2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Merhaba kizlar.
Forumu inceledim biraz,kötü tecrübeler yasayan arkadaslara gecmis olsun diyorum,insallah birdaha üzülmezsiniz.
Benim 3,5 yasinda bir kizim var nisanda hamile kalmayi cok istiyorum.
Allah gönlümüze göre versin insallah.

yaşım küçük ama işte 2 düşük yapınca daha da yıpranıyo insan gençken anne olmak güzel aslında

canım zor evet ama bozma moralını tatlım
bak geçti o gunler bundan snr önune bak olur mu
bak ben 30 yasındayım iş güç kosturmaca derken hıc nıyetıne bıle gırememıstık şimdi daha yenı yenı düşünuyoruz

o günler geçsin ama bi dahada geri gelmesin çok yıprandım ara verincede zor oluyo hamile kalmak

haklsıın canım ama düşünmemeye calıs artık tatlım üzme kendını hersey allahtan

herşeyde bi hayır vardır

kısa zamanda tekrar hamıle kalırsın ınsallah tatlımmm

iyi geceler siteye yeni üye oldum,27 yaşındayım 8aylık evliyiz ve 1 aydır çocuk istiyoruz ama yumurtlama günü falan diye bilmiyordum geçen ay yumurtlama günü geçince karar vermişiz biz.bu ay daha donanımlı hazırlandık bu sitedeki herkesten çok şey öğrendim martın 20si ve 25i yumurtlama günüm olarak çıkıyordu bizde daha bilinçli olarak beraber olduk bakalım en geç nisanın 9unda belli olur herşey :) inşallah allah herkesin gönlüne göre verir

bu ay allahın izniyle hepimiz hamile kalıcaz hayırlısıyla....
üsteliiiiik bu ara regli olursak ve sonra hemen hamile kalırsak 2011 in ilk bebeklerini biz doğurucaz allahın izniyleeee....

kızlar meraba nasılsınız. topiğimiz baya sessiz ya inşallah nisanda da böyle olmaz. listeye ekleneen arkadaşalar eksik bilgilerinizi söylerseniz eklicem.

huuuuuuuuuuuuuuu yokmu nisanda bebiş yolu gözlicek olan.

kizlar -selaaaam:))
bende 17 subatta kalp durmasi nedeniyle, 9 haftalikken bebisimi kaybetti(( kürtaj oldum, dr um yasim itibariyle 1 adet den sonra hamile kalabilirsin dedi, dolayisiyla kürtajdan sonraki reglim bugün yarin bitmek üzere...ve bende nisanda güzel haberler vermek istiyorum:)))hayirlisiyla...:teytey:

Selam kizlar, ben üc gün önce kasiklarimda agri oldugu, kendimi hep yorgun hissettigim ve akintim cok oldugu icin kalktim bir test yapdim. Zaten evde bulunan ucuz uyduruk bir testti birde adetim daha gecmeden yapdim ama yinede hayal kirikligina ugramama yetti. Ondan sonra bu hamile kalma meselesini kendiliginden olana kadar aklimdan cikarmaya karar verdim. Taaki dün migdem bulanana kadar. Artik biktim test yapip hayal kirikligina ugramaktan, artik birkac defa sabahlari migdem bulanipda basim dönmeden yapmamaya karar verdim ama kendime nasil söz gecirecegim bilemiyorum. Siz ne diyorsunuz kizlarrr dogru mu yapiyorum?

Canim benim insallah ilk aydan tutturursun kayip ettigin melegin sana biran önce kardes gönderir insallah!

denizim merhaba. benide eklermisin listeye canım.yaşım 27. 3.5 yıllık evliyim bu ay korunmayı bırakalı 3. ayım adet tarihim 23 nisan:)

merhaba benide eklermisin ben buayın 13ünde regl oldum 20-25i yumurtlama tarihimdi bakalım artık haber bekliyoruz 9nisanda regl olmazsam bebiş geliyo ama daha ilk aydan olmayabilirmiş heralde,bende 8aylık evliyim ve buay artık bebek istiyoruz inşallah,hayırlısı ne zaman herkesin öyle olur inşallah

buarada heralde psikolojik olarak olabilir ama 2-3gündür baş dönmesi yaşıyordum ve sol kasığımda az az sancı yokluyo gibi oluyor yada bu yumurtlama günü belirtiside olabilir muallakta kaldım ama bugün yumurtlama akıntım yok bitti yani yumurtlama günüm ama hala sol kasığımda bişeyler oluyo bakalım hayırlısı daha 5-6 günde belirti vermez değilmi

suur bende çok geçmiş olsun diyorum sana inşallah bidaha öyle birşey yaşamazsın hayırlısıyla sende çocuğunu kucağına alırsın buarada azönce sordum belki sen biliyorsundur 5-6günde belirti yaşayabilirmiyim başım dönüyor ara ara ama sık sık, bide sol kasığımda ufak bi sancı gibi şeyler oluyo sık sık, ilk olarak 7gün önce beraber olduk eşimle yumurtlama gün aralıklarımın başıydı ve daha sonraki 3-4günde beraber olduk ama hemen belirti verirmi,psikolojikte olabilir tabi kısmet artık

benide listeye ekelr misinniz??
7 nisan beklediğim adet tarihim :)
inşallah burada birçoğumuz hamile oluruzzzzzzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…