakın yarın gelicem topiğe inşallah bişeyler çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…