2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

buurcuum;12574241]yaa sabırsızlanıorumm - çıkarsa umutlanmayım diee
Vallahi bana cumartesi çıksın ben umutlanmıcam yine kalp atışını görene kadar çünkü kimyasal dış gebelik falan zartı zurtu çıkıyor ben çıkanlarda hemen umutlanmasın kalp atışını duyana kadar daha doğrusu 3 ay geçene kadar bana kızcaksınız ama uyarıyım dedim canlarım

evet evet al cnm ama erken gebelik testi dicen,çıkar seninde inşallah,çotanak benimde belimde sürekli olmasada hafif bel ağrılarım var ama benim adet dönemlerimdede olabiliyodu aynen o şekilde çok değil yani,ama hep yaşıyorum onu adet olduğum sırada hatta adet olmasa bile belim arada sızlayabiliyodu ondan ona takılmıyorum pek,bildiğim bi ağrı şimdilik ama bakalım

Vallahi bana cumartesi çıksın ben umutlanmıcam yine kalp atışını görene kadar çünkü kimyasal dış gebelik falan zartı zurtu çıkıyor ben çıkanlarda hemen umutlanmasın kalp atışını duyana kadar daha doğrusu 3 ay geçene kadar bana kızcaksınız ama uyarıyım dedim canlarım

evet cnm bende öyle düşünüyorum ilk muayeneye gidene kadar emin olamıcam annemlere söylemedim bile daha yarın kandan sonra söylicem zaten b-hcg değerleri hafif bi yön gösteriyo gidişatla ilgili,pazarteside muyaneye giderim artık sabahtanda ders var ama dersten sonra artık

çift çizgi çıakrsa umutlan umutlan. yani endişelnmenin sonu yok. çıktı. hadi kan testi olmadı z çıktı oran 2 günde 2ye katladımı sonra kese göründümü sonra kalp atışı , sonra 12 haftyı atlatmak, sonra 2li test, 3lü tst, ayrıntılı ultrason onu da geçtin. doğurabiicekmisin. baan bak. hiç bi sorunum yokken aniden kaybediverdim hemde doğuma az vakit kalmışken. yni bazı şeyleri engelliyemiyosun. oyüzden anı yaşamak lzım.

evet cnm bende öyle düşünüyorum ilk muayeneye gidene kadar emin olamıcam annemlere söylemedim bile daha yarın kandan sonra söylicem zaten b-hcg değerleri hafif bi yön gösteriyo gidişatla ilgili,pazarteside muyaneye giderim artık sabahtanda ders var ama dersten sonra artık
Evet bhcg değerlerinden belli oluyor devam edip etmemesi bencede iyi düşünmüşsün

arkadşlarr geçmişi düşünüpte sıkmayın canınızııı herşeyde vardır bi hayır die düşünün.

çift çizgi çıakrsa umutlan umutlan. yani endişelnmenin sonu yok. çıktı. hadi kan testi olmadı z çıktı oran 2 günde 2ye katladımı sonra kese göründümü sonra kalp atışı , sonra 12 haftyı atlatmak, sonra 2li test, 3lü tst, ayrıntılı ultrason onu da geçtin. doğurabiicekmisin. baan bak. hiç bi sorunum yokken aniden kaybediverdim hemde doğuma az vakit kalmışken. yni bazı şeyleri engelliyemiyosun. oyüzden anı yaşamak lzım.
Kız bak sende haklısın ama şimdi senin olsada ,anı yaşayamazsın arık demi kötü tecrübeler yaşamışsın hep tedirgin olursun o yüzden bende artık yaşayamıcam anı ,yaşadığım kadar artık çok kötü şeyler de yaşamadım tabi Allaha bin şükür şükredelim tabi:Saruboceq:

bak eğer kan testini ayptırdın değerin 2 gün sonra 2ye katlıyosa sonuç iidir. sıkma canını tatlım.çift çizgiyi gördün şimdi pozitif düşün.

Kız bak sende haklısın ama şimdi senin olsada ,anı yaşayamazsın arık demi kötü tecrübeler yaşamışsın hep tedirgin olursun o yüzden bende artık yaşayamıcam anı ,yaşadığım kadar artık çok kötü şeyler de yaşamadım tabi Allaha bin şükür şükredelim tabi:Saruboceq:

bak ben ilk hamielliğimde kimyasaldı. o yüzden tam anlayamamıştı. ikincisinde aynen senin dediğin gibi keseyi görene kadar durun bakalım belli olmaz falan dedim sadece annem ailem ve en yakın arakadaşım biliyodu. sonra keseyigördüm biraz rahatladım sonra kalp atışını da görünce tamam ben hamileyim dedi. hiçbi problemmim de yoktu aama aniden olan oldu. evet haklısın şimdi belki doğana kadar rahat edemicem. oan duygualrım farklı olucak eminim. ama sizin korkmanıza gerek yok çok fazla. sonuçta ben kötü bi tecrübe yaaşdım ve ben riskli bi geblik geçiricem . belki d ehiç öyle olmıyacak ama ama tedbiri elden hiç bırakmıcam. am olan oluyo engel olamıyosun.

tamam cnm zaten bulunduğumuz haftanın değerleri çıkarsa testte normaldir zaten dr da açıklama yapar bişeyler,bende yatıyorum kızlarr kendinize iyi bakınn iyi gecelerr

haydi kızlar iyi geceelr bende duşa girip yatıcam. öpüldünüz. hadi yarın yine güzel haber istiyoruz.

X