2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

cevremde o kadar cok düsük, bos gebeliki kimyasal gebelik,dis gebelik ve kalp atimi durmasindan dolayi kürtaj duyuyorum ki!! hemen hemen herkesin ilk bebekleri hatta bazen ikincileri böyle....
allahin taktiri deyip sükrediyoruz canim...

bu arada düsen parcayi patalojiye verdiniz mi?patolojiye verilip, neden kaynaklandiginin tespitini yapabiliyorlarmis..ben de bunu kürtajimdan sonra ögrendim..?ama cok gecti...:çok üzgünüm:

Bende çok duyuyorum bu olayları. Hatta bire bir yaşıyorum. :KK43: Kesinlikle Allahın takdiri. Sonuçta inançlı insanlarız.

Patalojiye gönderildi canım. Kaç gün sonra sonuç alınır bilmiyorum. Önceki gün kürtaj oldum. Yarın kontrole gideceğim. Gittiğimde soracağım.

slm arkadaşlar. beni de aranıza alır mısınız? Ben ne nisan, ne de mayıs için bekleyenlerdenim. Benim denemelerim kısmet olursa haziran da başlayacak. Çünkü iki gün önce düşük yaptım. :KK43: En fazla 2 ay bekleyebilirim denemeler için. Mübarek gün Allahım hepimizin dualarını kabul etsin. Tez zamanda sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip etsin.

hgg cnmmmmm.geçmiş olsunn Allah inşş sanada bizede enyakın zamanda bebişlerimizi bize gnderir

burdayım cnmm ya tv karşısında uyumuş kalmışımkaydirigubbakcemile3 aynıyım hala bnn yaa sende takma kafana bnde aynı senin gibiyim ha gldi gelcek diom yanii napalım ollmazsaa önümüzdeki ayy inşallahhhh

Evet ya olmazsa bi daha ki ay elden bişey gelmez artık kaydirigubbakcemile5

bnn pazara gidiorum cnlarımmm.yaa ama burda durun yaa bn gelene kadarr hep bn llmayınca sohnet koyulaşıo.

:uhm:
Bende çok duyuyorum bu olayları. Hatta bire bir yaşıyorum. :KK43: Kesinlikle Allahın takdiri. Sonuçta inançlı insanlarız.

Patalojiye gönderildi canım. Kaç gün sonra sonuç alınır bilmiyorum. Önceki gün kürtaj oldum. Yarın kontrole gideceğim. Gittiğimde soracağım.

bakalim nedeni neymis...:uhm:
biimle de paylasirsan sevinirim...

Ekin-05 hoşgeldin aramıza.Yaşadıkların gerçekten çok üzücü.ınş.. bundan sonra sağlıkla bebiğini kucağına almak nasip olur.

Lulu55 Sen rüyanda regl olduğunu görüp regl olursan,Bende 5 gün önce falan rüyamada test yapıyorum ve çift çizgiyi görüyorum.sakın bu rüyalar tersine çıkmasın.Ben tek çizgi görürmüşüm, sende regl olmazmışsınkaydirigubbakcemile3

oldu canım ben yarın sabah yapcam regli olmazsam

canım daha benim 7 günüm var yapmak için sabırsızlanıyom gerçi adet belirtilerim başladı sen bekleme yap bence herkez iki gün önceden yaptı senin bir günün kalmış çıkar heralde yapta bize güzel haberi ver

Lulu55 Sen rüyanda regl olduğunu görüp regl olursan,Bende 5 gün önce falan rüyamada test yapıyorum ve çift çizgiyi görüyorum.sakın bu rüyalar tersine çıkmazsın.Ben tek çizgi görürmüşüm sende refl olmazmışsınkaydirigubbakcemile3

Ayy kız ne güzel olur delikafadulden

canım daha benim 7 günüm var yapmak için sabırsızlanıyom gerçi adet belirtilerim başladı sen bekleme yap bence herkez iki gün önceden yaptı senin bir günün kalmış çıkar heralde yapta bize güzel haberi ver
Yarın sabah yapcam bakalım güzel mi olur kötümü görcez laelaelaelaelae

:uhm:

bakalim nedeni neymis...:uhm:
biimle de paylasirsan sevinirim...

Bende çok merak ediyorum. Tabiki paylaşırım sizinle. Zaten şu anda sizden başka paylaşacak kimsem yok. Çünkü hamileliğimi eşimden başka kimse bilmiyordu. Temkinli olalım istedik. Ne olur ne olmaz diye. Ni tekimde düşündüğümüz gibi oldu. İnsanın acı geçmiş olsun telefonları ve ziyaretleri çok yıkıyor. Bunu ilkinde yaşadık. O yüzden seve seve sizinle paylaşırım.

Ekin-05 hoşgeldin aramıza.Yaşadıkların gerçekten çok üzücü.İnş.. bundan sonra sağlıkla bebiğini kucağına almak nasip olur.

Lulu55 Sen rüyanda regl olduğunu görüp regl olursan,Bende 5 gün önce falan rüyamada test yapıyorum ve çift çizgiyi görüyorum.sakın bu rüyalar tersine çıkmasın.Ben tek çizgi görürmüşüm, sende regl olmazmışsınkaydirigubbakcemile3

Çok teşekkür ederim Carna, İnşallah hayırlısıyla hepimiz bebeğimize kavuşacağız. :Saruboceq:

X