2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

andaccım canım senin 3. denemen mi. yeni mi bebek düşünmeye karar verdiniz.

ben ilk gebeliğimi 6 haftalıkken kaybettim ikinci ikizdi 4.5 aylıkken rahim ağzı yetmezliği
3. ve 4. gebelik tüp bebek kimyasal gebelik
son üç aydır da zamanlı ilişki ile deniyoruz gonal f kullanıyorum

işin aslı bu ay tam anlamıyla çalışma yapmadık. çünkü bu ay korunmam gereken bir aydı. çok dikkat etmedik ama çocuk yapmayada çalışmadık. bu ay ümidim yok. 6 nisan da olucam regliden sonra sıkı bir çalışma düşünüyorum. bu durumda en son öğrenen ben olucam. :)))))
umarım allah hepimizin gönlüne göre werirde bu ay herkez hamiş çıkar bu topikten bende arkanızdan gelerek tecrübelerinizden yararlanırım... süpper olur...

YAŞIM 23

Son düzenleme:

en son ben öğrenecem kıs
ben de ümitli değilim bu ay daha regl olmadım ama
nisan ayında ilk denemem olucak benim yanlış mı hesabım

yaa ama inşallah hamilesindir. akıntın war mı? ona göre bir tahmin yapalım hemen.

yok canım ya ben de ona dikkat ettim ama yok
yanlız üst bölgemde acayip şişlik var karnım ve üstüm
bugun olurum kesin
yaaa ben de 5 sene oldu evlenelı artık ıstıyorum yaaaa
bir de hiç denemedik biz hep korunmak zorundaydık hazır değildik şimdi ilk denemedn snraki heyecanı cok merak edıyorum nasıl olucak acabahihoyyyt

slm kızlar bende 8 ocakta düşük yaptım inşallah nisanda hamiş olurum bende ...ALLAH ıSTEYEN HERKESE NASıP ETSıN .

slm kızlar bende 8 ocakta düşük yaptım inşallah nisanda hamiş olurum bende ...ALLAH İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN .

geçmiş olsun tatlım sana da

inşalah rabbim sana da versin istediğin zamanda

ben ilk gebeliğimi 6 haftalıkken kaybettim ikinci ikizdi 4.5 aylıkken rahim ağzı yetmezliği
3. ve 4. gebelik tüp bebek kimyasal gebelik
son üç aydır da zamanlı ilişki ile deniyoruz gonal f kullanıyorum

ayyyy tatlım sen de baya kayıp yaşamışsın. inşallah bu kez rabbim yüzümüzü güldürür sonuu güzel getirir. napalım sabredip yılmadan devam etmekten başka çaremzi yok.

yok tatlım olöadım regl daha

süpper inşallah da olmazsın. hadi hayırlısı. ilk hamişimiz olursun uamrım.

slm kızlar bende 8 ocakta düşük yaptım inşallah nisanda hamiş olurum bende ...ALLAH İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN .

canım geçmiş olsun uamrım bidaha yaşamazsın. erken haftaalrda bi düşükmüydü inşallah nisanda hepimizin yüzü güler. bu arada bi sonraki beklenen adet tarihini ve kaçıncı denemen olduğunu yazarsan listemzie ekleyelim seni de.

günaydın kızlar bende 24 yaşındayım 2 düşük yaptım artık 3. nü inş. kucağıma alırım

günaydıın...
benimde 1 kalp atmaması sebepli bir kürtajım war we 1 de düşük.
aslında ben ümitlerimi hewesimi baya kaybettim. ama burda sizleri okudukça flan yeniden heweslenmeye çalışıyorum.

günaydıın...
benimde 1 kalp atmaması sebepli bir kürtajım war we 1 de düşük.
aslında ben ümitlerimi hewesimi baya kaybettim. ama burda sizleri okudukça flan yeniden heweslenmeye çalışıyorum.

canım sana da geçmiş olsun kesme ümidini yeniden verir allahım

meraba kızlar. herkes kötü tecrübeler yaşamış galiba. ama inşallah bu kez yüzümüz güler. en azından bebeğimiz olabiliyomuş diye umutlu olmalı yılmamalıyız. evet beklemek bu acılara katlanmak zor ama Rabbim yardım etsin bizlere.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…