2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

denizim16 teşekkür ederim. düşükten sonra dinlendim zaten eşimden de ayrıydım farklı ilde öğretmenlik yaptığım için. ilk denemeyi yaptık fakat fitil kullandığım için birkaç günle yumurtlamayı kaçırdık sanırım:) bu ay kısmetse 31 marta bekliyorum reglin ilk gününü. perşembe kanda beta hcg yaptırdım[önceki gebelikte haberim olmadığı için antifungal ilaç kullanmıştım, çiğköfte yemiştim, ip bile atlamıştım :)] dikkat edeyim diye 3 marttı reglin ilk günü sonuç= 0.1 hayırlısı bu aya ınşallah

bize de şu kürleri anlatabilir misin? Şifa olsun hepimize. Ayrıca başka bir topikde sperm artırmak için keçiboynuzu pekmezinden bahsediyo bilginiz var mı bazı yerlerde de keçi boynuzu diyor hangisi daha etkili acaba?

canım inşallah. ama pek o yumurtlma günelrine takılma derim ben. ben de hep önceden hesaplama yapardım. olmadı ama boşverdiğim ay hemd eyumurtlma günelrimin dışında hamile kaldım demkki ben geç yumurtluyorum. sen içinden nezman geliyosa ozman yap. ben kesinlikle gün hesaplamıcam. bilmiyorumki akıntı genelde oluyo kadınlarda bazen iltihaptan faaln da oluyo ama hemn ilişki sonrası olduysa dışarı akmış da olabilir. ama giden zaten bebiş yapmaya yeter canım sen merak etme. buarada ben soğpan kürü yapıcam o yumurta oluşturmak içinmiş. bal-tarçın- çörekotuda yumurtaları büyütmek içinmiş. ben önceki hamileliğimde o ay soğan kürü yapmıştım o da işe yaramışmıdır bilmeme artık.

çok teşekkür ediyorum ilk denememiz evet adetime 6 gün var ama çok merak ediyorum şimdi test yapsam yanlış olma olasılığıda var mı tecrübelerinizden yararlanmak isterim

adetine mi 6 gün var. yani nisanın kaçını bekliyosun. söyle de ekliyelim listemize. belki d eilk hamişimzi sen olursun canım.bence 6 gün kala test yapma. daha idrarda çıkmaz. adetin geciksin öyle yap. hamiellikten şüphelenmek için adetin gecikmesi gerekir.

Beklenen adet tarihim nisan 30 canım.Belki bir kaç gün daha uzun sürer mayısa mı kayıyor acaba dersiniz?

tamama canım eklicem . hadi bakalım senle aynı günelir beklicez galiba ama ben daha adet olmadım.
canım kimyasal gebeliği doktorlar düşük bile saymıyolar. sen de çok takma. çalışmalara devam et . ben de yaşamıştım ilk denemeya başaldığımızda .send eadet olunca birsonraki adet tarihini yaz da ekleyelim canım listemize. seninle de aynı zmanalrı beklicez. bend eo sıralar adetimi bekliyorum. olsun canım daha ilk sefere sıkma canını.

bize de şu kürleri anlatabilir misin? Şifa olsun hepimize. Ayrıca başka bir topikde sperm artırmak için keçiboynuzu pekmezinden bahsediyo bilginiz var mı bazı yerlerde de keçi boynuzu diyor hangisi daha etkili acaba?

canım benimm soğan kürü nete gir araştır çıkar zaten ben yapıcam valal. eşime d ekeçiboynuzunu kaynatıp suyunu içiricem çok iyi geliyomuş.

eeeee kızlar nasıl geçiyo haftasonu. ben bi temizlik yapıyorum bi geliyorum pc başına. eee malum yazılı haftası yazılı soruları hazırlıcam. yemek yapıcam. belki akşamüstü dışarı çıkarım.

evet yazılı haftası sorma bende sınavlara hazırlanıyorum,sen sınav hazırlıyosun bende sınavlara hazırlanıyorum,son senem bakalım,ya canım buarada soğan kürünü araştırdım ibrahim saraçoğlunun tarifinden ama yumurtlama ile ilgili bi faydasını yazmamış sadece çikolata kisti adet düzensizliği erken menopoz ve vajinal akıntı için falan yazmış birde 10günden fazla uygulanması iyi değilmiş dikkat et,önceden kaynatılmış suya bir beyaz soğanı4e bölerek tekrar kaynatın yemeklerden önce için yazıyor,ben soğan sevmediğim için yapamıcam ama yapanların işine yarar inşallah

offfff kızlar bütün gün temizlik yaptım yoruldum ya. valal yemek yiyip bacakalrımı uzatığp televziyon karşısına geçicem. sporstarcım nerde daah yazılı sorularına bakamadım bile işten güçten.

hem ev işi hem okul hemde çocuk yapma işi offff işin zor valla :) bende eğer buay hamile kalırsam 2 ay okula öyle gidicem inşallah kötü bi hamilelik olmaz nisanda vizeler haziranın ilk haftasıda finaller bende rahat rahat işe başlamak için çocukta acele ediyorum açıkcası,1yaşına kadar baksam sonra işe başlarım hemen nasipse bakalım herşey kısmet

beklediğim adet tarihine 6 gün kala kanda betahcg baktırdım0.1 çıktı doktor hamile diilsin dedi fakat ilk topiklerden birinde kanda görülmemiş adet gününde idrar testi yapılıp pozitif sonuç çıktığı söylenmiş ben de sonuca güvenim karın bölgeme zayıflama kremi sürmüştüm çok korkuyorum acaba gebe falan olurum da bir zararı olur diye aklım çıkıyor. Nolur bir yardım!!

canım eğer kanda negatif çıkmışsa hamiel değilsindir. ama 6 gün d ebaya erken bi zaman. ama kremen bişey olmaz bence. ama bi daha adetin gecikmeden test yaptırma çünkü böle kararsız bırakıyo insanı. gerek yok.

sporstarcım inşallah istediğin gibi olur ama herşey planladığın gibi gitmiyo haytta işte. bazen. neyse sen nekadarlık evlisin. öğrenciykenmi evlendin. yaşın küçük galiba.

27 yaşındayım cnm benim 2. üniversite. 8ay önce evlendik işte ozaman 3 bitmişti.şimdi 4teyim son 2 ay kaldı okulun bitmesine çocuk yapalım dedik artık kısmetse sonrada iş hayatına atılırım falan inşallah herkesin gönlüne göre olur,seninde ilk çocuğun demi denizim16

bir yandan okul bir yandan çocuk kolay gelsin:) bölüm ne?

günaydın arkadaşlar,dün erken yatmıştım msj larınızı şimdi gördüm,spor akademisinde okuyorum spor yöneticiliği bölümüm ama bu dönem hiç uygulamalı dersimiz kalmadı bizde fırsattan istifade yaptık hemen :) 4 dersimiz var son dönem diye çok zorlucağını zannetmiyorum.folic asit içiyorsunuz demi arkadaşlar ben 4 ay önceden beri içiyorum aile hekimi öyle demişti planlamaya başladan önce başlamanız lazım diye,denizim çok üzüldüm bebeğine ilk sf da okudum şimdi inşallah sağ salim bir çocuk nasip eder allah sana,hepimize

meraba kızlar nasılsınız bakalım. haftasonunuz nasıl geçti. ben akadaşalrıma gittim bol bol pasta börek yedim geldim.ve ben buün sabah adet oldum. evet çalışmalara balıcaz bklım bu ay. inşallah müjdeli haberler vermek nasip olur burdan.

aaa çok sevindim az kaldı bebiş haberleri almamıza senden de nisan sonu seninde haberlerin gelir, inşallah ilk aydan olur,benim önemli değil ilkten hemen olması nasıl olsa daha okulum var ama senin hemen olsun inşallah.adetin biter bitmez başlayın çalışmalara.bende evdeydim dinlendim valla

Liste çoğalmış ben girmeyeli yaa...Maşallah maşallah...2 gün oldu temizlik yapıyorum ev yerinden oynadı taşındaydım bukadar yorulmazdım herhalde...Yarınlıkta bir odam kaldı onuda bitereyim temizliğim bitti...Birde nisanın 5 bebişim gelirse göbüşüme uzat ayakları dinlen 9 ay boyunca...Ayy hayali bile çok güzel...Gel artık bebeğim...

iyi geceler welcome seninde az kalmış sonuca ya hissettiğin bişeyler varmı cnm belirti gibi yoksa banamı öyle geliyor benimde nisan 8 yumurtlama günüm 20-25 marttı biz 19unda başladık :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…