2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

canım ateşimi bende ölçmeye başlıycam nasıl yapılıyor ne zaman başlanıyor bilgi verir misin

canım ateşimi bende ölçmeye başlıycam nasıl yapılıyor ne zaman başlanıyor bilgi verir misin
Adet olduğun o günden itibaren sabah 7 8 arası uyanıp hiç kımıldamdan digital dereceyle dil altından ölçüyorsun en 3 saatlik uykun olacakmış yumurtlamaya yakın derece düşüyormuş o zamanlar ilişkiye girceksin yumurtlamadan sonra çıkıyor ateşin hep yüksek devam ediyor taki adet gününe kadar adet gününe yakın yada adet gününde düşmezse hamilemişsin ölçmeye başlayınca ateş ölçme topiki var oraya değerlerini yaz arkadşlar yardımcı oluyorlar sana, ben hep aynı saatte ölçmedin öylesine ölçtüm değişik saatlerde o yüzden benim pek sağlıklı sonuç olduğunu söyleyemem sadece bu 3 gündür aynı saatlerde ölçtüm bakmak için

ya sen böyle anlatınca kendim aklıma geldi biran bende 2 tane düşük yaptım benimde 6 hafta 1 günlüktü ikiside kalp atımları durdu geçmiş olsun canım Allah bidaha bizlere bu acıyı yaşatmasın

herkesee selam daha yeni geldim eve arkadaşlar,geçmişi okuyamadım inşallah güzel haberler vardır bende bugün kan testini verdim 235 çıktı değerim dr çok güzel dedi herşey yolunda dedi kanımda çook yükselmiş çok sevindim 13 olmuş hemoglobinim,2 hafta sonrada ultrasona alalım seni dedi ama ben haftaya şifaya gidicem burda bi dr seçicem kendime muayene olucam,gerçi bu dr daha pek bişey gözükmez dedi ama haftaya gözükür belki

canım gözünaydın çok sevindim kaydirigubbakcemile2

Canım çok sevindim.Ne güzel her yolunca umarım hep böyle gider.Güzel güzel de doğuma gidersin.Bugün bir haber yok bakalım belki olur : )

canım çoooookkk sevindim tekrar tebrik ederimm

teşekkür ederim canlarım benim inşallah sizinde öyle olur tüüm kalbimle diliyorum valla,bizimde bugün içimiz rahatladı iyi oldu,inşallah devamıda böyle olur annemler geldi şimdi ben biraz onlarla ilgileneyim kendinize iyi bakın,çokk öptm

ben adetin 3. günündeyim şimdi başlasa olur mu??
olur canım
nerdesinizzzz yaaahuuuu kimse yokmu yineee

ben şimdi geldim ama çıkcam yemek hazırlıcam
Canım çok sevindim senin adına inşallah böyle sağlıkla devam eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…